danex

Ceny kombajnów zbożowych

Polecane posty

Gość   
Gość

Znajdź u mnie w galerii za ile kupiłem W540. Cena wyjściowa w tym wyposażeniu była 590 tys zł neto.

 

A ty pawel26 niby skąd wiesz że mają twarde cenniki? Bzdury piszesz nic więcej, NH CX6080  cena wyjściowa 580 tys netto o ile pamiętam, cena ostateczna 515 tys netto przy wyposażeniu max po za napędem 4x4. Bodajże odrzutnik plew, ale na pewno GPS wszystko el. sterowane, wózek itp.

 

Że diler ci nawciskał kitu iż kombajny drożeją to ja rozumiem, ale nie mogę pojąć czemu dałeś temu wiarę. Gdybyś chodził za kupnem nowego kombajnu 3 lata, tak jak ja bo papiery z PROW się cały czas nie zgadzały to byś wiedział że śpiewka o drożejących kombajnach od następnego miesiąca jest nieodłącznym elementem każdej rozmowy prowadzonej z handlowcem, nie zależnie od miejsca, pory i tematu spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slawek96    1

New Holland TC5.80 z RS, wózek, stół do rzepaku, czujnik wilgotności ziarna 440tyś netto

New Holland CX5080 wyposażenie jak wyżej + 100tyś 

jak myślicie ile da się urwać jeszcze z tej ceny ? wyrwanie CX poniżej 500tyś realne? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś bierze pod uwagę Rostselmasha i Vectora, Acorsa bo ceny ich sa zdecydowanie niższe porownując to co piszecie powyzej. Jakies opinie ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufcio    2

Class TUCANO 440 - stół Cerio 620, wózek polski. Dodatkowo AUTO KONTUR i 3D cena 745.000zł netto.   Taką cenę otrzymałem od regionalnego dealera, czy to możliwe za kombajn 280km ? rozumiem ze Class ale żeby aż tak drogo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufcio    2

Musze podbić temat.

Wczoraj inny sprzedawca zaproponował mi bez niczego 650.000 netto za ten sam kombajn tylko musze zmienić meldunek na jego teren...

Kolego Krzysztof1987 zaczynam Ci wierzyć:)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za ten kombajn w tym wyposażeniu maksymalnie dał bym 600000 netto i ani grosza więcej.

Daj im do zrozumienia że za drogo i kupujesz JD albo NH to sam dyrektorek z Poznania przyleci cię namawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr30piotr    168

tucano 340 ma problemy z dużą zieloną masą np w wysokim zdrowym rzepaku i jak ktoś pisze że ten kombajn ma kosztować 600 tyś netto to niezły żart.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztof1987    211

napewno kolega nie kupił 340 tylko coś innego bo mówił że ma aps a 340 tego nie ma heder vario 5,5m i rórkę wysypową z najwyższym wysypem i podobno dał 600 netto nie wiem czy sie chwalił czy faktycznie tak kupił 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bocianov90    15

jak heder 5.5 m to tucano 420. 5 klawiszowy z APS. I jeśli to taki model wzial Twoj znajomy to cos drogo. Nikt raczej do tucano 440 nie bierze tak waskiego hedera, wtedy jest potrzebny 6m lub 6,6m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kufcio    2

Wszyscy piszą że ktoś coś. Ja poszedłem do 2 dealerów i takie ceny usłyszałem.  Ma ktoś twarde dowody na "niskie" ceny modelu 440?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Jeszcze trochę i producentom i dilerom rura zmięknie. Wywindowali ceny maszyn, a w rolnictwie coraz mniejsze dochody. I do tego kombajn na PROW prawie niemożliwy do kupienia. Wg mnie taki tc 5.80 na szerokich kołach, z blokadą i hederem 4.5m to powinien kosztować 350 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszT6030    0

New Holland tc5.80 z dodatkowym bębnem, elektryczne sita, szerokie opony, klima, heder 5.10m + wózek za 435netto. cena ostateczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mksuzi    0

Witam dostalem oferte na Tucano 420 model 2016 górny wysyp klepisko hydrauliczne regulowane z hederem 5,6 cerio wraz z counturem wózkiem i przystawka do rzepaku dwie kosy, klepisko multicrop cena 690 tys. netto...drogo nie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Wydaje mi się , że sporo. Ja dostałem ofertę również na 420 z APS, heder 4,9, koła 800, wózek , pełny pakiet oświetlenia, 4 lata dodatkowej gwarancji za 590 , z czego gwarancja to koszt 18 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mksuzi    0

Wydaje mi się , że sporo. Ja dostałem ofertę również na 420 z APS, heder 4,9, koła 800, wózek , pełny pakiet oświetlenia, 4 lata dodatkowej gwarancji za 590 , z czego gwarancja to koszt 18 tys.

 

za ten nowy model??2016??bez przystawki do rzepaku??elektryczne sita??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

2 lata temu za 420 w prawie pełnym wyposażeniu po za GPS, Laser pilot, 4x4 i bez odrzutnika plew. 510 netto a za nowy model + 20 tys. Więc Panowie, targować i jeszcze raz targować. A jak nie no zacząć rozmowy z NH / JD a szybko diler wymięka. U mnie (wscód PL) był sam dyrektor z poznania, tak mnie namawiali na clasa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Claas tucano320 nowa wersja 2016rok z hederem 4,3m oraz wozkiem od 410.000zl do 440.000 zaleznie od wyposazenia, choc na poczatku handlowiec grał głupka i chcial 490.000. tucano420 z hederem 4,9m 530.000 zl netto do jeszcze negocjaci. New holland tc5.80 z hederem 4,5m od 450.000 do 495.000zl netto przy bogatym wyposazeniu (rotoseparator, blokada). Cx5080elevation z hederem 5,10m od 560.000 do 630.000 netto.

Edytowano przez johnyfarmer6330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Claas tucano320 nowa wersja 2016rok z hederem 4,3m oraz wozkiem od 410.000zl do 440.000 zaleznie od wyposazenia, choc na poczatku handlowiec grał głupka i chcial 490.000. tucano420 z hederem 4,9m 530.000 zl netto do jeszcze negocjaci. New holland tc5.80 z hederem 4,5m od 450.000 do 495.000zl netto przy bogatym wyposazeniu (rotoseparator, blokada). Cx5080elevation z hederem 5,10m od 560.000 do 630.000 netto.

ten cx drogi trochę. mi wyceniali wstępnie w styczniu a ceny raczej w górę nie idą bardzo to z hederem 4,9 wyszło 490 tys netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj