danex

Ceny kombajnów zbożowych

Polecane posty

Pronar82a    179
10 minut temu, kamil18fmr napisał:

Czy za NH cx 5.80/5.90 z hederem  vario i przystawką do kukurydzy zmieszczę się 750 netto? Wyceniał ktoś może ostatnio takiego bydlaka?

Na chwilę obecną to nie wiem czy bez przystawki do qq i przezbrojenia kupisz za 750 tys netto

  • Thanks 1

Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
raul1985 napisał:

Cx 6.80 dwa bębny waga wilgotnościomierz przystawka do kukurydzy przezbrojenie LED kamery heder 6.1 Vario wòzek 915 tys. netto dobra cena MF podobnie tylko bez wagi wilgotnościomierza heder zwykły + stół do rzepaku 890

5 lat temu max 670netto taki kombajn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    222

Niee, w 2019 miałem oderte na CXa na 589tyś brutto ze stołem, bez wózka. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

Cx 5.80 ? Coś dziwna cena.

Ja za swojego którego zamawiałem w 17 dałem 600 netto. Ale kwestią wyposażenia tylko żeby była aż taka różnica? 

Nie mówisz o maszynie demo może? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81
XTRO napisał:

Chyba netto 

650 dałem netto za 5080 z hederem zwykłym 5,18 , przystawką 6 rzędową , pełnym przezbrojeniem . Przystawka chyba 140 , przezbrojenie koło 25 to za kombajn z hederem i wózkiem wychodzi 485 netto co brutto daje nie całe 600 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1537

Ale widzę że miałeś jeszcze w starej budzie to dlatego i cena taka 

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

raz to , dwa że jeszcze przed wejściem nowej serii była zmiana normy emisji spalin i mój jeszcze jest przed a różnicy wtedy było chyba 40 tys plus potem wyszedł nowy model i też pewnie z 40 poszło w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil18fmr    98

Tak dla zainteresowanych produktami CNH Płock... Poczytajcie jak z perspektywy pracownika wygląda praca w fabryce i co tam się dzieje

https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,45209

Po otwarciu linku proszę kliknąć w opcję "najnowsze opinie" lub opinie "klientów"

 

My płacimy ciężkie pieniądze za maszyny a tam burdel na kółkach..

Edytowano przez kamil18fmr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Massey ferguson 7244, heder 4,8 metra, wózek, przy zbrojone do kukurydzy rok produkcji 2021(stoi na placu) cena 530 tyś netto, class trion 520, opony 800 i 500, wózek nie oryginalny, kamera cofania, heder zwykły 5,6 metra ; przy zbrojone do kukurydzy, cena 770 tyś netto, kombajn class dopiero na styczeń ;co sądzicie o tych cenach

Edytowano przez Polski_rolnik_arczi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 godzin temu, simpleNICKpl napisał:

a nie 7344? ten mfik

 

trion to chyba bardziej activia s

 

Zgadza się 7344, chodzi o to że podpisałem umowę na rozwój usług i mam do wykorzystania 500 tyś; kupuje przyczepę, ładowarkę, oraz kombajn z przystawką do kukurydzy, na pewno przekroczę, teraz zależy ile, albo kilka tyś lub nawet do 400btyś netto; szukam szybko coś co jest na placu, lub zamówione na przód przez dealera, jd nie produkuje małych kombajnów ( z pewnością bym kupił bo mma już kilka traktów jd), fendt daleko serwis, nh cenny za tc nie adekwatne do produktu, kusi mnie ten class, ale różnica pomiędzy MF jest ponad 200 tyś ; jak ocenisz te cenny, bo kurs euro i dolara wystrzelił w górę 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

obecnie złotówka leci na łeb także brał bym to co bardziej leży na gospodarstwo i nie ograniczał się finansowo, tym bardziej że claas będzie lepiej trzymał wartość i w razie czego przy odsprzedaży nie będziemy aż tak stratni. Wszystko zależy od tego jaką masz sytuacje finansową. A cx nh? nie dużo droższy od tc a wydajność już zupełnie inna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 5.03.2022 o 18:49, simpleNICKpl napisał:

obecnie złotówka leci na łeb także brał bym to co bardziej leży na gospodarstwo i nie ograniczał się finansowo, tym bardziej że claas będzie lepiej trzymał wartość i w razie czego przy odsprzedaży nie będziemy aż tak stratni. Wszystko zależy od tego jaką masz sytuacje finansową. A cx nh? nie dużo droższy od tc a wydajność już zupełnie inna

Mam też ofertę na nh tc 5.90 stoi na placu rok produkcji 2022, opony 800 i 600,przyzbrojony do kukurydzy, trzy kamery cofania, dodatkowy seperator, klima, ogrzewanie, lodówka, elektryczne ustawianie sit, heder 5,18, wózek, cena 570 netto, oraz możliwość dobrania przystawki do kukurydzy 5 sztywna za 120 tyś, co o tym sądzisz? Na chwilą obecna najbardziej mi odpowiada, cx jest za duży, będzie kosił zboża + kukurydza 150 - 170 ha 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr89    49

Jak na prawde "będzie kosił zboża + kukurydza 150 - 170 ha " to radzę pójśc po rozum do głowy i kupić  wydajny kombajna a nie TC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218

jeżeli nie planujesz powiększać gospodarstwa w co wątpię to bierz tc, jeżeli chcesz zwiększać ilość usług i swojej ziemii to minimum cx 5.80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casefarmer    40

Orientuje się ktoś w jakich pieniądzach jest Sampo Comia C8 w średnim wyposażeniu + stół do rzepaku

Edytowano przez casefarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raul1985    10

Mam u dilera zaklepanego cx6.80 w starej cenie 730 (kamery waga wilgotnościomierz heder 6m. Vario ) diler rolmax odstąpię z powodu zdarzeń losowych zaklepana też przystawka i przezbrojenie 180 tys netto jak coś prosze o kontakt. Kombajn już jest przygotowany do odbioru. przystawka będzie w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1295
simpleNICKpl napisał:

obecnie złotówka leci na łeb także brał bym to co bardziej leży na gospodarstwo i nie ograniczał się finansowo, tym bardziej że claas będzie lepiej trzymał wartość i w razie czego przy odsprzedaży nie będziemy aż tak stratni. Wszystko zależy od tego jaką masz sytuacje finansową. A cx nh? nie dużo droższy od tc a wydajność już zupełnie inna

fendt tym bardziej cenę trzyma według rynku po 6 latach fendt stracił 140tys według 670 nowego

raul1985 napisał:

Mam u dilera zaklepanego cx6.80 w starej cenie 730 (kamery waga wilgotnościomierz heder 6m. Vario ) diler rolmax odstąpię z powodu zdarzeń losowych zaklepana też przystawka i przezbrojenie 180 tys netto jak coś prosze o kontakt. Kombajn już jest przygotowany do odbioru. przystawka będzie w sierpniu.

Jak ktoś potrzebuje to nad taką ofertą bym się nie zastanawiał kombajn super i super cenie

piotr89 napisał:

Jak na prawde "będzie kosił zboża + kukurydza 150 - 170 ha " to radzę pójśc po rozum do głowy i kupić  wydajny kombajna a nie TC.

170ha z kukurydzą piszesz czy samej tyle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simpleNICKpl    218
ZELKOW napisał:

simpleNICKpl napisał:

obecnie złotówka leci na łeb także brał bym to co bardziej leży na gospodarstwo i nie ograniczał się finansowo, tym bardziej że claas będzie lepiej trzymał wartość i w razie czego przy odsprzedaży nie będziemy aż tak stratni. Wszystko zależy od tego jaką masz sytuacje finansową. A cx nh? nie dużo droższy od tc a wydajność już zupełnie inna

fendt tym bardziej cenę trzyma według rynku po 6 latach fendt stracił 140tys według 670 nowego

raul1985 napisał:

Mam u dilera zaklepanego cx6.80 w starej cenie 730 (kamery waga wilgotnościomierz heder 6m. Vario ) diler rolmax odstąpię z powodu zdarzeń losowych zaklepana też przystawka i przezbrojenie 180 tys netto jak coś prosze o kontakt. Kombajn już jest przygotowany do odbioru. przystawka będzie w sierpniu.

Jak ktoś potrzebuje to nad taką ofertą bym się nie zastanawiał kombajn super i super cenie

piotr89 napisał:

Jak na prawde "będzie kosił zboża + kukurydza 150 - 170 ha " to radzę pójśc po rozum do głowy i kupić  wydajny kombajna a nie TC.

170ha z kukurydzą piszesz czy samej tyle ?

tcek względem 10 lat zyskał 50 tysięcy na wartości, mimo 1000 godzin, cena wg mnie świetna tym bardziej że dealer dzwonił osttanio do mnie z cx 5.80. 750 netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez KrychxU
      Witam Państwa, wraz z ojcem myśleliśmy jak poprawić dochód naszego gospodarstwa. 
      Areał jaki obrabiamy to ok. 30 ha, z czego dobre 5 to łąki etc. 
      Mamy w posiadaniu Bizona z050 od 19 lat, sprzęt jak na swój wiek kosi dobrze, gubi znikome ilości ziarna ale obkasza rocznie do 40 ha. 
      Myśleliśmy nad zmianą Bizona na Claasa Dominatora 88/98/108, z głównym nastawieniem na pomoc (oczywiście odpłatną) sąsiadom. 
      Tylko jest jeden zasadniczy problem, większość gospodarzy w okolicy ma swój kombajn, a jeśli nie ma to mają swoich stałych usługodawców, np. Bizon Rekord, New Holland tc 5.70, Claas Tucano 320, Deutz Fahr xx. Są to sprzęty godne uwagi i co najważniejsze nowe więc normalne będzie to że mają większe zainteresowanie. 
      Co do zakupu Claasa, na pewno kosił by ok 30 ha na usłudze, może więcej. 
      I teraz główne pytanie, czy warto się pchać w takie coś? 
      Znam gospodarza co ma 100 ha i kombajn najmuję, może udało by mi się z nim dogadać. 
      Czekam na wasze sugestie, pozdrawiam. 
      Ps. Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj