goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

lukeX    1

Ja miałem kawałek nie duży cześć przykryta wloknina cześć folia.Zmarzly wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
Napisano (edytowany)

I jak wszystko w porządku? U mnie kawałek za Wrocławiem temperatura nieco niższa i średnio to widzę.

 

udało sie ,sa tylko drobne przypalenia takze tragedi nie ma

 

idą ziemniaki za tydzień ryjemy

Gdzie bedziesz towar sprzedawał? Duzy areał do rycia?

Edytowano przez lonoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lambogrand    52

W marketach widzieliscie juz jakies mlode ziemniaki greckie,izraelskie czy jakie tam sprowadzaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeX    1

Kurcze jakoś nie mogę uwierzyć że patrząc na tegoroczna pogodę tak mogą wyglądać teraz ziemniaki z gruntu przykrywane wloknina.Ale jeśli tak to gratuluję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

u mnie kwitną ładnie ale mam je dalej przykryte, panowie sciągać włóknne czy zostawić, ile tak denar może być od kwitnienia zdatny do kopania na koniec maja będą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

u mnie kwitną ładnie ale mam je dalej przykryte, panowie sciągać włóknne czy zostawić, ile tak denar może być od kwitnienia zdatny do kopania na koniec maja będą?

gdy zrzuci wszystkie kwiaty

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

To jiz mam namieszane w glowie jedni mowia sciagac a drudzy nie zawsze zciagelm ale w tym roku zostawie na nich,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Ściągnij z połowy, drugą zostaw i w przyłszym roku sam będziesz wiedział najlepiej, co i jak na Twojej ziemi rośnie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin46go    0

Witam, ktoś podpowie czy objawy na zdjęciu to zaraza ziemniaka czy od przymrozków , ziemniaki spod włókniny.

post-175308-0-85455900-1494753949_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Witam, ktoś podpowie czy objawy na zdjęciu to zaraza ziemniaka czy od przymrozków , ziemniaki spod włókniny.

 

to od przymrozków takze spokojnie bez paniki,dzis pojawił sie pierwszy młody ziemniak we Wrocławiu.Takze sezon powoli rusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agent007    14

Dużo pyry dosadzone w tym tygodniu u Was? W okolicach sułoszowej w ciągu ostatniego tygodnia przybyło drugie tyle nasadzeń, co było posadzone przez cały marzec i kwiecień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Panowie jak wam się widzi, za ile kopanie takich ziemniakow? Odmiana carrera i volumia, przykryte folia + wloknina. Teraz oddychają bez przykrycia. Dostały 250 kg/ha saletry 5 maja i wczoraj dolistna odżywka . Za 2 tygonie mam nadzieje ze można będzie spróbować, jak myslicie?

post-216188-0-58260000-1494767238_thumb.jpg

Edytowano przez RafałSieradz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Z Sieradzkiego jesteś i się pytasz kiedy będą się nadawały do kopania?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Jadąc po południu przez miejscowości gdzie sądzą młodego ziemniaka. widziałem dziś jak kopali tzn pierwsze wejście pole. dziś na giełdzie we wroclawiu btłumaczenia jeden z okolicy z młodym. cenił 7 zł a był sam ale zainteresowania praktycznie nie było. Rumuna było trochę cenił i 3.5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak wam się widzi, za ile kopanie takich ziemniakow? Odmiana carrera i volumia, przykryte folia + wloknina. Teraz oddychają bez przykrycia. Dostały 250 kg/ha saletry 5 maja i wczoraj dolistna odżywka . Za 2 tygonie mam nadzieje ze można będzie spróbować, jak myslicie?

250 kg saletry 5 maja ?! To non sens pójdzie w łodyge i liście podczas kiedy w tym terminie powinno już iść tylko w bulwy czyli jedynie potas dolistnie ewentualnie unika calcium Yara i obsypanie lub podlanie po posypaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witejus    8516

Panowie jak wam się widzi, za ile kopanie takich ziemniakow? Odmiana carrera i volumia, przykryte folia + wloknina. Teraz oddychają bez przykrycia. Dostały 250 kg/ha saletry 5 maja i wczoraj dolistna odżywka . Za 2 tygonie mam nadzieje ze można będzie spróbować, jak myslicie?

i to się nazywa zdrowa polska żywność kuhwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1125

3/4 "plantatorów" nie przestrzega okresu karencji dla środków to co tam azotany, najwyżej miastowym zęby wypadną.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blaise    0

Niektórzy nawożą AdBlue bo taniej. Na głupotę nie ma lekarstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj