danex

Ceny kombajnów zbożowych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janusz14    1

ja również sprawiłem sobie jelonka 955,,,pieniądze całkiem przystępne a stan igła:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sambao    2

KOMBAJNY ZBOŻOWE JOHN DEERE

 

model moc KM system czyszczący zbiornik ziarna cena netto EURO

 

1450 191 "SlopeMaster" 6 000 L 92 274

 

1550 230 "SlopeMaster" 6 800 L 119 274

 

9540 i 215 "Quadra-Flow" 7 500 L 122 592

 

9560 i 248 "Quadra-Flow" 7 500 L 145 018

 

9640 i - "Quadra-Flow" 8 000 L 163 395

 

9660 i 320 "Quadra-Flow" 9 000 L 176 508

 

9680 i 355 "Quadra-Flow" 11 000 L 184 176

 

9780 i 355 "Qoadra-Flow" 10 000 L 185 725

 

9880 i 465 "DynaFlo Plus" 11 000 L 211 856

WSZYSTKIE CENY NETTO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


GMO jest ok!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

Class dominator 130 - 230000 zł netto

Class dominator 150 - 250000 zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seweryn    0

Kombajn zbożowy DEUTZ FAHR 5445 - 209 000 zł (netto) heder 3,9 m, moc 130 KM :rolleyes:

 

cena z reklamy w RPT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TumeK    11

Case IH 8010 AFX Mlion równy ale nie wiem czy z Vatem czy bez:/


Pseudo rolnik...http://img60.imageshack.us/my.php?image=puchar056zu3.jpg 64 miliony zeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek11    0

Kupcie sobie Deutz-Fahr.

Jest to niemiecki kombajn a nie jak cała reszta amerykańskie.

New Holand też jest amerykański!!!!!!!!!!!! A tc 54 czy 56 to straszne padaki.

Nowy Deutz-fahr 5485 z kosą 4.20 ze stołem do rzepaku, wózkiem (bo oczywiście te wszystkie ceny co podajecie to są bez tego) szerszymi oponami, z separatorem kosztuje 82 tys. EURO. Jest to maszyna miedzy Classem dominatorem a mega i naprawde warto zastanowić się nad tą ofertą. A wyglądem odbiega diametralnie od classa.

 

Dlaczego w ameryce chwalą się co niektórzy sprzedawcy że kombajny ich jeżdżą z hederami 9 metrowymi??????

Bo amerykański kombajn przystosowany jest do warunków amerykańskich tzn. 3 tony z ha pszenicy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

I jak wy chcecie takimi kombajnami wjeżdżać w nasze zboża gdzie średnio z ha jest 6 ton.

Będzie albo gubił albo bardzo wolno trzeba będzie jeżdzić a może nawet jedno i drugie.

 

Dlatego radze zastanówcie się co kupujecie i zobaczcie który kombajny jest z europy.

 

Acha uważajcie na Classa jak podpisujecie umowę wstępną bo później nie mozna się z niej już wycofać bez straty kapitału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

@Grzesiek11

wszystkie inne kombajny oprucz DF to padaki bo ty takiego masz - moim zdaniem DF to padaka - mam porównanie z JD i jest o niebo lepszy

 

to że kombajn jest troszke tańszy to nie znaczy że jest lepszy

 

a tak przy okazji to New Holland jest kombajnem Europejskim

Claas tez jest niemiecki i jakoś go nie polecasz

 

no i czy to ze kombajn jest amerykański to coś złego ???


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtek3222    3

Dokładnie jakoś w wielu Niemieckich dużych gospodarstwach w ,których byłem pracują właśnie kombajny JD , Claasa , NH ,a DF sie rzadko spotyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
a tak przy okazji to New Holland jest kombajnem Europejskim

hmmm ogolnie marka new holland jest amerykanska, gdzie produkuja poszczegolne modele to nie wiem

co do wypowiedzi grzeska to: forma-szkoda komentowac, tresc-jakos malo przekonujaca, moze poprzez forme, osobiscie zbieram co roku rzepak razem z kombajnem DF, jest porownywalny do mojej maszyny, rowniez bezawaryjny, ale nie wyroznia sie niczym specjalny, dlatego nie wiem skad u grzeska bierze sie taki fanatyzm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266
Jest to niemiecki kombajn a nie jak cała reszta amerykańskie.

 

W RPT była prezentacja tego modelu i jak było napisane jest to "Niemiec z fińskim rodowodem".

Konstrukcja jest wzorowana na kombajnach Sampo Rosenlew i wyposażony jest w fiński silnik.

Więc nie dokońca jest to niemiecki kombajn- raczej europejski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorbaczow    0

w obecnych czasach firmy produkujące maszyny rolnicze to w większości międzynarodowe koncerny więc trudno mówić ze ta a ta firma jest z danego kraju JD ma np 22 fabryki maszyn na całym świecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

fabryki, a rodowod i marka to dwie rozne sprawy, chociaz czasem skladane w ugandzie moga byc gorsze niz np. w niemczech, ale generalnie marka powinna dopilnowac, aby produkty byly tej samej jakosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

Ten DF z RPT to jest mojego kolegi z roku. Po żniwach powiem wam jak chodzi. Mnie osobiście w tyc kombajnach nie podoba się benben młocący (tylko 500 mm średnicy). U mnie jest 606 i mnie denerwuję i twięrdzę że jest za mały. Sąsiedzi w CX mają duży bęben bo aż 10 cepów i różnice widać najliej przy młoceniu rzepaku(oni spokojnie mogli zjechać z obrotów młocarnia a ja musiałem mieć co najmniej 400-450 w zeszłym roku przy strasznie zielonym badylu)0jak to się przekłada na ilość połowek to nie wspomnę już. Zobaczymy jak DF będzie mykał na kujawach(jedno mogę mu przyznać ma dużo lepszą kabinę od mojego TC).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek11    0

Ok

Classa nie polecam pisałem już dlaczego.

Może jakby ktoś inny go sprzedawał to ok. No i jeszcze podstawowe części których nie można kupić w normalnym sklepie z częsciami. Trzeba ściągać od producenta oryginalne za horendalne pieniądze. Ceny kombajnów też są moim zdaniem mocno pozawyżane.

 

New Holland jest amerykański. tylko tc 54 i 56 robimy częściowo w polsce. Są to nowe konstrukcje i nie wiadomo jeszcze jak bedą się spisywały u nas.

 

A co do JD to ok ale on nie ma małych kombajnów a te z brazylii (CWS) są po prostu do kitu (czytałem o nich forum i rozmawiałem z użytkownikami).

 

A cena jest okazyjna tylko i wyłącznie dzięki moim negocjacjom. Jeśli któś jeszcze kupi kombajn w tej cenie i z takim oprzyrządowaniem to gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tc56    4

TC nowe modele a to dobre. Te kombajny w obecnej seri są produkowane od początku lat 90(w 95 roku dołożono możliwość kupna separatora do TC56). Ich bęben jak i większość podzespłow pochodzi ze starego kombajnu 8060 czy jakoś tak który powstal pod koniec lat 60. Nie chwaląc się ale nasi konstruktoży z Płocka zkopiowali ten zespól młocący do naszych bizonów(ma o 6 mm mniejszą srednięcę niż NH). Z wiarygodnych żródeł wiem ze w Płocku już stoi następca TC56 i być może TC54 . Na razie jest testowany ale już nie długo debiut. Ma kabinę jak na wspólczesne czasy(radio, siedzenie dla pomocnika :D i przedewszystkim jest większa ). Jeszcze go sam osobiście nie widziałem ale z tegio co słyszałem to ma być podobny do CS-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi16l    2

Stoly do rzepaku

BISO INTEGRAL CX 100- jedna kosa elektryczna

szerokośc przystawki cena netto (w euro)

4,20m 6 282

4,80m 6 431

5,40m 6 579

6,00m 6 852

6,60m 7 134

 

BISO INTEGRAL CX100-dwie kosy elektryczne

4,20m 7 508

4,80m 7 654

5,40m 7 793

6,00m 8 104

6,60m 8 382

 

BISO INTEGRAL CX100-jedna kosa hydrauliczna

4,20m 7 169

4,80m 7 302

5,40m 7 427

6,00m 7 559

6,60m 8 050

 

BISO INTEGRAL CX100-dwie kosy elektryczne

4,20m 8 324

4,80m 8 484

5,40m 8 653

6,00m 8 765

6,60m 9 290

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seweryn    0

KOMBAJN ZBOŻOWY NEW HOLLAND CS 6080 Cena: 635 620 zł

6 CYLINDRÓW, COMMON RAIL, MOC SILNIKA 268 KM,

NAPĘD HYDROSTATYCZNY, LICZBA WYTRZASACZY: 6,

POJEMNOŚĆ ZBIORNIKA ZIARNA: 8800 LITRÓW,

HEDER 6 m , WÓZEK TRANSPORTOWY, STÓŁ DO RZEPAKU Z 2 KOSAMI BOCZNYMI.

 

sorry za wielkie litery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz4255    10

Często jestem na granicy z ukrainą i tam widzę które kombajny najlepiej idą (a tam nie ma takich małych gospodarstw jak u nas). Najwięcej idzie kombajnów marki class (same lexiony) i kombajnów nh (cs,csx,cx,cr). Inne kombajny są znacznie rzadziej ale jak już to jest jd,mf,case lub fendt.icon10.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigger   
Gość nigger

Witam wsyzstkich, ja ya 2+3 dni bede sycyesliwzm posiadacyem nowego tc 54, silnik 170KM heder 4.5m, hzdrostatik cena 305 tys. brutto. Jak go juy bede mial to powstawiam fotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj