goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

Jeffo    2

W centrum bylo 5 kresek na plusie.

Johndeere skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

U mnie na wysokosci 1,7m bylo 5stopni a przy gruncie 2


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

na nadchodzący tydzień zapowiadają ulewy także jeszcze różne scenariusze są możliwe


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

Mazowieckie,Sierpc  

 

25km od sierpca,było na minusie,nie wiem ile..na 20% kukurydzy widać efekt że zmarzła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Wczoraj na Targpiaście Wrocław młody po 3 zł i tylko trzech sprzedających młodego ziemniaka. Brak słow poprostu, pod koniec tygodnia to pewnie dojdą do złotówki czego im osobiście życzę. Ciekawe jak to ruszy na maksa i na giełdzie b ędzie 30 czy 40 z młodym albo i więcej , chyba będą dopłacać żeby im tylko zabrali. Durny naród który sam kreuje się na uciemiężonego bo zboże tanie, świnie, rzepak itd. A sam nie potrafi godnie sprzedać swojego towaru tylko ma pretensje do niewiadomo kogo. I nie piszcie że konkurencja z Rumunii, Maroka ,Izraela bo to się nie ma sensu się oszukiwać. Chłop był durnny jest durny i durny zostanie jak nie zmieni swojego myślenia i nie zacznie szanować swojej pracy i nie wystawi godnej ceny za swój towar tam gdzie może to zrobić i ma na to wpływ.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konkurencji żadnej, a cenę tak w dół puścić to już skrajna głupota. W takim tempie to na bank do końca miesiąca będzie poniżej 1zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

Jak ukopiesz i byś mógł wrzuc foto jak we workach sie prezentują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Wczoraj na Targpiaście Wrocław młody po 3 zł i tylko trzech sprzedających młodego ziemniaka. Brak słow poprostu, pod koniec tygodnia to pewnie dojdą do złotówki czego im osobiście życzę. Ciekawe jak to ruszy na maksa i na giełdzie b ędzie 30 czy 40 z młodym albo i więcej , chyba będą dopłacać żeby im tylko zabrali. Durny naród który sam kreuje się na uciemiężonego bo zboże tanie, świnie, rzepak itd. A sam nie potrafi godnie sprzedać swojego towaru tylko ma pretensje do niewiadomo kogo. I nie piszcie że konkurencja z Rumunii, Maroka ,Izraela bo to się nie ma sensu się oszukiwać. Chłop był durnny jest durny i durny zostanie jak nie zmieni swojego myślenia i nie zacznie szanować swojej pracy i nie wystawi godnej ceny za swój towar tam gdzie może to zrobić i ma na to wpływ.

 

Jak dla mnie to ważniejsze jest ilu było kupujących niż sprzedających, bo jak nie było klienta to nawet i 10 zł można  sobie wołać...  jak rolnik sprzeda po 5 zł  to na targu czy w zieleniaku kosztują 10 kogo na takie rarytasy stać? sam bym nie dał tym bardziej że po marketach pełno zagranicznych...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

no i o czym tu z wami gadać sadzcie sprzedawajcie po 20 gr i cieszcie się że macie klienta. przyjedz kiedyś jak nie byłeś do wrocławia rano w niedzielę to zobaczysz czy jest ruch czy nie bo co będę tłumaczył jak zaraz wymyślicie o może deszcz padał a może słonko swieciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194
Napisano (edytowany)

Jak ukopiesz i byś mógł wrzuc foto jak we workach sie prezentują.

a co ty jeszcze nie kopiesz? Juz dawno dawałeś zdjęcie z kwitnacymi ziemniakami ścisle tajnej odmiany której nie chciałeś podać nazwy in co nic tam nie ma? Ja jutro zaczynam Edytowano przez lonoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2
Napisano (edytowany)

No wlasnie pasowało by zaczynać . Moze pozniej wrzucę co jest pod krzakiem .



Ps.


Z jednego krzaka plus te mniejsze .

post-136145-0-68742300-1431951222_thumb.jpg

Edytowano przez Jeffo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

No właśnie tak jak zauważyłeś jest kawałek pola gdzie był dołek tam była nowieziona ziemia z kopania fundamentów czy cos takiego i trafiaja sie czasem ziemniaki z takimi kropkami i najlepsze jest to że po umyciu lub przetarciu ziemniaka jest czysty nie ma śladu po nich nie mam pojecia co to jest reszta pola jest okay , te kropki występują tylko na tej nawiezionej ziemi . Spotkał sie ktoś z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelton    5

Macie juz zaraze ziemniaka? Bo u mnie juz atakuje? Liscie sie robia czarne czym pryskacie na pierwszy zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj