danex

Ceny kombajnów zbożowych

Polecane posty

Avendrion    40

Claas Tucano 430, 492 tyś zł netto.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiu21692    2

@ Avendrion ale z jakim osprzętem ten claas ?

 

Chciałbym się dowiedzieć jakie są ceny mniejszych kombajnów różnych marek z hederem 3,9-4,5m i sieczkarnią...Proszę o cenny z tego roku bo wiadomo, że z końca 2009roku cenny się zmieniły i to znacznie :)... z góry wszystkim dziękuje, miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

A co byś chciał wiedzieć? Nowa cena to 490tyś. Niżej już nie będzie, bynajmniej tak nam powiedzieli.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

Kombajn John Deere W 540i z hederem i wózkiem stół do rzepaku cena 480tys PLN netto. Czy można z tej ceny zejść niżej?


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

witam zna ktoś może ceny kombajnów ; new holland 5070 , jd 1470, claas avero i deutz fahr 5485 Pozdrawiam i czekam na odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MCKYLO    1

Jerzy46 słyszeć a w praktyce to dwie rózne rzeczy. Kombajn Fendt to Laverda tyle że w kolorze zielonym, żadna myśl technologiczna Fendta. Nie wypowiadam się bo nie znam użytkownika tego kombajnu ani jak się w praktyce sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andi    0

Kombajn John Deere W 540i z hederem i wózkiem stół do rzepaku cena 480tys PLN netto. Czy można z tej ceny zejść niżej?

Ja mam cene za 44o tys.POPOKAZOWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jachu85    2

kto wie ile kosztuje df 5445H i df 5435H

ja za df 5445H dałem 230 tys netto w 2008 roku a ile teraz chodzą to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DJBOMBA12    12

Ma ktoś cenę New Hollanda TC5050 lub 5070 z hedrem 3,90 lub 4,20 i sieczkarnią w Full Wypasie? :P


W Celu Podania Numeru GG Pisać na PW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin 80    8

chyba 4,57m bo 4,20 nie ma, wiem tyle jak godziłem swojego za heder 4,57 była dopłata 3 tyś brutto za sieczkarnię 20 tyś brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paszczak    0

Avero - w granicach 370 000 zł netto

 

Tucano 320 - w granicach 430 000 zł netto

 

Mocno przyciskajcie dealerów to jeszcze mogą zejść z tych cen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi68s    0

John Deere T 560

Rocznik 2010

Przestawiana Os tylna 4x4 Napęd na 4 Kola

Bębny z oddzielną skrzyniom Podwujna

Sieczkarnia z Elektronicznym ustawieniem

Lasersensor -Laserowe sterowanie Zespołu Tnącego

Elektronicznie ustawiane Sita

 

Ogumienie : 800/65R32 oraz 540/65R30

 

Cena netto: 168.000,00 € + 22% Vat :)

 

John Deere zespół Tnący Typ 622

6,70 m

+ Wozek

 

Cena netto: 22.565,00 € + 22% Vat

 

Na Stanie !!! Do odbioru od Zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

też zastanawiałem sie nad kupnem kombajnu co byscie mi polecili w nie najwiekszych pieniadzach?? moze cos ok 350-400 tys.

zastanawia sie jak to jest z PROW-em mam ok 50-60 ha do cięcia i czy by przyznali mi kombajn??

a moze cos uzywanego 5-letniego na PROW?? co byscie polecili w kasie 350-400 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goncarek    0

Na taki areał to tylko 4-klawiszowca by przyznali, czyli z nowych: TC5040 i 50, Claas Avero, DF 5445, i z tych modeli ciekawą propozycją moim zdaniem jest avero. Owszem jest drogi, ale ma APS dzięki czemu jest wydajniejszy od swoich konkurentów, no i sama marka B) Większego kombajnu na PROW raczej nie dostaniesz... Owszem możesz kupić większy, nawet tańszy od avero, chociażby JD 1470, ale już nie dostaniesz dofinansowania... a co do używek: JD 1450; Claas medion 310; NH TC 54 i 56 około 250 tys. zł kilkuletnie. Moim zdaniem lepiej kupić nowego Avero na PROW niż używkę bez dofinansowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kolega ma osiemdziesiąt parę ha chce CSX7040 i nie chcą mu go przyznać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mejuch    0

na 50-60 ha prędzej dostaniesz nh tc5060 bo on ma 170KM i ma 5 klawiszy a avero ma ponad 200KM i jest 4 klawiszowy. a agencja bierze pod uwage moc silnika i szerokość cięcia a nie ilość klawiszy.

Mi przyznali na 45h właśnie tego tc5060 tylko że ma mech. skrzynie to jest 1 minus. ale nawet hydrostatyk 4 klawiszowy nie da rady 5 klawiszowemu mechanikowi. nie wiem jak oni to przyznali ale jednak dostałem. I niech nikt nie gada że nie przyznają na tak mało hektaróm bo jak sie nie złoży wniosku to sie nie będzie wiedziało. Mi też odradzali a jednak dostałem..

 

A na 80h to NH tc 5070 wystarczy spokojnie... NIe będzie miał co robić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Ja na 55 ha chciałem Claasa Dominatora 150, ale mi nie przyznali i musiałem kupić go za swoje pieniądze.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MatysekxD    20

Kumpel kupil na ten sezon JD 1470 4,9 m za 88 tysiecy Euro netto

 

Mnie interesuje Fendt 5220E 4,8m. Dzis ogladalem go w Tarnowie Podgornym. Zaczynamy rozmowy od 92 tysiecy Euro netto. Do tego wozek za nieco ponad 6 tysiecy zlotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj