goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

pawelol111    1342

Z wczesnymi może być marnie, chłopaki już wcześniej mówili że nasadzone do oporu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

kalisz 2plny/kg wyjściowo. Szczerze mówiąc tak dzisiaj przeszedłem to szałowych tych ziemniaków ludzie nie mają,w ubiegłym roku o tej porze ładniejsze były wg mnie kopią dlatego bo pewnie kasy ni ma... :unsure:


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rami    18

ale u nas sprzedaje po 8zł za 15kg mam pytanie jakie są jadalne odmiany wczesnych ziemniaków takich świetnym smaku bo nie chce żeby mnie ktoś wpuścił w maliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

tak to jest jak w tamtym roku ziemniak do końca czerwca zchodził ładnie a później wszystko padło na pysk to wszyscy żucili się na włukninę i kopią co popadnie nie patrząc na to czy na tym wyczodzą na plus.Jest sucho i ziemniak nie rośnie a poza tym ludzie mając do bólu starego ziemniaka nie chcą płacic 4 zł za kilogram. Moim zdaniem w tym roku może ziemniak jesienią może byc droższy niż w czerwcu wystarczy upalne lato i deszczowa jesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

ja jutro jadę a taki bazarek z ziemniakami mam 4 skrzynki tego chce tylko zobaczyć po ile będą dawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187
Napisano (edytowany)

mimo ze starego jest duzo to i tak detalowcy wola kupic młodego bo w ten sposob zmuszaja konsumentow do swiezego ziemniaka na ktorym zyski maja kolosalne

@lukasx21 nie ma sie co dziwic-zimne noce robia swoje

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już słyszałem, że dziś maksymalna cena to 1.5 zl za kilo..... :blink: jak tak dalej będzie lecieć na dół to..... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Gdzie te 1.5? Co do starych to chyba już raczej zamknięta historia jak byłem na giełdzie to naprzeciwko ktoś przywiózł na przyczepce, nikt się nawet nie zapytał...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

u mnie Małopolska we wtorek na targu sprzedałem niecałe pół tony starego ziemniaka i woleli go od nowego. Nowe były po 3.5zł i nieiwiem czy na całym rynku zeszło go 100kg.


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zazdroszcze Ci kolego takiej sprzedaży bo na dolnym śląsku ani młode ani stare nie idą. To już nie te czasy co dawniej kiedy cena dopisywała, a sprzedaż była wysoka.

Edytowano przez poprostumateo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

u mnie na targu by tego nie dali bo się czasem krzywią na te 3zł ,a na giełdzie dziś były po 2,50 za kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

to i tak ładnie w Legnicy na giełdzie oddają 1.60kg czyli 24zł/15kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

mi się udało tak sprzedać z powodu opadów deszczu było mało ziemniaka na placu więc cena poszła w górę zobaczy się teraz co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A u mnie cena na targu bardzo spadła w ciągu ostatnich kilku dni bo już wynosi tylko 2,50zł. Ziemniaków jest mnóstwo więc cena szybko spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

wszyscy że cena niska a nikt o wydajności sie nie chwali :). Wydaje mi sie że rewelacji nie ma. W zielonej na giełdzie młody był dzisiaj po 1,4. Za gazowaną satinę 6zł/15kg a z kopca 4zł/15 kg.

Koleś w środe zgonił 900 worków tych kopcowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

no i stało się 3zł za 15 kalisz i łódź, :wacko: :blink: :blink: :wacko: :o:( ;[ , teraz jeszcze do tego pada deszcz to nie wiem ale będzie wyścig żeby sprzedać, replay z zeszłego roku nie unikniony powiem że już się zaczął tylko dużo wcześniej.


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Tak, właśnie wróciłem ze Zjazdowej i chcąc skomentować zaistniałą sytuację zacytuję jednego z kupujących ode mnie klientów:

"Co wy kuwra robita, chłopy... Szanujcie się trochę"

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

no i stało się 3zł za 15 kalisz i łódź, :wacko: :blink: :blink: :wacko: :o:( ;[ , teraz jeszcze do tego pada deszcz to nie wiem ale będzie wyścig żeby sprzedać, replay z zeszłego roku nie unikniony powiem że już się zaczął tylko dużo wcześniej.

nie siej paniki,bylem dzisiaj na zjazdowej i 3zl to wolali za lulke a nie za duzego


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Panowie widze że powtarza się sytuacja z zeszłego roku.Tragedia :o Powiedzcie mi jaka cena jest na Rybitwach w Krakjowie za nowego ziemniaka Polskiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

ja na 100% pewny nie jestem tylko mi się to obiło o uszy ale podobno po 70gr ale czy to prawda zagwarantować nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj