goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

lukasx21    165

wszystko zależy od towaru, cyfry no i szczęścia


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

W obecnej sytacji wszystko zalezy od towaru i czy mokry


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Witam wielbicieli wczesnych ziemniaków, zaraz grudzień a na forum cisza. Tak przy okazji pod ziemniaki zawsze siałem polifoskę 4, w tym roku zamiast czwórki wprowadzili polifoskę krzem. I stąd moje pytanie czy będzie ktoś siał polifoskę krzem czy może coś innego. Zapraszam do dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darkoza    10

witam sadzi ktoś ziemniaki solist oni są wczesniejsze od miłka i czy jakieś i nne wcześniejsze polecaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekGaudyn    10

co tak spokojnie tutaj? pewnie juz wszyscy maja w paczkach ziemniaki i tylko odpalac.. oj z tego co widze ilu nowych producentow nie nastawia na nowy sezon wczesnego ziemniaka to az strach bierze.. ziemniak juz bedzie calkowicie mial dno tak jak teraz warzywa kapusta czy marchew.. pewnie nie jeden sobie pomysli co ja tu za glupoty pie...psze ze pogoda wyreguluje i bedzie kasa tak jak miala pogoda wyregulowac tegoroczny rynek warzyw... chyba najwyrzszy czas chyba jest przy redukowac produkcji, polu dac odpoczac zborze za siac i sie smiac w maju sie nie sprzedaje mlodego po 5 za 15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Ledwo co stare wykopane a tu już wróżenie, że młody tani będzie. Młody to loteria jeden przymrozek robi cenę więc nie porównuj tej uprawy do marchwi czy kapusty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekGaudyn    10

Nie koniecznie u mnie akurak przymrozki nie było dobrych paru lat.. A porównania nie ma lepszego.. Od wielu mi mówiło ze najlepiej wczesny ziemniak bo z mianowanie się zrobi i Pekinie się jeszcze wsadz a poza tym kilka lat młody płacił i się wielu nastawia na młodego mowie o tych co nie sądzili nigdy.. U mnie w okolicy pojawiło się z 15 kombajnów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

I znowu będzie, że to Sieradz psuje cene


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marco82    35

 ziemniak juz bedzie calkowicie mial dno tak jak teraz warzywa kapusta czy marchew.. pewnie nie jeden sobie pomysli co ja tu za glupoty pie...psze ze pogoda wyreguluje i bedzie kasa tak jak miala pogoda wyregulowac tegoroczny rynek warzyw... chyba najwyrzszy czas chyba jest przy redukowac produkcji,

 

No racja ileż to można sadzić i sadzić na jednym i tym samym polu, obsiej zbożem, daj innym się rozwijać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DarekGaudyn    10

a później tylko w temacie durne bidolenie ze ziemniak wczesny taki tani.. bo każny chce to czytać i niczego innego zamiast po polemizować i po wymieniać sie własnymi spostrzeżeniami w tym temacie. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Nie sadzić, nie przykrywać, nie biadolić, tylko iść do pracy i po kłopocie!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Panowie w jaki sposób kopiecie wczesne ziemniaki? Wszyscy od razu w worki na kombajnie czy są tacy co kopią na luz i pakują już pod dachem? Prosiłbym o wypowiedzi tych drugich. Jakimi sprzętami kopiecie, jak wygląda sprawa z obiciami itd. Wiadomo, najlepiej kopać na kombajnie prosto w worki tylko robi się wielki problem z ludźmi do pracy, boje się, że w przyszłym sezonie to będzie problem znaleźć ludzi do kopania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

ja jestem tym drugim,kiedyś pakowałem na kombajnie ale z tego samego powodu co ty zacząłem kopać na luz  czyli kopanie i sortowanie anną i  to delikatnie, jak z jajkiem, później tylko pakowanie i nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi że obity lub coś w tym stylu. Tak robiłem ponad 3 sezony... W tym roku połowę wczesnego kopałem już grimme,

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj