danex

Ceny kombajnów zbożowych

Polecane posty

Pajej    231

w tych pieniądzach to ciężko cos doradzić. Forszaj 514 claas mercator, oby nie bizon


Rolnik z powołania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

claas tucano 440, 4x4 heder v500- vario, przezbrojenie do kukurydzy + corio 6 rzędów, lepsza sieczkarnia, dłuższa rura Xl, opony 800 przód i 600 tyl pakiet oświetlenia na full i ledy cena to 1 060 000 zł netto, Jak myślicie ile jeszcze można z tego urwać ??  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
welwos29    14

Jeszcze niewiem, czekam na specyfikacje, podobno przystawka razem z przezbrojeniem w granicach 200 tyś zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

jak trzy lata temu wybieraliśmy kombajn to z tego co pamiętam to class miał najdroższą przystawkę ze wszystkich. Nawet przedstawiciel twierdził żeby poszukać sobie jakiejś innej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1293

kilkadziesią tysiecy różnicy w samej przystawce powinno być, a po za tym, nie wiem dokładnie ile procent zdrożały ale class był jednym z droższych i jest, fendt mi wyszedł 650netto to z różnic jakie są względem tego tucano to nie ma 4x4, zamiast vario heder to ma 6m na taśmie, do tego ma rozrzutnik plew wage i wilgornościomierz, teraz jak się orientowałem to chyba po 5 latach ze stówke czy pinad zdrożał, więc cięzko powiedzieć czy da się zbić z ceny czy nie. porownaj cene do innych marek to będziesz wiedział czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malopolanin64    420

Wyceniałem cx 5.80 ale z napędem, poziomowanie kosza sitowego, sieka, wózek, heder vario z kosami pionowymi, rpzystawka 6 rzędów, najszersze koła, oprzyrządowanie do qq, 900netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjano    1

Tucano 320, szersze opony, kamera cofania, heder 4,9m, wózek, stół polski - 537k netto, 

dużo jeszcze idzie utargować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowan    220

Wiele chyba nie, bo bez wózka w 2019 za 499 chcieli sprzedać. Jeśli mam coś doradzić, to jak się na Tucano uparłeś to kup 420.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2020 o 11:35, malopolanin64 napisał:

Wyceniałem cx 5.80 ale z napędem, poziomowanie kosza sitowego, sieka, wózek, heder vario z kosami pionowymi, rpzystawka 6 rzędów, najszersze koła, oprzyrządowanie do qq, 900netto

Z ciekawosci to ile za przystawke do qq i oprzyrządowanie bo łaczna cena to kosmos za kombajn tej klasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Mam 2 oferty na CX 5.80, 

1 diler: 660 tys netto sieczykarnia  kamery plus heder vario 4.88m z 2 kosami hydraulicznymi, koła 800, blokada

2 diler: 675 netto sieczykarnia, kamery,  waga i wilgotnościomiez, heder vario 4.88m z 2 kosami hydraulicznymi, koła 800


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek0987    13

heder 4.88 jest trochę za mały. Mam taki w TC 5.80 i teraz brałbym większy. Takie moje zdanie, a odczepić to chwila moment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81
Pronar82a napisał:

Mam 2 oferty na CX 5.80, 

1 diler: 660 tys netto sieczykarnia  kamery plus heder vario 4.88m z 2 kosami hydraulicznymi, koła 800, blokada

2 diler: 675 netto sieczykarnia, kamery,  waga i wilgotnościomiez, heder vario 4.88m z 2 kosami hydraulicznymi, koła 800

To ceny trochę poszybowały. ja swojego odbierałem 2,5 roku temu, jeszcze 5080 , to z przystawką do kukurydzy i pełnym przezbrojeniem wyszedł 650 netto, tyle że na zwykłym hederze. Blokadę sobie weź, czasem się przydaje. waga i wilg to kwestia gustu, waga żeby dobrze działała musisz na każdą rośline badać gęstość i kalibrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

I wiekszy heder, ja mam w T 5060 heder 4,6 i żałuję jak cholera że większy nie brałem. Minimum 5,5 teraz był brał. Problem jest z sieczkarnią za mało rozściela i rzuca na nieskoszone zboże. ewentualnie można by sie jeszcze było pokusić o elektryczne ustawienie łopat w sieczkarni.

Nie zapomnij o rozrzutniku plew bo to podstawa, ja dokładałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Panowie ja mam TC 5070 z hedrem 4.57 i jest on wystarczający nie rozumiem co wam da duży heder jak i tak wolniej trzeba będzie kosić, kosze z prędkością od 2 do 5 km/h, a cx nie jest dużo wydajniejsz od mojego tc, przy większym hederze jest jeszcze większy problem z przejazdem z pola na pole, ja kosze usługowo i kawałki są od 1 ha do 5 ha to max praktycznie i jest to tylko parę procent tylko tych większych kawałków. 

  • Thanks 2

Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lucjano    1

NH TC 5.90, heder 4,5, wózek, stół polski, opony 800, rotoseparator, kamera cofania - ok. 520k netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bumber19    2

a jak z ceną New Holland TC 5.90? czy opłaca się bardziej iść w cx5.80m


dobra cena new Hollanda TC 5.90 znam bo widzę pisał lucjano a jak z cx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez mkacper99
      🌾📢 Uwaga rolniku / konsumencie !!! 🚜👨‍🌾

      Polskie rolnictwo jest w dużym kryzysie, problemy dotykają praktycznie wszystkie branże rolnicze.
      ⛔Brak realnej walki z ASF
      ⛔Niskie ceny skupu żywca trzody, bydła itp..
      ⛔Niekontrolowany import kukurydzy oraz zbóż z Ukrainy
      ⛔Podwyżka prądu o 30% z nowym rokiem czy chociażby podniesienie stawki VAT na leki weterynaryjne o 16%
      ⛔Tragicze nowe prawo wodne
      ⛔Problemy sadownicze, warzywnicze, drobiu, bydła
      ⛔Bezskuteczne prawo łowieckie
      ⛔Przepisy azotanowe...

      ⚠️ Jeśli te problemy nie są Ci obojętne...

      📅 7 grudnia, piątek godzina 18:00 na sali OSP w Kakawie Starej 62-872 Godziesze Małe odbędzie się spotkanie dla wszystkich ludzi, którzy chcą się jednoczyć, sprzeciwstawić się fatalnej polityce rolnej dla zwykłych gospodarzy oraz konsumentów, którzy w marketach kupują zagraniczne odpadki. Pan Michał Kołodziejczak organizuje spotkania w całej Polsce i zbiera zwykłych ludzi, którzy chcą działać. Powstaje struktura budowy Agrounii! 👨‍🌾 Razem możemy wszystko!
      Niedługo na polskich niedzielnych stołach zabraknie naszej ojczystej wieprzowiny 🐷
      Odebrali nam handel
      Odebrali nam przetwórstwo
      Odebrali nam kontakt z konsumentem
      Odebrali nam po prostu dostęp do naszego własnego 🇵🇱 rynku
      Minister rolnictwa powiedział, że rolnicy nie potrafią się jednoczyć.. Pokażmy mu naszą siłę !
      Unia Warzywno Ziemniaczana Agrounia
       
      Michał jest zwykłym rolnikiem spod Błaszek! NA TĄ CHWILĘ MAMY JUŻ POTWIERDZONYCH OKOŁO 300 hodowców, którzy będą na spotkaniu!!! Zapraszamy i Ciebie!!! ROLNICTWO TO OSTATNI BASTION POLSKOSCI

    • Przez DanutaHF
      Witam,
      Orientuje się ktoś może, w jakiej cenie mogę sprzedać cielne jałówki HF z dowodem rasy ? 
      Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez wojtek93
      Witam,w tym roku po raz pierwszy będę sprzedawał wysłodki buraczane i kompletnie nie wiem o co z tym dokładnie chodzi (proszę się nie śmiać jestem nowy w tych tematach i szukam porady) Jak kształtują się ceny wysłodków? Wiem że cena w cukrowni to około 30zł ale jak to jest na wolnym rynku? I czy ktoś może wyjaśnić mi o co chodzi z tymi wysłodkami przeliczeniowymi? Jak to się przelicza? Może dla Was to podstawy ale jeszcze raz powiem że nigdy nie miałem z tym do czynienia a nie mam się kogo poradzić:/
    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj