Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mario504    0

mam belarusa 820 przy nim jest tur hydramet 14 moje pytanie jest takie czy da sie podłaczyc przedni tuz jak jest tur

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcinmm    0

jak masz dodatkowe wyjscie hydrauliczne z przodu to nie ma problemu tylko zastanów sie czy ci bedzie potrzebny :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario504    0

mnie zastanawia czy bedzie pasował bo rama od tura jest przyktecona do ramy ciągnika a tuz tez chyba trzeba przymocowac do tej samej ramy wiedz niewiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Theursus3p    3

Kolego zastanów się czy warto jest do MTZ zakładać tuza. On sam w sobie jest skomplikowany :lol: a co dopiero jeszcze tuza do niego zakładać...

Rozumiem jakby miał to ponad 100km... Moim zdaniem nie opłaca się zakładać tuza do 82 konnego ciągnika, a tym bardziej do MTZ. Im więcej będziesz mu dokładał dodatków, tym więcej będziesz płacił za serwis. Wiem z praktyki ;)

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panek    0

Ja mam założony przedni tuz i przydaje się u mnie mimo że tylko 90km. Mój był z allegro zamawiany i tam podawałem szerokość ramy wiec i tobie by szerszy zrobili żeby na mocowanie od tura wszedł bo on do tej samej ramy jest przyczepiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez J4reck1
      Witam
      Narodziła sie potrzeba przedniego TUZ-a w naszej forterze 11441. Jednakże zetor posiada tylko 4 wyjścia hydrauliczne lub inaczej 2 sekcje. Jest to teraz tak optymalnie ale niestety TUZ zabierze dwa wyjścia i pozostała para to zdecydowanie za mało dlatego proszę was o poradę. Czy jest jakieś podłączenie możliwe z rozdzielacza bezpośrednie czy z innego miejsca nie podpinając się pod te wyjścia. Albo jak nie ma takiej opcji czy istnieje jakiś tani sposób na dorobienie 1 lub 2 par sekcji dodatkowo wiecie Panowie tak w granicach rozsądku bo jeżeli mam wydać więcej kasy na hydraulikę niż na TUZ-a to mija się z jakimkolwiek celem...
      Liczę na pomoc i porady
       
       
       
      Pozdrawiam J4reck1
    • Gość lks91
      Przez Gość lks91
      Witam, planuje montaż przedniego tuza do JD 6330. Co powiecie na tuzy metalplastu? wyglądają nawet przyzwoicie. Czy lepiej poszukać używanego np degenharta? doradźcie coś. A może ktoś z Was ma na sprzedaż tuza?
    • Przez Terlik1994
      Witam,
      Jaki przedni TUZ polecacie do Deutz Fahr agrofarm 410 (85KM)? Maksymalny udzwig podnośnika wynosi 1800kg. Wykorzystywany głownie będzie do odśnieżania.
      Pozdrawiam
    • Przez Terlik1994
      Witam,
      Mam do założenia przedni Tuz w firmie tuzy.eu. Co sądzicie o tej firmie, czy ktoś coś zakładał u nich do swojego ciągnika ? Jakie firmy polecacie, które zajmują się montażem przednich tuzów ?
      Pozdrawiam
    • Przez Fugeo
      Cześć wszystkim
      Chciałbym się zorientować ile może kosztować złożenie przedniego TUZa oraz ile może kosztować taki TUZ. Może być używany. Ciągnik to Claas Ares 657 ATZ
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj