danex

Ceny kombajnów zbożowych

Polecane posty

piotr89    48

chce kupić TC 5060 ze stołem sieczkarnią i wózkiem 360 netto i jaką ma wydajność

 

chce kupić TC 5060 ze stołem sieczkarnią i wózkiem 360 netto i jaką ma wydajność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poszukuję cen nowych kombajnów:

 

John Deere 1450

Deutz Fahr 5445

Deutz Fahr 5465

Deutz Fahr 5485

New Holland TC 54

New Holland TC 5040

New Holland TC 5050

New Holland TC 5060

Claas Dominator 130

Claas Dominator 150

Claas Avero 160

Claas Avero 240

Claas Medion 310

Claas Tucano 320

Zetor Hemas Farmer 220

Massey Ferguson Activa 7240

Fendt 5180E

 

Czy ktoś mógłby mi pomóc? Będę niezmiernie wdzięczna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

W jakim celu chcesz pozyskać te informacje?

 

np. JD 1450 nowego w PL nie kupisz.

 

Zadzwoń do dilerów i się dowiesz. Wdasz te 10 zł na rozmowy a temat będziesz miała załatwiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Ona zadzwoni do dilera dostanie inną cenę niż ja, bo ja okażę większe zainteresowanie. Także to aż takie oczywiste nie jest.

 

W październiku za Claasa Avero 160 z polskim stołem do rzepaku i wózkiem takze polskim trzeba było wyłożyć 385 tys neto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Co dla ciebie nie jest oczywiste? Usłyszy cenę dwa razy większą niż ty? Masz jakiś dziwny tok rozumowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

nie dwa razy większa ale możliwe, że będzie 50 tys różnicy. Czego tu nie rozumieć ?

 

Poza tym tak naprawdę to większość dilerów nie podaje cen przez tel. Na początku pytanie z jakiej miejscowości czy oby na pewno ich teren, a potem, że przedstawiciel przyjedzie i "pogadamy" :)

Edytowano przez Dawid727

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Właśnie, wszystkie odpowiedzi na to pytanie będą w ten sposób wyglądały i każda będzie się różniła o te 50 tys.

 

Prawdopodobnie pisze jakąś pracę do której potrzebne są jej te informacje. I po pierwsze część modeli które wymieniła nie ma już w sprzedaży w PL po drugie radzę jej bardzo uczciwie że nie uzyska tu ujednoliconych odpowiedzi na temat cen konkretnych modeli kombajnów. Bo jeden poda cenę promocyjną jaką mu zaoferowano a drugi katalogową. Najlepszym rozwiązaniem będzie gdy zadzwoni do dilerów, poprosi o ceny katalogowe, lub średnie ceny z jakimi dany kombajn się sprzedawał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Byłem u dealera New Holland, i wstępnie najmniejszy kombajn bez hydro 300 tyś netto, a z hydro 350 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

Kombajny zbożowe od ostatnich 3 lat cena wzrosło o około 100 tys zł średni ale do kwoty netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Mógłby ktoś dowiedzieć się dla mnie cenę Avero 240 w standardzie lecz od innego dilera niż Agro-land. Mają regionalizację i jestem ciekaw czy jest duża różnica między regionami. Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Negocjuje ktoś cenę na nowego nh 5.70?? mi powiedzieli 426000 netto z wózkiem stołem tucholskim i czujnikiem wilgotnośći z rotoseparatorem. Dobra cena czy negocjować??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Negocjuje ktoś cenę na nowego nh 5.70?? mi powiedzieli 426000 netto z wózkiem stołem tucholskim i czujnikiem wilgotnośći z rotoseparatorem. Dobra cena czy negocjować??

 

Drogawo. Mi za 5.80RS (dawniej 5070) z hederem 4,5 powiedzieli 412netto, elektrycznie regulowane sita w standardzie. Wózek 6 czy 8 tysi, stół tucholski 15.

Na wiosnę 5060RS kosztował nie całe 380 z wózkiem. Teraz dodali adblu i cena poszła w góre coś koło 15 tysi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk372    0

Kolego arek adblue wprowadzili w 2012r, lub pod koniec 2011r ja mam 5070rs kupiony 2013r wyprodukowany w 2012r połowa roku z czerwca i już to mam


Kolego arek adblue wprowadzili w 2012r, lub pod koniec 2011r ja mam 5070rs kupiony 2013r wyprodukowany w 2012r połowa roku z czerwca i już to mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

Zna może ktoś ceny tych kombajnów?

 

Claas Lexion 650 i Deutz-Fahr C9205 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Kolego arek adblue wprowadzili w 2012r, lub pod koniec 2011r ja mam 5070rs kupiony 2013r wyprodukowany w 2012r połowa roku z czerwca i już to mam

W 5070 było tak jak piszesz ale od tego sezonu w tych słabszych silnikach 175km też jest adblue.

 

 

 

Zna ktoś ceny tucano 320 drugiej generacji?

Edytowano przez Arek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronto1984    46

takie pytanie czy wy naprawdę macie 500 tys brutto na kupno nowego kombajnu ???, bo jak tak to uważam że powinnismy być obłożeni mega podatkiem , bo 500 tys to mega kasai czy nie lepiej kupic  wielkie mieszkanie na wynajem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Pewnie tak jak mówisz, a żniwować przecież można sierpem.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piters182    29

MDSikor ty wygrałeś, bo kupowałeś w tym czasie co były kombajny najtańsze, teraz nieźle poszły w góre. Zmieniasz, czy narazie 150 zostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Na razie zostaje ten co jest, a jeżeli chodzi pieniądze to powiem tak: ja Dominatora spłaciłem w ciągu 3 lat dodam że ziemi miałem w tedy 55ha. Dlatego uważam że jeżeli ktoś ma 100-150ha ta nie powinien  mieć problemu z kupnem kombajnu za 500 tys. Takie jest moje zdanie.


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

takie pytanie czy wy naprawdę macie 500 tys brutto na kupno nowego kombajnu ???, bo jak tak to uważam że powinnismy być obłożeni mega podatkiem , bo 500 tys to mega kasai czy nie lepiej kupic  wielkie mieszkanie na wynajem

 

Kolega wynajmował ostatnio starszy dom rodzinie ze sąsiedniej wioski, to 2 tyg temu tam wstąpił i był w szoku, mieszkali tam ale brakowało grzejników,pieca, rur, boilerów ogólnie wszystko co metalowe nawet klamek i zamków w drzwiach, dał im natychmiastowego kopa w dupe.

 

Brak polskich znaków, post niedotyczący tematu. Proszę trzymać się wątku.

Pozdrawiam kris14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj