Skocz do zawartości
danex

kombajny zbozowe

Polecane posty

Leito27    1

witam

mi za NH cx 5080 sita poziomowane na oponach 800 heder 5,2

zaoferowano 487tys NETTO bez wygledu na kurs euro

diler Suwałki

a za Claasa Tucano 420 po rabatach 540 tys netto <opony 800, system 3D, heder 5,4;pomiar paliwa;sita elektrycznie ustawiane z kabiny ,>

dla ciekawych

Claas Avero 240 - 420tys netto po rabatach

Edytowano przez Leito27

Wiadomość z agroFakt.pl

piotrek4x4    28

Najtańszy? Z dostępnych to chyba NH TC5050 z hederem 3.9m cena oscyluje około 335 tys netto z szarpaczem, także chyba nawet najmniejszy avero będzie droższy mimo że z mniejszym silnikiem

XTRO    159

to widzę że Tucano 420 nie należy do najtańszych ;/ myślałem że da się za 500 netto kupić...

ciekawe ile by kosztował z mniejszym hederem na AutoContour...

Edytowano przez XTRO

Piters182    18

Najtańszy? Z dostępnych to chyba NH TC5050 z hederem 3.9m cena oscyluje około 335 tys netto z szarpaczem, także chyba nawet najmniejszy avero będzie droższy mimo że z mniejszym silnikiem

A nie ma w sprzedaży jeszcze mniejszego TC5040? A jeszcze chyba jest jakiś tani JD chyba W440.

rafal22    8

A zna ktoś może cenę nowego modelu Tc5070 sieczkarnia, heder 4,5m ze stołem do rzepaku polskim ?

A ta nowość John Deera W440 - słyszał ktoś ile sobie wołają za takiego?

Kobys    30

Czy zna ktoś cenę nowego kombajnu New Holland TC5070 w nowej kabinie i hederem 5,18 ?

Dawid727    18

Za wysoko ? taki Bizon to max 15 tysi, we wiosce poszedł taki ostatnio za 18 tys w duzo lepszym stanie.

Avero 160 dochodzi do 400 netto, lekka przesada... :(

konedzy chce k

upc new holland tc 56 tc 5070 czekm na jakies propozycje

koledzy chce kupic kombajn new holland tc 56 tc 5070 lub claas medion 310 320 lub john deere 1450cwe 1450 wts

Bartek72511    41

A zna ktoś może cenę nowego modelu Tc5070 sieczkarnia, heder 4,5m ze stołem do rzepaku polskim ?

A ta nowość John Deera W440 - słyszał ktoś ile sobie wołają za takiego?

Pytałem się o tego W440 na bednarach bo był, liczyłem że cena nie będzie aż taka wysoka, ale z tego co mi powiedział wtedy facet to w granicach 450 netto.

Witam,

Piszę referat na temat analizy cenowej kombajnów zbożowych o małej mocy na polskim rynku na przestrzeni lat 2003-2013.

Czy moglibyście mi doradzić jakie moce powinnam przyjać jako małe?

Będę również wdzięczna za wszelkie informacje w tym temacie.

Pozdrawiam!

yacenty    557

Pytałem się o tego W440 na bednarach bo był, liczyłem że cena nie będzie aż taka wysoka, ale z tego co mi powiedział wtedy facet to w granicach 450 netto.

to jakiś żart,

ten kombajn wszedł za stara serię 1x50/1x70, a tamte najmniejsze kombajny kosztowały ok 350-360 tys w nie najgorszym wyposażeniu.

3 lata temu W540 kosztował 400 z małym hakiem

PawelWlkp    326

Witam,

Piszę referat na temat analizy cenowej kombajnów zbożowych o małej mocy na polskim rynku na przestrzeni lat 2003-2013.

Czy moglibyście mi doradzić jakie moce powinnam przyjać jako małe?

Będę również wdzięczna za wszelkie informacje w tym temacie.

Pozdrawiam!

Myśle że do 200 km jak na polskie warunki. Niższy przedział to nie ma sensu bo niewiele kombajnów by się tam znalazło. Wyższy też nie bo zaczyna się klasa średnia jak na polskie realia.

Myśle że do 200 km jak na polskie warunki. Niższy przedział to nie ma sensu bo niewiele kombajnów by się tam znalazło. Wyższy też nie bo zaczyna się klasa średnia jak na polskie realia.

Dziękuję!

damianzbr    972

to jakiś żart,

ten kombajn wszedł za stara serię 1x50/1x70, a tamte najmniejsze kombajny kosztowały ok 350-360 tys w nie najgorszym wyposażeniu.

3 lata temu W540 kosztował 400 z małym hakiem

Właśnie nie. W luźnej rozmowie kombajn W540 jest o 100 tys droższy niż wcześniej. Choć sam nie mogę w to uwierzyć i liczę że to tylko chwyt marketingowy.

Ta nowa seria w luźnej rozmowie kosztuje 450 netto.

* luźna rozmowa - rozmowa po między dilerem a potencjalnym klientem który czeka na podpisanie umowy do wniosku

Edytowano przez damianzbr

damianzbr    972

Wniosek złożony 2011 rok, więc cenami kombajnów interesuję się od tamtej pory i nie wygląda to dość ciekawie, ale byłem także w fabrykach gdzie produkują owe kombajny, na wycieczkach organizowanych przez dilerów, w tym właśnie czasie rozmawiałem z ludźmi z całej polski którzy byli razem ze mną na wycieczce jako byli klienci którzy dokonali już zakupów. Wszyscy jednogłośnie stwierdzili że trzeba sprawę stawiać twardo nie negocjować ceny tylko powiedzieć jasno mogę dać za ten wasz produkt tyle i tyle, jak nie to kupię NH. Oczywiście wszystko w granicach rozsądku ale przyznam się szczerze że gdybym dzisiaj kupował W540 podejrzewam że kupił bym go nie drożej jak 500 tys netto w bardzo dobrym wyposażeniu. Jeśli nie to faktycznie będzie NH, tutaj działa to podobnie, mogę dać tyle i tyle, jak nie dołożę te 30 tys i kupię W540.

Ale na razie cicho bo wniosek jeszcze nie podpisany i aby nie zapeszyć nic więcej nie zdradzę. Jak coś ciekawego się wydarzy wtedy można będzie się pochwalić. pzdr.

piotrek4x4    28

Właśnie nie. W luźnej rozmowie kombajn W540 jest o 100 tys droższy niż wcześniej. Choć sam nie mogę w to uwierzyć i liczę że to tylko chwyt marketingowy.

Ta nowa seria w luźnej rozmowie kosztuje 450 netto.

* luźna rozmowa - rozmowa po między dilerem a potencjalnym klientem który czeka na podpisanie umowy do wniosku

Dokładnie taką samą sytuację miałem jak byłem na agro-show, pytałem o tego JD to powiedzieli 450 tys (około) i w tej cenie nie było wózka do hedera..., za 390 netto proponowano fendta 5180 a za TC 5060 350 netto (stara wersja) jd był z nich największy i podobno najwydajniejszy, póki co mało opini na ten temat, a i osoba ze stoiska JD nie był mi w stanie podać jakiś szczegółow...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się