goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

saszeta    164

a kiedy mają być kopane? Bo pod włókninę to zazwyczaj wczesny zbiór a Nuflon ma 90 dni karencji. Sencor 42

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Jaki chwast?jaka odmiana ziemniaków?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar109    0

Lord. Trawa troche pawujki i tzw łoboda. Wczesny zbior kolo polowy czerwca
Nuflonem byly pryskane polowa kwietnia odrazu po sadzeniu. Ziela duzo a kszaki kolo 40 cm wiec pewnie przy redleniu kszaki sie polamia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

Ty weź się cofnij co szkoły bo pisać nie umiesz a czytać tym bardziej. Na etykiecie jak byk jest napisane że 90 dni karencji dla ziemniaka to gdzie chcesz kopać w połowie czerwca, stężenie w bulwach będzie takie że ludzi potrujesz nie wspomnę że linuron ma działanie kancerogenne.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I weź tu kup nowalijki na targu, giełdzie itp..... a potem takie smaczne były że zjadłem za dużo i mam biegunkę ....... :P

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    725

Popieram kolegów wyżej. Rimsulfuron nie posiada karencji, a bierze większość uporczywych chwastów w ziemniaku powschodowo. Stosuję od kilku lat i jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

Nie oszukujmy się, rimsulfuron jest dobry ale na małe chwasty a nie kiedy sięgają do połowy ziemniarów, zielsko będzie zdychać przez dwa tygodnie i tak całkiem nie padnie a za ten czas typ będzie już rył więc jaki jest sens pryskać.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    725

Idąc jego logiką i brakiem myślenia o zdrowiu konsumenta, najlepszym rozwiązaniem jest glifosat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar109    0

Dzięki za informacje. W sklepie wprowadzili mnie w błąd mowiec ze moge tym pryskac na wczesny zbior ziemniaka kiełkowanego spod włókniny. Teraz jestem zmuszony czelac w przyblizeniu do 90 dnia. Tylko szkoda bo cena przez te 3 tygodnie napewno spadnie a nastawilem sie na jakis zysk. Jeden plus bedzie pyry wiecej i większa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

Sklep sklepem ale zanim się wleje środek do zbiornika trzeba etykiety czytać od początku do końca.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar109    0

Trudno sie mowi. Moze mi ziele nie zabije ziemniaka do 90 dnia zanim karencja minie bo wole wczesniej nie ryzykowac. Cene nadrobi ilosc czego chcialem uniknac sadzac na wczesnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Już to widzę, że jak będziesz mieć ładne pyry i cenę w dobrą to będziesz czekał aż minie karencja żeby je wykopać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar109    0

Będę musiał. Poslucham sie fachowców. Pare dni wczesniej nie zaszkodzi ale napewno nie bede na 60 czy 70 dzien kopal bo sam i ludzie sie potrują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Rybitwy 4 zl sa za ziemniaaka i naszego jak na lekarstwo sam rumun po 2,5 syf do jedzenia jak diabli ja wjezdzam w czwartek i kope.Panowie ile u was nawiazanych pod krzakiem bo ludzie jecza ze bardzo malo jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar109    0

Zetorek dopiero kopiesz. Przeciez jakos w marcu sadziłeś. A w ogole na wczesna pyre opóźniony ten rok. Po ilu tygodniach od nasadzenia zaczely zawiazywac Ci sie bulwy bo ja sadzilem w polowie kwietnia Lorda i nic nie ma jeszcze pod krzakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolego marzec cieply ruszyly jak z buta i na pocz kwietnia na wierzchu byly a potem wiadomo po swietach co sie stalo snieg mi je przypalil liscie potem sama wloknina i powalona zoska przypalila mi je znowu i one biedne sie zebraly w maju do piero takze wloknine sciaglem w sobote zeby nie ugotowac lety sa po pas piekne widze ze nawiazaly i kwitną ale pod krzakien sporo, kolego 50 dni od posadzenia powinny czysto teoretycznie byc ale wiesz jak jest z teoria pogoda to weryfikuje poki co polskiego moze z 1 procent na hircie a póki co syficzny rumun a w tym roku to jak nigdy po ugotowaniu kwas jakby z parnika wyszedl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darsonspire    8

zetor lublin co ty pierniczysz? jakie 4 zł za naszego chyba w zeszły poniedziałek podziej tą cene przez 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Wrocław 1.3 brawo wy mieszkacy okolic sieradza kalisza olesnicy osiagnijcie swoj cenowy poziom marzen 20 gr za kilogram wtedy pewnie bedzie  szczesliwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj