danex

Ceny kombajnów zbożowych

Polecane posty

mardra8    3

Witam...

Ceny: Do końca 2011 roku

New Holland TC 5040: Rozdrabniacz słomy, opony 23.1-26-14PR , 13.0/65-18 12 PR 225 815zł netto

New Holland TC 5050:Rozdrabniacz słomy Opony 620 251 712 zł netto

Heder 3,9 m: 41 235zł netto

Po nowym roku ceny Kombajnu plus hederu pójdą około 6 tyś zł w górę. Wszystkie cenny są cenami katalogowymi i spokojnie można z tego troszkę urwać.

Pozdrawiam

mardra8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Cena z dziś, zamówiony NH TC 5060, bez separatora, heder 3,9 + stół Tucholski z 2 kosami mech. Załączanie napędów na napinacze: 323500 zł netto. Od 1 stycznia katalogowa 7000 w górę na tym modelu.


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adas323    2

Za Johna 1570 proponowali mi jakiś tydzień temu 415 tyś netto. NH CX 5080 około 440 tyś netto na dzień dzisiejszy. Claas Tucano 320 - 450 tyś a Tucano 430 - 555 tyś.

Edytowano przez adas323

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzenio    17

Zna ktoś cenę JD W540.

Cenę z hederem, stołem i wózkiem.


Bierzcie pieniądze póki dają bo długo to nie potrwa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GUCIU    0

TC 5060 + separator + heder 4.57 z wózkiem i stołem do rzepaku zamawiany w lutym min. 350 tys zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ile kosztuje teraz

jakie wyposażenie

Jd w540

Nh CX5080

NH CSX 7040

Claas Tucano 430

 

Wiem że ceny są podane tych kombajnów ale słyszałem że podwyżki poszło :(

Edytowano przez Profil usunięty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
28damian    0

mam oferte na nh tc 5050,heder 3,90 opony ,650 za 356 tyś brutto co sądzicie o tej cenie ? > w agros wrońscy

z classa za avero 160 heder 430 powiedział 430 to dobra cena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazowy CLAAS LEXION TERRA TRAC. pół roczny z zachodu full wypas cena 850 tys zł plus transport

Cena w złptych.

pozdrawiam

 

 

Pokazowy CLAAS LEXION TERRA TRAC. pół roczny z zachodu full wypas cena 850 tys zł brutto plus transport

Cena w złptych.

pozdrawiam

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artus91    0

jaki symbol tego lexiona i jaki heder do tego ?

 

 

NH CX6080 po pokazowy z hederem Vario 6m + wózek 520 tys. zł netto

 

Nowy 2012r - Claas Tucano 440 heder C600 + wózek + stół do rzepaku + Special Cut (80 noży), Rozdzielacz plew HD = ok. 630 tys. zł netto

Edytowano przez artus91

Usługi rolnicze (omłot zbóż i kukurydzy), orka, transport

tel. 663-048-178

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus5714    0

Na agro parku w lublinie diler z Krasnegostawu zyczył sobie za Avero 240 w wyposazeniu podstawowym 370 tys. netto z hederem 4,3 metra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
budek9    0

czy wie ktos moze jaka jest cena Claasa avero 160 ?

z góry dzieki

witam.wczoraj byl u mnie przedstawiciel claasa z agro-sobol z zambrowa i oferowal mi avero 160 za 350netto w wersji podstawowej.dla mnie to za drogo szukam nh tc 5040 jak ktos wie gdzie sa popokazowe lub w miare przystepnej cenie niech pisze w gre wchodzi tylko nowy sprzet bo bedzie brany na roznicowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

@Wroński Coś strasznie tanie ceny podajesz. W tamtym roku w 5070 wymieniał serwis, na ubezpieczenie, samą tylną klapę w sieczkarni, tą gdzie są prowadnicę, to faktura była na 18 tyś. A ty piszesz o całej sieczkarni za 18 tyś.

Ja za 5060 dałem 360 w czerwcu. Wszystko było.A 70 jest droższa o 30 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papier    9

siema

orientuje sie ktos ile za

John Deere 1470 heder 4,20

hydrostat,wózek, stół i sieczkarnia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

witam ja dalem na jesieni za jd 1470 na szrszych oponach ze stolem i wozkiem i sieczkarnia na zabkowanych nozach 350 netto z hederem 4,8 seri 300

 

po co ci heder 4,2? moim zdaniem bedzie za waski a w moich stronach zbiera sie generalnie np pszenicy 7-8t w gore zalezy jaki rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj