goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

polmos    0

też byłem wczoraj na Targpiaście, a  nawet za 2.5 zł oddawali dzisiaj rano. ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

@polmos juz ze swoimi ziemniakami jezdzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polmos    0

tak, wczoraj trzy razy udało się obrócić na Targpiast, ale ostatni kurs skończyłem sprzedawać dopiero dzisiaj 5 rano. Nie wiem jak tam dzisiaj sytuacja, bo nie kopałem więcej na hurt. Ogólnie to w piątek zacząłem .  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

a kto stoi na targpiascie oprocz oławy na olesnicy juz zaczeli kopac  jezdza tez? ziemniaki na waszych piachach jeszcze zyja?bo u nas na czarnoziemach juz kszaki pomdlanae sie robia z sucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polmos    0

byli i z Oławy i z Oleśnicy. Chodź z naszej strony podaż zapowiada się  straszna. Zależy która odmiana, ale niektóre tak jak mówisz, bardzo szybko dojrzewają, jasne krzaki się robią i się rozkładają z tego sucha. :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie sadzę holendrów, lecz w przyszłym sezonie chcę spróbować. Od zawsze wrzucałem denara pod przykrycie, ale skoro są szybsze odmiany to warto spróbować :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

Na wielkość nie można narzekać, a wydajność średnia.

post-136145-0-14801300-1432232167_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

ziemniaki takie jak na jesieni kopałem w poniedziałek i dziś to z takiej samej powierzchni ukopałem dwa razy tyle a drobnych brak . deszcz popadał to za tydzień będą giganty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

Mało pod krzakiem ? U mnie bardzo mało. Susza jest i bulwy nie zawiązały tyle ile bym chciał.

Szału nie ma, zawsze mogło by być lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

Jak wyglądają cenny u was na giełdach?
Dziś na zjazdowej 2,8-3zl ale praktycznie wszystko szło po 3zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polmos    0

byłem dzisiaj we Wrocławiu, po 2.5 udało mi się sprzedać, ruch był jak cholera i o 8 było po ziemniakach 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Na ile podkladek kopiecie?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

To i tak niska cena jak na ten czas smile.png o starym ziemniaki już za chwile wszyscy zapomnia smile.png

Dziś na zjazdowej ziemniak młody był sprzedawany od 1zł do 1.3zł po prostu  zajefajna cenna;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na targ piaście nie wiele lepiej :) Oby to nie wróżyło kiepskiego roku na ziemniaki. Dziwi mnie ta cena bo jest w wielu regionach Polski straszna susza i ziemniak nie jest rewelacyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

u nas mokro., ale chłodno. narazie suszy nie ma.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

U nas aktualnie pada, dawno takiego deszczu nie było bo nawet jakieś kałużę sie porobiły ale susza jest straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zachód i północ susza, wschod i poludnie z deszczem. Chociaz wiadomo, ze miejscami lepiej, a miejscami gorzej. Najgorsze jest to, że na najbliższe dwa tygodnie nie widać deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

Sucho jak na pustyni, po górkach już zboże przypaliło, a ziemniaki kwitną i nic nie rosną, teraz suszy a za 2tyg może tak dolać ze jak będzie co kopać to nie będzie można wjechać. Ale co tam ja się nie będę  spieszył z kopaniem bo rok anomalii zapowiadają także cena może być na ziemniaka, a jest mniej wsadzone. Stary zejdzie to za młodego się zabiorę. :)


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj