danex

Ceny kombajnów zbożowych

Polecane posty

Pawel26    2

tak zgazdzam się niestety wszyskie marki kombajnów podrożał z rocznika 2011 tylko nie wiem po co jak i tak prawie nikt kupuie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

popatrz ile kombajnów przybyło w galerii agrofoto.pl a ty tu piszesz ze nikt nie kupuje


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

szefuniu podaj link i żeby działała wyszukiwarka w galerii nie działa a apropo sprzedaż to na okolice dealerzy ani jednego kombajnu nie sprzedali luty i marcu deutzz fahr i new holland jelonka sprzedali jednego a claas to nie wiem unas jest zastuj dealerz już bedą wprowadzać promocje jeszcze przed żniwami 2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Praktycznie wszystkie nowe kombajny na AF to są NH, jest tylko jeden Deutz.

 

Link do galerii http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=cats&do=sc&cat=59

Popatrz ile zostało już kupionych, i pomyśl ile jeszcze zostanie kupionych bo u paru użytkowników są w drodze do nichm np do mnie :P


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

a po pierwsze zacznij używać języka polskiego i znaków interpunkcyjnych - to są kropki i przecinki oraz przejscia do nowej linii


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Tak ale jak na razie to są realizowane zamówienia kombajnów z ubiegłego roku, w nowej cenie to chyba jeszcze nikt nie kupił.Jak to Pronar82 podkreślił, na razie NH górą. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

Może dlatego, że nh ludzie odbierają wcześniej. Większość kombajnów innych marek ma ustalony odbiór na czerwiec. Ja np. mam chyba na 25 czerwca.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GREMLIN    2

popatrz ile kombajnów przybyło w galerii agrofoto.pl a ty tu piszesz ze nikt nie kupuje

 

To co w galerii to kropla ,w mojej okolicy w promieniu 10 kilometrów kupili 7 nowych NH i pewnie żadnego nie będzie w galerii bo nie widzę żeby byli zalogowani a tym bardziej wstawili zdjęcia, gdyż wszystkich znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

michalr - to z którego koncernu odbierasz ze termin na koniec czerwca?


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

NH w poprzednim sezonie sprzedało sie najwiecej kombajnów ok 300 albo 400...nie wiem ile Claasa ale Korbanek w pierwszym sezonie sprzedał około 100 a JD troche ponizej 100 wiec chyba nie ma sie co dziwić że na AF NH jest najwiecej

 

@MichałR z AGCO

 

ogólnie jest wielki popyt na sprzet i handlowcy maja problem ze nie ma co sprzedawać a nie komu-wojna o maszyny :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichalR    34

My bierzemy kombajn od korbanków, zresztą już od dawna czeka na placu.

Wydaje mi się, że nie ma co się śpieszyć z odbiorem, bo po co za wcześnie odsetki w kredycie sobie nabijać po to tylko, żeby popatrzeć na maszynę, której i tak przez 2 lub 3 miesiące nie użyjesz, no i poza tym realizacja prow jest u mnie na czerwiec i dłużej byśmy czekali za zwrotem.


Jeżeli pomogłem, kliknij zieloną strzałkę ------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miturskir    4

To co w galerii to kropla ,w mojej okolicy w promieniu 10 kilometrów kupili 7 nowych NH i pewnie żadnego nie będzie w galerii bo nie widzę żeby byli zalogowani a tym bardziej wstawili zdjęcia, gdyż wszystkich znam ;)

 

a w jakiej miejscowości jest tyle nówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

cena brutto z konica kwietnia 2011 roku za NH z seri TC 5040 z sieckarnia,hederem 4,5m i wózkiem do hederu 365 tys zł tanio co ? kupować? czy już kupić deutz fahr w takim samym wyposażeniem ,ale roku 2010 za 340 tyś zł ,model 5445H?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

ty tym bedziesz jeździł, ty będziesz serwisował wybór należy do ciebie. kombajny chyba porównywalne - cena też, ja bym patrzył w dużym stopniu na odległość do dilera


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

A ja bym jeszcze patrzył na dostępność części zamiennych, moje zdanie jest takie że im więcej sprzedanych kombajnów ma dany koncern tym bardzie dostępne są części zamienne ;)

Ale cena to normalnie szok w porównaniu do tamtego roku :blink:


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yacenty    3838

a co taniej było w zeszłym roku?

zwróć uwagę na to ze podał ceny brutto ( vat 23 a nie 22%) oraz ze kombajny są w dość przyzwoitej kompletacji


Pozdrawiam YacentY
Drogi użytkowniku - zapamiętaj sobie, nie ponoszę odpowiedzialności za posty innych użytkowników serwisu - odpowiadam tylko za siebie!!!

Ceny Nawozów,
Najprostsza karta pola: www.AgroDzienniczek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

W tamtym roku w przed żniwami mogłem kupić TC5050 z sieczkarnia, hedrem 4.57 i wózkiem za 342 tyś brutto, doliczając 1% vatu to by kosztował 346 tyś zł


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

No jak obdzwaniałem za kombajnem to dealerzy NH mi mówili ponad 400 tyś+Vat za TC 5070 :blink:


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Na pewno jeszcze idzie coś ubić z tej ceny, to jest cena wejściowa, bo to jest nie możliwe żeby kombajn przez rok podrożał o 70 tyś netto :blink:


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szerszen    0

witam.

czy ktos wie jaka jest cena kombajnu DF 5485 ht?? z gory dzieki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Cena NH TC5070 RS z dzisiaj to 365 tyś netto, rotoseparator, heder 4.57 i sieczkarnia.


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj