goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Diwad890 napisał:

23g dobra bedzie czy za gruba? i czym by tu je zaprawic zeby kiełkow nie upalić?

a co do zaprawiania to jak masz już kiełki to nie zaprawiaj bo tylko problemów sobie narobisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorlublin7341 napisał:

kolego ryzyko jak niewiem. swoją droga skąd wiesz jaka temp. będzie do końca marca? może się tak odwrócić że szok . tylko mi nie mówcie że pod koniec kwietnia będą nowe po 4zl za worek 😂

kolego co dawałeś pod wczesnego ziemniaka dziś będę wysadzał bez obornika i bez soli mam tylko salatre n34 Bontar wystarczy to czy dać coś więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

ja dawałem polofoske na jesień i saletrosan wiosna ale u mnie 1 klasa ziemi. nie wiem jaka ty masz kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZES1545    8976
1 godzinę temu, zetorlublin7341 napisał:

ja dawałem polofoske na jesień i saletrosan wiosna ale u mnie 1 klasa ziemi. nie wiem jaka ty masz kolego

Doradź mi kolego, czy pryskasz czymś na chwasty po posadzeniu czy tylko mechanicznie działać? posadziłem sobie teraz kilka arów ziemniaka dla siebie trochę wczesnej i planuję jeszcze dosadzić później na 20arów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

heh prawda jest taka że się młodego nie powinno obredlac bo jak mu usypiesz ziemię na łodygi to się korzeni o a i puszcza i opóźnia zbiór, w kazdym razie tak mnie uczono i się tego wystrzegam ale zaznaczam to moja opinia! chociaż w tamtym roku sprunowalem dosłownie jedn pas tak obredlac i faktycznie tydzień później były. ja kropie pendigan albo stomp plus 50ml comandu na ha , i powiem ci że jestem zadowolony są czyste kolego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly1906    3

U mnie są pod wierzchem już, jeszcze zimno żeby wyszły ale parę krzaków już wypuściło tylko niepokoi mnie ze liście zrobiły się trochę żółte i teraz nie wiem czy to z zimna czy od oprysku, pryskalem Racer w dawce 2l na hektar plus linurex 1l na hektar. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

myślimy że nie załapią się na wczesne skoro już wycofany linurex miał 90 dni karencji

przebarwienia mogą być od Racera

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly1906    3

Wcześniej niż po 90 dniach nie będę kopal, wcześnie były sadzone także karencja wychodzi z końcem maja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

panowie jak tam wschodzi coś już u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol0134    28

Mam do sprzedania ziemniaki kwalifikowane Madeline,jak ktoś jest zainteresowany  niech pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
13 godzin temu, zetorlublin7341 napisał:

panowie jak tam wschodzi coś już u was?

Wychodza ale dzis przymrozek był i na pn i wt równiez zapowiadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385
9 godzin temu, Karol0134 napisał:

Mam do sprzedania ziemniaki kwalifikowane Madeline,jak ktoś jest zainteresowany  niech pisze.

lokalizacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@Rafiozo to po ile te kartofle z tunelu będą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

widzę że kartofle pod tunelem kolegi robią furorę :) ma jeden tunel lorda dla siebie i tylko dla tego że mu brakło kapusty to wsadził 12lutego. u mnie folia już ma 5cm a włóknina ładnie wschodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 minut temu, zetorlublin7341 napisał:

widzę że kartofle pod tunelem kolegi robią furorę :) ma jeden tunel lorda dla siebie i tylko dla tego że mu brakło kapusty to wsadził 12lutego. u mnie folia już ma 5cm a włóknina ładnie wschodzi

Już nie mogę się doczekać żeby od ciebie kupić po 0,30zł/kg z pod tej folii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
racyl napisał:

5 minut temu, zetorlublin7341 napisał:

widzę że kartofle pod tunelem kolegi robią furorę :) ma jeden tunel lorda dla siebie i tylko dla tego że mu brakło kapusty to wsadził 12lutego. u mnie folia już ma 5cm a włóknina ładnie wschodzi

Już nie mogę się doczekać żeby od ciebie kupić po 0,30zł/kg z pod tej folii

raczej wątpię bo na giełdzie mnie nie zobaczysz kolego, handluje tylko po.jarmarkach a ludzie już się pytają kiedy będą ziemniaczki młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 minuty temu, zetorlublin7341 napisał:

raczej wątpię bo na giełdzie mnie nie zobaczysz kolego, handluje tylko po.jarmarkach a ludzie już się pytają kiedy będą ziemniaczki młode

to ty jezdzisz tylko po odpustach wsiowych ?

wiatraczki i szczypki też sprzedajesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
racyl napisał:

2 minuty temu, zetorlublin7341 napisał:

raczej wątpię bo na giełdzie mnie nie zobaczysz kolego, handluje tylko po.jarmarkach a ludzie już się pytają kiedy będą ziemniaczki młode

to ty jezdzisz tylko po odpustach wsiowych ?

wiatraczki i szczypki też sprzedajesz ?

a masz jakiś problem z tym kolego czy cię boli że sprzedaje za lepsze pieniądze niz ty się prosisz na giełdzie ?prawda taka moge i wiatraczkami handlować ale stać mnie na mercedesa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

myślisz że jak sprzedasz dwa woreczki po 2,5zł to jesteś bos na całą wieś

stać cie jak mojego teścia na mercedesa z 1992roku.

a Ty korkowce tez masz na tym swoim straganiku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

racyl napisał: myślisz że jak sprzedasz dwa woreczki po 2,5zł to jesteś bos na całą wieś stać cie jak mojego teścia na mercedesa z 1992roku. a Ty korkowce tez masz na tym swoim straganiku ? kolego he he jeżdżę sprinterem 419 z 2015 r kupilem sobie w salonie, a sprzedaje kwiatki a do tego pod koniec sezonu ziemniaczki i jestem w stanie sprzedać do około 1tony na czas 5 godzin, a jak wyjadę w góry w czerwcu to w niedzielę w rynku w nowym targu do około 3 ton, może to nie są wielkie ilości ale przynajmniej mnie mlody ziemniak bardzo dobrze wyjdzie. ps mogę sprzedawać korkowce jak tylko będzie kasa tego, aha ps2 mogę sprzedać i ciebie ale wątpię że ktoś taka zrzede będzie chciał kupić ale wszystko kwestia ceny. to na ile się cenisz ! 😂 jakaś babcia zawsze cię weźmie za pomoc kuchenna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzerek    5

Racyl ty głupia kur#o! 

Pewnie jesteś chłoptasiem, który na giełdę podjeżdża żukiem albo Starem i zaniżasz cenę żeby tylko do domu pojechać na pusto. Nigdy niczego się nie dorobiłeś oprócz stara albo zardzewiałego 20 letniego busa, którego dostałeś w spadku po ojcu 😂 a Twój szczyt możliwości i spełnienie marzeń to powrót do domu z giełdy na pusto.

Takich trolli jak ty powinni dawno zablokować na tym forum.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj