goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

Badylarz    15

To i tak niezła cena bo na większości giełd 5zł to jest cena wywoławcza ;)

Edytowano przez Badylarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wczoraj po 3 szedl a w proszowicach podobno i po 2 także he he dobrze sie zaczyna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

tyle ze nie nadaja sie do jedzenia B) , ja w detalu sprzedaje po 80 gr,tyle co w pobliskim sklepie-ale moje maja smak i zapach prawdziwego wczesnego.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacus nadaja sie bo to denar i lord a ze cena taka bo hurtownik tyle daje i koniec to super ze ty masz po tyle ja czuje ze bedzie trzeba w gory ruszyc aby cos zarobic bo poki co to szkoda kopac za tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

Panowie spokojnie. Ziemniaki będą szły za granice na 100% już Słowacja bierze Węgry mają susze Rumunia też będzie brała od miesiąca nie ma tam deszczu temp. Pod 40stopni... nie mówiąc o Chorwacji ogólnie południe europy susza. Jeżdżę trochę tirem po europie i widzę co jest grane. Sam mam 6 ha wczesnego i przestałem kopać za te pieniądze bo to nie ma sensu. Koniec września sytuacja się zmieni na lepsze. Najgorsza jest panika cenę zbija. Śmiem twierdzić że najładniejsze ziemniaki są teraz w centralnej Polsce warunki idealne macie stąd najwięcej ofert sprzedaży na igrit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

wszyscy bedą brali jak co roku i cena będzie jak co roku 3 zł na giełdzie i 1.5 zł z domu, u mnie sąsiady kopią od 3 w nocy bo w dzień upał i rano wysyłają busa na giełde, umiera tam na giełdzie cały dzień na słońcu i sprzedaje 150 woreczków z 5 stówek ale ważne że w polu ubywa bo będą sadzić pekina na zime 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gadanie glupot w takim razie robic bo trzeba za darmo oddac to po cholere sadzic lepiej zostawić puste pole bo z tego ziemniaka i tak malo zostanie grosza ale coz powiesz komus naroslo mi 200ton tylko grosza przy d*pie gowno mam kolege co tak mowi ze nasadzeń mase ile to on nie sprzedaje a prawda taka ze jakby nie unia nie dala kasy na prow a syn nie wziol mlodego to by za co nie mial maszyn kupić a tak od tamtej pory nic nie robi bo kasa idzie na bieżącą kompsumpcje i ciezko z czego odłożyć dzis przy tych kosztach ziemniak totalne minimum to 5 zl a powienie isc po 50 gr na hurcie ale pocieszam sie jednym ze moze kiedys zrozumiemy ze nie przez ilosc nasadzen ma sie pieniadze bo sztuka sprzesac a nie oddac za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    714

A więc zamiast oglądać się na innych pora zacząć od siebie i za rok posadzić choćby połowę tego, a nie liczyć że ktoś zmniejszy dla Ciebie areał byś Ty mógł sadzić w opór i sprzedawać za grubą kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego sadze tyle ile moge sprzedac za normalne piediadze a nie rozdawac za darmo co rocznie mam 3 ha i nie zamierzam zwiekszac za nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

ja tez sadze zawsze tyle samo 40..arow :D , nie wiem czy w calej gminie ktos ma wiecej, dzisiaj wyeksportowalem 10 kg do wiednia :D , rzeczywiscie w calej poludniowej europie szusza jakiej dawno nie bylo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

Ja skończyłem z ziemniakiem ponad (7ha) i się cieszę, ręce mnie nie bolą a kasa leci na czysto, wszystko obsiałem, Powodzenia chłopaki. ;) .i życzę dużych umiejętności w obliczaniu zysku z 1 ha ziemniaka.


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diwad890    10

pytam bo pierwszy raz w tym roku sadzilem wczesnego,jak cena taka nie jest pierwszy rok to nikogo nie powinno to dziwić,no ale troche szkoda ze nie jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2060

szukam odmiany (co roku sadzę sobie na własny użytek, żeby nie jeść chemicznych) która ma biały miąższ i jest w smaku jak to się mówi mączasta, po ugotowaniu żeby się delikatnie rozpadała, kiedyś takie miałem, ale nie wiem jak się nazywały

co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj