danex

Ceny kombajnów zbożowych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Lucek950    0

jaka jest cena dwóch kombajnów:

1. NH TC5070 z sieczkarnią, stołem do rzepaku, heder 4,5m i przystawka do kukurydzy 5 rzędowa.

2. NH TC5050 z sieczkarnią, stołem do rzepaku, heder 3.66m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Merkoo    24

Ile kosztuje kombajn Fendt 5180e i 5220e?

Około 370 i 400tyś netto ze stołem do rzepaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GOSPODAR    8

Heder do NH 5 rzędów kosztuje w granicach 100tyś NH tc5050 około 270tyś z hederem 4m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz56612    1

W wyposażeniu: stół do rzepaku, heder 4,57 m, wózek do hedera, sieczkarnia, separator obrotowy, klimatyzacja, ogrzewanie, opony 620, lodówka, siedzenie pasażera - TC 5060 kosztował w lipcu w cenie podstawowej 375 tys netto (spokojnie jednak, za model z takim wyposażeniem, stojący na placu można było wynegocjować cenę 355 tys netto).

Edytowano przez lukasz56612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matti1    0

TC 5050 heder 3,9, stół do rzepaku, szerokie ogumienie (750) 335 tys netto

Stary TC 5060 365 tys netto, nowy 380 tys, nie znam konfiguracji

Info od dealera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

wie ktos moze ile kosztuje

claas tucano 440

new holland cx 6080

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

New Holland cx 5080 na szerokich oponach ze zwykłym hederem 5.20 bez wózka kosztuje 445000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel10    8

zawadzak kto ci tyle zaoferował i czy to cena już po negocjacjach i jaki kod kombajnu ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leito27    1

no cena za ten NH CX 5080 całkiem znośna

 

a wie ktos cene nowego modelu CLAAS TUCANO 420 ?

 

ja bede znal po weekendzie od swego dilera bo ma mi wyliczyc z rabatami

Edytowano przez Leito27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zna ktoś cenę W540 JD, z jakim wyposażeniem? Bo ja słyszałem od jednego dilera 550 netto, od drugiego 525. I obie ceny wydają mi się mało poważne. Jeszcze z grudnia poprzedniego roku miałem oferty na ten kombajn od 480 netto do 510. Więc nie sądzę by tyle podrożały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

ja dostałem dużo wyższą ofertę dlatego pytałem,który dealer ci tyle zaoferował ?

ja ostro negocjowałem cene z delerem i z płocka jakiś kierownik przyjechałi dał 10000 tys upustu a tobie jaką cene zaoferowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michallek4    126

Witam :D Chciałbym sie dowiedzieć jaka jest cena Claasa lexiona 620 Nowego ;) Bardzo prosze o odp. Z góry wielkie dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawadzak    1

ponad dwie dychy więcej

a u jakiego delera ci tyle powiedzieli , mi też tyle na początku mówili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powa    0

ile kosztuje new holland tc 5050 z chederem 4.5m oraz claas avero 160 z chederem 4,3m jak jest ich wydajność i który lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj