goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

Andpol    949

Ostatni worek 15 kg zakupiony w kaufie po 2.45 zł. bo poco przepłacać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1759
4 godziny temu, 1204198524051986 napisał:

Trochę zbytu mam, ale co z tego jak portfel pusty. Ludziom trzeba zapłacić i nie tylko. Kto w tym roku więcej nasadzil to lipa. 

Trzeba było pszenica obsiac

Za rok dosadź jeszcze z 10ha🤣😅

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174
3 godziny temu, 1204198524051986 napisał:

Plön nie jest taki zły, ale ceny nie ma. Wszystko do gory, a pyra w dół. 

Miałeś sadzić ziemniaki po ziemniakach wczesnych, aby wykorzystać jeszcze nawozy. i jak te plany ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam dość tych pyr. Myślałem że będzie dobry rok a tu jak zawsze, lub jeszcze gorzej. Za rok sądzę połowę. Szkoda zdrowia i pieniędzy. 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41

Czyli w przyszlym roku trzeba mocno zwiekszac nasadzenia  skoro najwiekszy optymista ziemniaczany ma dosyc.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelton    5

ja też mam dosyć, nie ma z kim pracować koszty uprawy są bardzo wysokie a ceny jak widać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746
41 minut temu, Kelton napisał:

ja też mam dosyć, nie ma z kim pracować koszty uprawy są bardzo wysokie a ceny jak widać

To ty jeszcze nie widziałeś wysokich kosztów uprawy. Wszystkie jagodowe przebijają ziemniaki kilka razy. Ciekawe czy w Sieradzu też pływają ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

Dzis truskawki na giełdzie po 9 zł Łubianka. Słaba opłacalność wszystkiego. Takie ceny były kilka lat temu

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1759
21 minut temu, cinek1808 napisał:

To ty jeszcze nie widziałeś wysokich kosztów uprawy. Wszystkie jagodowe przebijają ziemniaki kilka razy. Ciekawe czy w Sieradzu też pływają ziemniaki

To tak padało u Ciebie?

U mnie powiat miński koło północy pokropiło a w Mińsku Mazowieckim 16km ode mnie ściana wody byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelton    5

jakby saletra była po 1200 paliwo po 5zł i ekogroszek po 1100 to coś by zostało przy tych cenach ale teraz naprawdę jest kiepsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

U mnie na szczęście nie padało. Wczoraj z 6 burz tylko jedna trafiła reszta bokiem. I w nocy ta z Częstochowy i łodzi wypchnęllo ją na zachód. Jak by tak padało to bym nic nie Zbierał i tak jest u mnie ulane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187
52 minuty temu, cinek1808 napisał:

To ty jeszcze nie widziałeś wysokich kosztów uprawy. Wszystkie jagodowe przebijają ziemniaki kilka razy. Ciekawe czy w Sieradzu też pływają ziemniaki

Mieszkam 40km  Blaszek,25 od Warty

W czerwcu mam juz 60mm opadu 


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
31 minut temu, przemol87 napisał:

Mieszkam 40km  Blaszek,25 od Warty

W czerwcu mam juz 60mm opadu 

To 50 gr już w przyszłym tygodniu ,sieradzkie chłopki ochujeja z radości ile to towaru przyrośnie💪💪💪💪

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Na Sieradzu rośnie bez deszczu


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlugin    322
3 minuty temu, przemol87 napisał:

Na Sieradzu rośnie bez deszczu

Tak rośnie że stoją później we Wrocławiu 3 dni i oddają za pół darmo i tylko pierdoła cenę biznesmeni 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Kiedy zechcesz.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj