bonio85

Jaki polecacie ciągnik o mocy ok 90KM do 170tys. i maszyny do niego???

Polecane posty

CaseIHPOWER    10

Ja polecam tylko dwie marki Case i Nh :)

 

Polecam regulamin.

Edytowano przez robertbara
Spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zychu    6

Kolego ja też szukam ciagnika wlasnie do tego same przedziału mocy, jak i również podobnej ceny czli 170-180 juz brutto .jezdzilem po dilerach ruznych marek na poczatku mialem oferte claasa axosa 80km to za niego chcieli 205tys wiedz drogo,po nim byl zaraz df agrofarm 410 GS to cena 170tys z zwykłym dachem.na M-ke miałem oferte to cena wynosiła jakięs 160tys comfort.Po obszernym szukanie mam na razie dwa , typy (Zetor forterra 95 bądż najprawdopodobniej HSX,NH t5.95 cena 180tys z pneumatyko wersja 502)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfmf    1

forterra moze sie okazac najlepszym wyborem, sporo wiekszy gabaryt od wszystkich tu wymienionych i w tej kasie z pelnym wyposazeniem, jako glowny ciagnik najlepszy wybor, z tymi maszynami bedzie pracowal na luzie ze sporym zapasem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

w tych super ciągnikach (bo wielu tu zwolenników zetora) to nawet blokada i przedni napęd są sterowane pneumatycznie (może w ostatnich latach się zmieniło, nie interesuję się tym gów-em) i potrafi się nie rozłoczyć blokada albo przedni napęd nie załączyć w czasie jazdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfmf    1

A są zetory z rewersem EH???

 

proxima power, a od czerwca/lipca dostepna bedzie forterra hsx

 

 

w tych super ciągnikach (bo wielu tu zwolenników zetora) to nawet blokada i przedni napęd są sterowane pneumatycznie (może w ostatnich latach się zmieniło, nie interesuję się tym gów-em) i potrafi się nie rozłoczyć blokada albo przedni napęd nie załączyć w czasie jazdy.

 

pewnie, ze sa zwolennicy, bo to dobre maszyny, pokaz mi ciagnik 100km gabarytu forterry i z tym co oferuje za 160000 brutto. He nie interesuje sie to gowno, nie jadlem slimakow ale to gowno. Daj spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gesy    5

A co myślicie o LAMBORGHINI R3 evo??

Lamborghini i Same to to samo co Deutz Fahr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfmf    1

polecasz maly ciagnik do pluga i zestawu uprawo-siewnego, czym to uzasadnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonio85    12

Mam dwa typy: lamborghini R3 evo 85 lub case jx 95

parametry na plus lambo ale cena troche wysoka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poloziolo    0

Witam! Od pół roku poszukujemy z ojcem ciągnika 80-90 KM no 95 też moze byc ale nie chcemy narazie niewiadomo czeo tym bardziej po tym co nam powiedział diler DFa o mozliwosci podrecenia 85km 410 do 99Km po upływie gwarancji. Byłem w Case w koluszkach i Case JX 90 z pneumatyką i klima kosztuje brutto 135 tyś. i cena jeszcze do utargowania oczywiście. Byłem w Df u "JAryszek" w wyposażeniu rewers mechaniczny szyberdach podnosnik mechaniczny obciążniki przygotowanie do przedniego Tuza(co jest genialne i żadna inna firma tego nie oferuje tym bardziej że niemal mozna samemu pózniej sobie tego TUZa założyc majac stare ciegna i sprzet od np. trzydziestki ;) Df kosztował 165 brutto nie wiem musze znaleźć konkretnie tę kartke bo czegoś nie napisałem jeszcze sami wiecie jak jest z DFem i jego składaniem xD a 4 predkosci wałka jeszcze zapomniałem xD. NH 88KM 141 tysiecy w Ujezdzie ale u innych jak pytalem to anwet 128 z klima i pneumatyka. Zetor??? nie myslałem konkretnie nad nimale z tego co mówiła gosciuwa w CAse wychodzi o 2 tysaiące drozszyod Case w identycznym wyposazeniu. Farmtrac?? co sądzicie? kumlowi sie podoba ale nie znam nikogo kto to ma. To marki które są w naszym zasiegu max 160 tys. brutto niestety bo narazie nie mamy do niego sprzetu i nie mamy żadnych PROwów ani nic niestety tylko swoja gotówka. Co zaproponuecie??? NA wsi ma facet TD5030 82KM z 3.2 litra silnikiem i to no niejest to samo co silnik 4.5litra bo potrafi się grzebać z przyczepa 6ton pełną obornika na polu a dodam ze ma tura i pełno obciąników np. na kołach. Nie wiem co polecicie. Chcemy ciągnik jak najprostszy rewers koniecznie ale raczej mecahniczny bpo nie ma kasy nie ma maszyn a Tura chyba 3 sekcyjnego do c-360 załozymy bo sami dobrze wiecie jaki ma promien skretu ciągnik bez naperdu na 4 koła xD Tur tylko i wyłącznie do bel może czasem przywiueśc kiszonki ale tylko bele bo do gnoju jest Troll. Co poradzicie? Przepraszam za błędy ale klawiaturka troche szwankuje ;) Proszę o dobre Rady osobiscie jestem najbardziej przekonany do produktów SDF ale ojciec mówi ze nam kasy nie starczy no bo powiedzmy otwarcie: podobne wyposażenie a 30 tys drozszy od NH czy Case i słabszy silnik oczywiście spalanie nie ma co nawet proównywac ale nie wiem wybór jest tylko kwestia gustu itd. U chrzestenj maja Same Explorera 85 już 5 lat i sie nachwalic go nie moga dodam że wszytko jest w nim mechaniczne rewers i podniśnik. Wujo kupowął go w 2007 i brutto kosztował 135 tyś wiec widzicie jak zdrozały te ciągniki. oczywiscie juz nie pamieta ile wtedy euro kosztowało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfmf    1

Jezeli masz budzet 160000 brutto to zetor forterra 95, mechaniczny z 2 polbiegami i ehr. Najwiekszy gabarytowo i napewno najwiekszy uciag z wyzej wymienionych, nie sluchaj kobity w case jezeli chcesz wiedziec cene zetora tylko udezaj do dealera zetora i negocjuj, proxime 90 z rewersem i klima da sie kupic za 130000 brutto ;). Jezeli zetor Ci nie odpowiada to tez bym byl za sdf'em ;) Explorery dobre maszyny, tylko troche wygladaja na maluchy ;) w 85 jest silnik deutz takze jak najbardziej na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mfmf    1

Tak, jak sie gwarancja skonczy i nie daj boze cos sie spierdzieli, nie ma sily zeby z czesciami nie bylo problemu.

 

 

kubota zasponsorowala pare progaramow w tvn i juz jest szal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Z tym podkręcaniem df a to nie jestem pewnien. 420 ma interkuler nie wiem czy 410 tez go ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

410 Nie ma Intercoolera

 

Co do Zetora to faktycznie za te pieniądze można miec Proxime Plus 100 lub Power 90 ta druga już jest dośc ciekawa bo ma Rewers EH, 3 biegi pod obciążeniem (łącznie 24/24) i sprzęgło mokre sterowane przyciskiem w gałce dźwigni zmiany biegów w Plusie masz Rewers Mechaniczny i 2 biegi pod obciążeniem :)

Forterra to nie ta klasa ciągnika...

 

Kubota chyba ostatnio z cenami szaleje <_<

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bonio85    12

Jak df 410 będzie się zachowywał z aresem L3 2,7m i poznaniakiem 370l? nie będzie mu przodu targało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poloziolo    0

Kubota????? hahahha 88KM mechaniczne 185 brutto no chyba ich po......ło!!! dzisiaj na wsi widziałem w akcji u siebie za stodołą u dalszego sąsiada Kubote te 88KM DEutza Agrofarma 410 i NH TD5030 NH nakładał gnój Turem Stolla a Kubota miała przyczepke a Deutz 2 przyczepy i Deutz lepiej idzie niż ta cała Kubota xDDD a z częsciami to masakra jest do Tura jesty ponoc genialna ale ona jest jeszcze mniejsza gabarytowo od JX i TD. Zetor??? Szczerze to z ojcem stwierdziliśmy że to też dobry wybór tylko ojciec chce w nim ZEROOO elektryki niestety a pozatym szkoda kasy. Mamy 19ha i narazie brak maszyn jak ojciec stwierdził zanim my kupimy cięzkie maszyny do niego to on juz z 10 lat bedzie miał niestety nie no [przesada moze załape się na te pieniądze dla młodych rolników to sie cos dokupi. moja ulubiona matrka to wogole Df wiec wiecie i tak bd wolał jego tym bardziej że ludzie bardzo je chwala ale jak nam sam diler powiedział że jak tak macie to albo najprostszego albo w najprostszej wersji GS z EH rewersem. Wybór jest duzy wiadomo pewnie na żniwa bd najtanszebo wtedy nikt nie kupuje i może euro stanieje bo idą ME 2012 to żeby sie Polacy nie dorobili za bardzo to obniza pewnie ojro na 3.20 no zobaczy może kasa za byki i truskawki potem wpadnie to bd wiekszy wuybór ale jak dla mnie to DF xD ojciec twierdzi że on juz sie nie zna i ja mam wybrac tylko za rozsądną kase ale narazie sie widze edukuję i juz łapie róznice miedzy elektryką a mechaniką rewersy itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj