goodkat

ziemniaki bardzo wczesne

Polecane posty

ziomalek0    6

lukasx21 czemu bym miał sciemniać pisze co widziałem przeciez to i tak nie moje pieniadze wiec nie zalezy mi a pole było utrzymane super pszenica ozima oddawała tam w granicach 8 ton ale gość zrezygnował z uprawy z racji wieku a nie miał kto sie gruntem zająć wiec puścił w dzierżawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Nie no spoko, no z racji wieku albo choroby to jasna sprawa, różnie się w życiu toczy i trzeba czasami odpuścić , bardziej chodziło mi o taki przypadek, że komuś się nie chce robić i woli dać w dzierżawę a sam przechodzi na etat stacza pod miejscowym sklepem ;)

Ja miałem dzisiaj zaczynać sezon ale pada i lipton... ;[ ;[ ;[ ;[ ;[


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Ten co woli taki etat jak napisałes wyżej to tak jak mówisz jego ziemia nie wyglada najlepiej wiem coś o tym przerabiałem już taka dzierżawe ale teraz na niej pięknie rośnie. pozdro dzisiaj cena na kaliszu w granicach 3-3,5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

U nas nie widać zeby ktokolwiek kopał a powody są dwa, baagno na polach i nie da się wjechac oraz to że kazdy widzi jak jest i nie kopie bo ziemniaka po prostu nie bądzie dużo, ja straciłem jakieś 1,5ha na 7ha. Ja też odkładam kopanie,Wożę cały rok i ziemniak mi potrzebny ale swój bo kupne to nie raz się przejechałem, a dodamże stary idzie jak nigdy o tej porze.


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek9335    1

Ja dzisiaj kopalem i powiem ze bez rewelacji dlatego odkladam kopanie. Martwi mnie jednak cena ktora gwaltownie sapda przez import z rumuni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
remberton    0

na Targpiaście we Wrocławiu byłem w piątek i była strasznie duża podaż zagranicznego ziemniaka, handlarze gonią go jako polskiego, zal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Pewnie Ukrainiec wciska na Targpiascie jako polskie, ludzie nie.zaczna kopac a juz beda po 50gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

to trzeba zgłosic do piorinu, i niech pojerzdzą troche po giełdach, to przetrzepią im skure,i sie skończy. po za tym to łatwo rozpoznać rumuna jest leekko jak by owędzony. :) :) :lol: .ja sie nie przejmuje bo jaki kolwiek import nie do równa polskiemu ziemniakowi.a o młode pytaja się idzwonia coraz częściej ale poki nie sprzedam starego nie będzie młodego. czyli gdzies za 7-11dni.


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Zgodzę się z przedmówcą odnośnie starych ziemniaków, a i cena nie najgorsza :)

 

A jaka jest aktualna cena starego?

 

edit: Nieaktualne, opchnąłem po 9 zł / 15 kg, ale trochę klapniętego już ;)

Edytowano przez Szarlej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

no ja bylem w nocy informacyjnie to za ładnego mozna było 3,5 wziasc towaru nie za duzo ale klienta to jak na lekarstwo a dzisiaj był u mnie gość to mówił ze w krzakach ma super ziemniaka ale jak wyrwie to wszystkie młode są już brązowe a niektóre zgniłe od nadmiaru wody. Za starego cena ok 11zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Potwierdzam też słyszałem, że na Kaliszu w nocy 3,5 potem zeszło na 3 złote, Wrocław 3 złote.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Niechby stanęła na takim poziomie żeby tego smotruchowatego barachła nie opłacało się przywozić to jest dobrze, bo jak na razie podobno sporo jest tego dziadostwa jeszcze w kraju, mam nadzieję , że ci zachłanni handlarze dostaną po du.pach na tym badziewiu.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolid20    98

Dziś byłem na rynku u mnie i młody po 2.50/kg stary po 18zł/15kg. Jak usłyszałem od gościa że sprzeda mi jeszcze taniej jak wezmę 15kg młodego to powiedziałem mu kilka słów od siebie, których tu nie wypada napisać.


-----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Na kaliszu dzisaj po południu cena 1,8zł/kg wołana do zapłaty troszke mniej towaru dośc dużo było . Podejrzewam że za 3-4 dni poniżej złotówki bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

To jest to wlasnie chlopki, jak zwykle byle sie narobic:-/:-/ a zysku tyle co w pysku :-/:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Na kaliszu dzisaj po południu cena 1,8zł/kg wołana do zapłaty troszke mniej towaru dośc dużo było . Podejrzewam że za 3-4 dni poniżej złotówki bedzie.

 

Towaru dużo nie było za to sprzedających sporo, przeważnie małe busiki i osobówki. Towar też przeważnie drobny to oczywiście zaraz musiało się zacząć wielkie spuszczanie ceny...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

do mnie dotarły informacje ze w Kaliszu wczoraj oddawali po25 zl/worek


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

przemol odblokuj skrzynke bo nie mogę ci wysłać pw


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

do mnie dotarły informacje ze w Kaliszu wczoraj oddawali po25 zl/worek

 

Po 25 zł to oddawali te najlepsze, a można było kupić już po 17 zł. Info pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez PokladWlkp
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto....ew__getlastpost
       
      Wątek o cenach ziemniaków w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto....iemniakow-2013/
       
      Witam. Interesuje mnie ceny ziemniaków? Jakie sa obecnie u Was, a także jak prognozujecie na kilka najbliższych miesięcy, czy cena pójdzie jeszcze w górę? Interesują mnie oczywiście odmiany jadalne. Jak wg Was jest z ilością ziemniaków w Polsce? Czy jest ich wystarczająco? Pozdrawiam i dziękuje za odpowiedź.
    • Przez elektrotech
      stosowałem Sencor,Dancor...ale jakos nie bardzo jestem zadowolony..
      co stosujecie????
    • Przez mrbarti44
      jaka jest grupa producencka dżeli
    • Przez jolanta1959
      Ceny ziemniaków w 2013 roku do sprawdzenia w wątku: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72466-ceny-ziemniakow-2013/
      Dyskusja o cenach ziemniaków w poprzednich latach http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      Ceny sadzeniaków jak na razie około 1400 zl za tone
      .
    • Przez damii1
      Dyskusja o aktualnych cenach ziemniaków przeniesiona do wątku o 2014 roku http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72464-ceny-ziemniakow-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach ziemniaków we wcześniejszych latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/1313-ceny-ziemniakow/
       
       
       
      ciezko powiedziec... ale moze 80gr bedzie
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj