danex

Ceny kombajnów zbożowych

Polecane posty

elku87    26

Witam zna ktoś może cene TUCANO 320 z hederem hydraulicznie składanym ? I czy coś podobnego ma w swojej ofercie NH lub inny producent ?


Pomogłem kliknij zieloną strzałkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Niedawno byłem a Agrolandzie u Classa. Najmniejsze Tucano ponad 500 neto Standard. Avero 240 ponad 400 neto. Ceny z kosmosu. Wszystkie sprzęty Classa poszły ostro ostro w górę .

Ja mam ofertę na Tucano 320 heder 4,9, CEBIS, wózek do hederu i stół do rzepaku z takich potrzebniejszych na okrągłe 500 netto i jeszcze coś by ugrał.

P.S. stół polski.

Edytowano przez Brego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

i 12 hektarów pszenicy na dzień za 500 tys :)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja TC 5060 zrobiłem za dzień 22,5 ha w 8 kawałkach, z wydajnością koło 6 ton, i to w jarce nie zbyt dojrzałej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

nie wiem wiem tylko że kolega kupił 320 i jakoś nie może się rozpędzić. A co do tc to nie ma co porównywać do 320 bez aps :). Zresztą tc 56 sprzedawałem godzine a clasów cały internet :). Jak by ktoś z was sprzedawał tc to podeśle kupca


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

z tego co przeczytałem w prospekcie to new holland TC 5060 ma przekładnie mechaniczna tak jak TC 5040 czyli 3+1R a modele TC 5050 ;5070;5080 mają przekładnię hydrostatyczną z 3 zakresami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Od tamtego roku wszystkie mają hydrostat, mało tego 5060 od tego roku, albo i już tamtego nie ma ręcznie załączanej młocarni, hederu i wysypu, tylko wszystko elektrycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakub667    162

no fakt pozmieniali trochę ale i tak model TC 5040 ma mechaniczną przekładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz56612    1

Zna ktoś cenę któregoś, z tych kombajnów: Fendt 5180E / Fendt 5220E / Massey Ferguson Activa 7240 / Massey Ferguson Activa 7244 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BOOGY93    1

Witam serdecznie!

 

Proszę o aktualne ceny kombajnów:

 

NH TC 5040 i\lub Claas Avero 160

 

oczywiście najlepiej z szarpaczami do słomy, stołu nie musi być.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest promocja na 240 avero.. no tak by to wychodziło.. no to masz nietylko APS.. mocniejszy silnik.. i większy zbiornik ziarna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUSI    2

To, że różnic jest więcej między tymi modelami to wiem (zastosowałem skrót myślowy), skoro różnica między nimi wynosi na chwilę obecną "tylko" 5 tys. to chyba nie warto zastanawiać się nad 160.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Dobra panowie zna ktos aktualne ceny

nh

tc 5060 i 5070?

cx 5080?

jd w 540?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

.

Edytowano przez piotrekja24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnikjanek    12

Tematy połączone

 

Siemanko, Jak myślicie ile mógłby kosztować nowy kombajn zbożowy MF Activa 7244?

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek    3

Siema.

Szukamy ceny New holland'a TC5050 z hederem 3,9m z rozdrabniaczem słomy i wózkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kruk372    0

Cena case axial flow 5130,poziomowanie, heder 6m,silnik 299,zbiornik 8800l,rotor,660000 zł netto przy lużnej rozmowie cena do negocjacji dostępny od ręki co o tym sądzicie jaki to jest sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maxiben    23

avero 160 cena 375 tys zł.. netto.. a avero 240 380 tys netto .. bo jest promocja.. jakaś .. niby .. u dilerów claasa...

to dobra cena ja 3 lata temu za avero 240 dalem 370 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj