Zaloguj się, aby obserwować  
emef3080

ciagniki na 50 ha

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
emef3080    0

vladimiriec t 25a ursus 360 3p zetor 7245 ursus 1014 jak myslicie czy te ciagniki podołaja 55 ha czy cos jeszcze trzeba dokupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glon    0

A czemu mają nie dać rady?Spokojnie tymi traktorami Podołasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
david697    0

Po co ci tyle sprzętu? Lepiej dwa ciągniki ale dobre. Jeden z przednim napędem i jeden bez i dasz rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Farmer242    4

powiedz szczerze czy zakładasz ten temat z nudów? Widziałem tu już wiele podobnych tematów i się przyzwyczaiłem, ale gdyby zajrzał na te forum jakiś stary gospodarz i to zobaczył to by buchnął śmiechem i pomyślał że nie ma tu czego szukać pomimo jest tu wiele naprawdę interesujących treści.

 

I co jeżeli stu użytkowników powiedziało by ci że trzeba jeszcze dokupić ciągnik 380km zrobiłbyś to? :lol:

 

Nie chce nikogo urażać ale sam wiesz o tym że ten temat powstał od tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ferie sa i dzieciom sie nudzi, wstyd mi ze sie do nich zaliczam...


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf6150    0

ja bym sprzedał te traktory i kupił coś nowego bub ostatecznie jakies używane nowsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasZ2008    18

Według mnie na Af powinna byc jakaś granica wiekowa żeby można zakładać konta od 17-18 lat.Bo tak to jest tu coraz wiecej dziecu ktore zakładaja bezsensowne tematy.I zamiast fachowego forum robi sie przedszkole.Kto bylby za tym?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emef3080    0

nie zakładam temau z nudów tylko chce zaczerpnac opini innych czy to da rade narazie mam 30 ha i robia atrafiła sie okazjia i na wiosne bedzie juz wiecej i czy jest sens brac zeby to wszystko jakos szło a z ferii juz 8 lat nie korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[Witam

 

Powiedz mi ile masz ornego ile łąk ja też mam podobne ciągniki i podobny areał pomogę ci. ;)

 

Ja mam ursusa1212, 1224 i c360 ze wspomaganiem i farmtraca 804WD. Łąk mam około 36h a ornego około 14h i jakoś idzie. :rolleyes:

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Assasin    502

To zależy jak,masz,dużo dzieci kolego to nie sprzedawaj niech sb młodzi pojezdza to cieszy ;d a jak nie masz to sprzedaj zetora bo to dojna krowa i jeszcze jakiś traktorek i kup mf 698 mam i polecam bez,elektroniki super się prowadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj