danex

Ceny kombajnów zbożowych

Polecane posty

Radan    28

NH CX 6080 + Vario 6m 552 tys netto - czerwiec 2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szarpacz- a co ty będziesz robił że ci ogrzewanie potrzebne w środku lata. A ten heder to trochę dóży ja bym wzioł na 4.60m lepiej po drogach się poruszać. A z tą ceno to trochę sie potarguj i bierz z wyposażenia to co ci sie przyda napewno. Moja dalsza rodzina brała kombajn tc5070 rok temu w lipcu i dali za niego 400tyś brutto. New holland przez ten rok strasznie zaczoł sie cenić.

Edytowano przez mariusz123456789a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

400 brutto to raczej bez sieczkarni, wózka i stołu do rzepaku, albo cię oszukują.

Ja rok temu w czerwcu dałem 430 za 5060, a za 5070 trza było z 25 dorzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś sie dopytałem i on nie wzioł stołu do rzepaku i wózka do hedru i rozdrabniacza i niemiał jeszcze adblue. Więc z 10tyś diler ci powinien jeszcze opuścić. A jak kupowałem ciągnik ( ze trzy tygodnie temu) to rolnik chciał kupić kombajn i diler powiedział żeby sie spieszył bo że będą bardzo dóże podwyżki w new hollandzie.

Edytowano przez mariusz123456789a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

O i tu się zgodzę ze za 400 poszedł, bo taki jam mój goły poszedł za 300 netto wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel26    2

Jutro Agro tech pytajcie się o ceny kombajnów zbożowych róznych firm NH, JH, CLAAS , DF , Fendt ,MF jak też z stony wschodniej.......ROSTELMASH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarpacz    0

Ja piszę o cenach netto. A ogrzewanie potrzebne przy koszeniu kukurydzy- chyba łatwo to wydedukować :)

Heder wcale nie za szeroki, wystarczy jechać wolniej a przy tym mniej uwroci i mniej wytrzepanego rzepaku na kosie bocznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ruszczan    0

Mam takie pytanie , czy za 175tys. netto można kupić malutki kombajn zbożowy, oczywiście chodzi mi o nowy. Marka bez znaczenia , heder około 3m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maciek9225    14

zna ktoś cenę CASE Axial Flow 5130, ewentualnie 6130, oraz czy możliwy jest zakup do niego hedera, składanego hydraulicznie?

Edytowano przez maciek9225

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Claas Tucano 440

- heder 6m

- kabina z automatyczną klimą i ogrzewaniem

- CEBIS

- sieczkarnia

- Auto Contur

- stół do rzepaku

- wózek do hedera

- przystawka do kukurydzy

 

Cena: 880 000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

to cx 8070 kupisz z przystawką do kuku i z hederem vario w tych pieniądzach


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Kombajny New Holland to według mojej subiektywnej opini nie są dobre. Jedyną zaletą jest cena. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radan    28

Mój jest nowy ale znajomy ma już około 6 lat i złego słowa nie powiedział o NH. Drobne usterki to normalka ale poważnych jeszcze nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Pewnie, życzę bezproblemowej pracy. :)

 

New Holland TC 5060

170 KM, 3 biegi, klima, ogrzewanie, heder 4,5 m, wózek, stół do rzepaku

 

Cena netto: 350 000 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

ten tc 5060 ma hydrostat ?


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Muszę spojrzeć na ofertę, nie mam jej pod ręką.

 

John Deere W540

Kabina Deluxe

Wózek do hedera

Opony Michelin

Heder 5,5m

 

Cena netto: 478 000 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Wszystkie TC 5060 mają hydrostat. 3 biegi hydrostaty mają i inne firmy też tak mają. 4 biegi to nie ma hydrostatu. 5060 różni sie od 5070 już tylko silnikiem i zbiornikiem na zboże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Ale chyba jakiś czas temu TC 5060 miały mechaniczną skrzynię?


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

a to brat wniosek złoży na tc 5060 w następnym naborze


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

Niedawno byłem a Agrolandzie u Classa. Najmniejsze Tucano ponad 500 neto Standard. Avero 240 ponad 400 neto. Ceny z kosmosu. Wszystkie sprzęty Classa poszły ostro ostro w górę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj