Zaloguj się, aby obserwować  
Prezes1352

T6010 i T6020 pomoc

Polecane posty

Prezes1352    14

Witam:).

Bardzo proszę o pomoc. Jeśli ktoś wie gdzie można jeszcze zamówic stare modele T6010 albo T6020 najlepiej w DELCIE w ostateczności Plus ale one trochę drogie, dzwoniłem do dealera swojego ostatnio i ma jeszcze t6020 w plusie ale cena to przesada powiedział mi około 250tyś brutto...

Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

karol091193    367

W mońkach woj. podlaskie stoi u prywaciarza t6030 delta. Niestety wyposażenia jak i ceny nie znam, a nie mam okazji się spytać. Ale to chyba za duży ciągnik, chyba że chciałbyś mieć zapas mocy. To chyba ten numer

tel.: 85 7163009 jak chcesz to zadzwoń i sie zapytaj czy stoi ten nh i ile za niego chcą

Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Wiadomość z agroFakt.pl

Prezes1352    14

Ok dziękuję panowie :). Słuchajcie jeszcze poprawka może byc także t6030 tylko w delcie :P. Jeśli coś ktoś wie proszę o kontakt :).

Moje sprzęciki: New holland t7.270 , t6090pc, t5060 edc, t6020plus, t6050plus, Fendt 410 vario , Claas Arion 640 cebis oraz Massey Fergusson 255, Ursus c-360

dzich    0

Ok dziękuję panowie :). Słuchajcie jeszcze poprawka może byc także t6030 tylko w delcie :P. Jeśli coś ktoś wie proszę o kontakt :).

zadzwoń do Pol-agra Płońsk w tamtym tygodniu jeszcze mieli T6030

Prezes1352    14

Tak dzwoniłem tam i właśnie nie pamiętam ale tam chyba mieli go w PLUSIE;/

yage    2

Warpol agro w Broszkowie jeszcze ma w Plusie jakieś niedobitki

Prezes1352    14

Dzwoniłem tam dzisiaj i mają t6030 Plus tylko. A w plusie nie wchodzi w grę. Cena t6030 plus to 210 netto

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez tomek84pl
      Mam problem z nowym niedawno odebranym ciagnikiem NH t6 125S EC
      Ciagnik przepracowal u mnie 1 godznie!
      Podczas pracy z brona aktywna, przy obciazeniu w trakcie pracy (na postaju z wlaczona maszyna nic nie slychac) slychac bardzo glosne metaliczne odglosy pomiedzy skrzynia biegow a silnikiem, doslownie jakby ktos mlotkiem walil po obudownie skrzyni biegow.
      Sprawa oczywiscie zgloszona na serwis, potwierdzona przez serwisanta u mnie na polu, wstepna diagnoza tlumnik drgan.
      Zakaz dalszej pracy, po 2 dniach sprzet zabrany spowrotem do dealera na warsztat, po rozebraniu okazalo sie ze wszystko w srodku jest nieuszkodzone, test polowy u dealera potwierdza glosne stuki podczas pracy z obciazeniem, samo wloczenie WOM nie daje zadnych dzwiekow. Kilka dni oczekiwania na decyzje producenta co dalej z ciagnik  az w koncu dostaje telefon, producent nakazal  zwrot sprzetu do mnie , ma sie tak tluc  "ten typ tak ma "
      Dodam ze ciagnik zmienia biegi normalnie, rewers nie szarpie, wszystko dziala prawidlowo poza tymi glosnymi dzwiekami
      Jutro ciagnik ma byc u mnie , nagram film z odglosami.
      Czy ktos mial podobny problem jak u mnie?

• Przez grucha18
      Skrzynia Electro Command na biegach 1-4 i 9-12 ciągnik nie chce ruszyć , rozłącza rewers w pozycję N i nie pokazuje żadnych błędów. Na pozostałych biegach jest ok. Ciągnik odpalony po miesiącu przestoju i takie kwiatki, wcześniej wszystko było ok. Olej jeszcze oryginał ciągnik z małym przebiegiem ledwie 600 godzin ale już po gwarancji...Miał ktoś podobny problem?
    • Przez Moras1991
      Witam,
      Mam następujący problem. Ciągnik New Holland T6030 16x16 Elektrocommand około 4600 mth
      Szarpanie podczas przechodzenie z półbiegu 9 na 10  i 11 na 12 słychać stukniecie podczas załączenia. Wartości kalibracja sprzęgieł C1-200 C2-220  C3-320 C-4 230.  Systematyczne pojawia się błąd 2057 „Bład otwarcia przełącznika zakresu wysokiego” Po przełożeniu  elektrozaworów nie ma zmiany na inny zakres, wiec wykluczam elektrozawory, Biegi na zakresie 10 i 12 ciągną ale pod obciążeniem „ np. orka”potrafi się ślizgać i stanąć w miejscu . Jest jeszcze problem przy odpaleniu i przesunięciu dźwigni biegów na zakres biegów szybkich, na wyświetlaczu pokazuje się że jest załączony bieg 5 wolnego zakresu a w rzeczywistości jest wbity bieg 15 lub 16 i ciężko ruszyć bo za wysoki bieg co prawdopodobnie wpłynęło na pozostałe objawy i sprzęgło C3,  Proszę o pomoc !! Kazdy rozsądny pomysł mile widziany.

• Przez Mich9
      Po umyciu ciągnika zgasł panel od skrzyni ec tam gdzie wyświetla biegi od razu po odpaleniu wyświetliły się jakieś dwa błędy. Wszystko działa. Do odczytania błędów potrzebuje wtyczkę diagnostyczną gdzie są zmostkowane dwa wtyki wie ktoś jakie?. Błędów nie zapisałem. Jakieś pomysły, bezpieczniki? 
    • Przez smokus1234
      Witam,
      Zakupiłem NH T6070 Elite mam problem z wskazaniem prędkości- raz pokazuje raz nie, czasem głupoty, przy jeździe do 10 km/h często nic nie wskazuje. Czy ktoś wie jaka może być przyczyna? Czy radary psują się w tych ciągnikach, czy są inne czujniki prędkości jak tak to gdzie? 
      Drugi problem tyczy rewersu- jak dojeżdżam z maszyną do końca pola podnoszę ją i wrzucam rewers na wsteczny bez sprzęgła. Wtedy ciągnik każe wbić N i dopiero ze sprzęgłem mogę wycofać.
      Trzecia rzecz która mnie martwi to buczenie hydrauliki w kabinie , gdy ciągnik stoii nie równo.
      Proszę o pomoc.
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj