Skocz do zawartości
danex

kombajny zbozowe

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lucek950    0

jaka jest cena dwóch kombajnów:

1. NH TC5070 z sieczkarnią, stołem do rzepaku, heder 4,5m i przystawka do kukurydzy 5 rzędowa.

2. NH TC5050 z sieczkarnią, stołem do rzepaku, heder 3.66m.

Merkoo    5

Ile kosztuje kombajn Fendt 5180e i 5220e?

Około 370 i 400tyś netto ze stołem do rzepaku

Wiadomość z agroFakt.pl

lukasz56612    1

W wyposażeniu: stół do rzepaku, heder 4,57 m, wózek do hedera, sieczkarnia, separator obrotowy, klimatyzacja, ogrzewanie, opony 620, lodówka, siedzenie pasażera - TC 5060 kosztował w lipcu w cenie podstawowej 375 tys netto (spokojnie jednak, za model z takim wyposażeniem, stojący na placu można było wynegocjować cenę 355 tys netto).

Edytowano przez lukasz56612

matti1    0

TC 5050 heder 3,9, stół do rzepaku, szerokie ogumienie (750) 335 tys netto

Stary TC 5060 365 tys netto, nowy 380 tys, nie znam konfiguracji

Info od dealera

timasz    52

wie ktos moze ile kosztuje

claas tucano 440

new holland cx 6080

Leito27    1

no cena za ten NH CX 5080 całkiem znośna

a wie ktos cene nowego modelu CLAAS TUCANO 420 ?

ja bede znal po weekendzie od swego dilera bo ma mi wyliczyc z rabatami

Edytowano przez Leito27

damianzbr    1248

Zna ktoś cenę W540 JD, z jakim wyposażeniem? Bo ja słyszałem od jednego dilera 550 netto, od drugiego 525. I obie ceny wydają mi się mało poważne. Jeszcze z grudnia poprzedniego roku miałem oferty na ten kombajn od 480 netto do 510. Więc nie sądzę by tyle podrożały.

zawadzak    1

ja dostałem dużo wyższą ofertę dlatego pytałem,który dealer ci tyle zaoferował ?

ja ostro negocjowałem cene z delerem i z płocka jakiś kierownik przyjechałi dał 10000 tys upustu a tobie jaką cene zaoferowali

michallek4    126

Witam :D Chciałbym sie dowiedzieć jaka jest cena Claasa lexiona 620 Nowego ;) Bardzo prosze o odp. Z góry wielkie dzięki :D

powa    0

ile kosztuje new holland tc 5050 z chederem 4.5m oraz claas avero 160 z chederem 4,3m jak jest ich wydajność i który lepszy

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez andrzej1988

to jeszcze taniej niz u mnie. Niby na mazowszu powinno byc troche drozej a tu guzik. Pewnie tez jakis posrednik takie ceny wystawił? U mnie nawet w kurzarni jest po 580 brutto pszenica i niby nie posrednik tylko pszenice skupuje i wykorzystuje na własne potrzeby dla kur
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez extrabyk
      Mam do sprzedania silnik Perkins z osprzętem lub bez. Szczegóły w ogłoszeniu.
      https://www.olx.pl/oferta/perkins-4-cylindry-CID757-IDrsX8F.html
    • Przez NHCS
      Witam. Przymierzam się do zakupu paru lamp LED do ciągnika- chodzi konkretnie o 1 parę dalekosiężnych na przód oraz po 1 parze (takie same moce) szorokosiężnych na przód i tył oraz na doświetlenie boków maszyny również szerokosiężnych, lecz nieco słabszych. Generalnie rzecz ujmując chodzi o 8 lamp, które oświetlą maszynę dookoła, 360°. I tu pojawia się moje pytanie... Ile na takie lampy naprawdę warto wydać, aby dały porządany, dobry efekt, a jednocześnie nie przesadzić i nie wydać pieniędzy na coś co nie jest tego warte. Mało znam się na markach, specyfikacji technicznej itp. a w kilka dni znawcy z siebie nie zrobię. Tym bardziej, że jedni kupują lampy za 30 PLN i mówią, że nie widza różnicy, inni że poniżej 100 PLN to nie warto kupować LED bo to lipa.
      Znajomy doradził mi taki zestaw, ale nie wiem ile to jest warte:
      Przód i tył szerokosiężne:  http://allegro.pl/lampa-robocza-pro-30w-led-cree-12-24v-kombajn-4x4-i6729634473.html  x4szt 
      Przód dalekosiężne:  http://allegro.pl/lampa-robocze-halogeny-2x45w-led-cree-90w-4x4-6x6-i7030306665.html 
      Na boki: http://allegro.pl/szerokokatna-lampa-robocza-cofania-nxn-led-20w-4x4-i7024288508.html

Jest to warte swojej ceny, czy może jednak nie warto? Chodzi rzecz jasna o jakość za te pieniądze.
    • Przez Halpsc
      Używana czynna hala namiotowa na magazyn lub boisko typu orlik. Wymiar 56x26x9m. Cena netto bez demontażu. Można zabrać stopy ze szpilkami w cenie. Tel 501 084 750 Robert
      https://www.olx.pl/oferta/hala-namiotowa-CID3-IDqj2MT.html

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.