goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

Jeffo    2

To ładnie musiało mu pozrywać.

Jak u was wyglądają wschody?

u mnie już sporo na wierzchu jeszcze kilka dni i wszytko będzie na wierzchu a najgorsze to że mówią przymrozki;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje za kilka dni zaczną wyskakiwać. Gdyby zrobiło się ciepło to chwile moment i są na wierzchu. Póki co niech siedzą jak najdłużej w ziemi bo prognozy nie są zbyt optymistyczne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Dzisiaj w nocy w sieradzu ma być -6 ;[ ;[  Mogą być jaja. A jak przeglądałem 16 dniową to taka pogoda ma się utrzymać jeszcze dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

Mi w tel pokazuje -1 na noc a mam do sieradza 30km wiec bardzo rozbierze są te prognozy. Do nastepnego wtorku max -2 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Ogólnie w całej Polsce nie zanosi sie na pogodę sprzyjającą dla ziemniaków. Nie mówie o tych najwcześniejszych ale za jakies dwa tygodnie trzeba wsadzać juz vinetę a ile ziemia ma stopni kiedy w nocy jest koło 1-2 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

U mnie też zdjęło ale już założona fliselina, ziemniaki sadzone dużo później niż te z początku miesiąca i stresu nie mam że mróz nawet z -5 może być nic im  nie zrobi.  a choćby nawet to płakał nie będę bo nie tylko mi zmarzną a jak zmarzną to cena będzie lepsza mniej woreczków do niesienia a więcej kasy. Nie ma co przeżywać i tak sprzeda się i tak tylko pytanie za jaką monetę. To w dużej mierze zależny od tych co tego bezcennego pekina chcą sadzić po pyrach, i wywożenie na siłę tłumacząc się >ja to muszę sprzedać wy nie. Ale to  takie tam.


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

trochę przymroziło ziemniaka tej nocy niestety dla mnie,  a stety dla innych, co tu się czarować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polmos    0

ja dzisiaj poprawiałem bałagan u siebie, ha był do poprawy, no ale nie ma co się dziwić włóknina na trzeci i czwarty sezon. U mnie też zmarzły te którym było śpieszno. Co zrobić, właśnie w takich sytuacjach przy wschodach, nawet przykrycie nie pomaga. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeffo    2

U mnie delikatnie czubki lisci przyciemniely tylko i to nie przy wszystkich ale mróz rano mial niecałe -1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelton    5

U nas (okolice błonia-mazowsze)sporo porwanych włóknin po dzisiejszym wietrze, a po nocy jeszcze więcej pewnie bedzie... Jak sytuacja w reszcie kraju?

 

 

Pozrywało konkretnie, straty są sporę moja naszczęście się trzyma dzielnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj -3 przy zabudowaniach, a w polu to pewnie odrobinę zimniej. Całe szczęście, że dopiero nieliczne zaczęły wyskakiwać na wierzch bo by wszystko zmarzło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś pojedyncze wyskoczyły, ale jakiegoś szaleństwa nie widać. Pewnie jak się ziemia teraz nagrzeje to zaczną wyskakiwać jak grzyby po deszczu :)
Ja to się ciesze, ze tak szybko nie wyszły bo by mi je pomroziło, ponieważ kilka poprzednich nocy było z przymrozkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

U mnie tez powoli wychodzą coraz wiecej tego na wierzchu z dnia na dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

tak,znajda sie jeszcze takie miejsca gdzie nie wyszly ale to malutka czesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje spod włókniny w większości na wierzchu, ale w gruncie sadzone o tej porze to ledwo kiełki popuszczały. Czasami mam wrażenie, że mieszkam w innej strefie klimatycznej :D
Dla mojego regionu kilka nocy z rzędu z przymrozkami zapowiadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby Dolny Śląsk, ale mieszkam bardzo blisko gór. Jeżeli tam zawieje chłodem to i w moich stronach jest zimno. Wiosną często zdarzają się przymrozki. Na szczęście latem jakiejś różnicy w temperaturach nie odczuwam mimo takiego położenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj