MECHANIZATOR

Zjazdo-zlot Agrofotowiczów Hajnówka 2012

Polecane posty

MECHANIZATOR    159

Witam szanowne grono

 

Kto z was zagląda od czasu do czasu na czat ten wie że organizowany jest

 

PIERWSZY OGÓLNOPOLSKI ZLOT UŻYTKOWNIKÓW AGROFOTO.PL

 

MIEJSCE - Hajnówka

TERMIN - 31 Maja do 2 czerwca 2012

 

Przewidujemy - kilka spotkań z dealerami - odwiedziny kilku większych gospodarstw z okolicy - kilka konkursów - zabawę integracyjną

Dla przyjezdnych z daleka możliwy nocleg http://siolobudy.pl/oferta/10.html

 

zarówno termin jak i lokalizacja NIE PODLEGA NEGOCJACJOM

 

W tym temacie nie komentujemy ani nie wstawiamy zbędnych tekstów - temat zakładamy w celu zorientowania się ile osób jest tak na prawdę chętnych do udziału

 

swój udział zgłaszają tylko i wyłącznie osoby na prawdę zainteresowane tematem

 

jeśli macie jakieś ciekawe sugestie lub wskazówki to czekamy

 

PS - jest to inicjatywa oddolna użytkowników czatu więc nie zawracajcie nią głowy administracji


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No więc niech będę pierwszy :)

Gospodarstwo do zwiedzania również udostepniam, a jak ktoś zechce prysnąc kilkaset hektarów za free również się nie pogniewam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziedzio92    42

Hubert ja moge zaoferowac pomoc na gospodarstwie w tym dniu :P ale glowne jakas praca ciagnikiem :rolleyes: .

Ja sie pisze na impreze , w najblizszym czasie zrealizuje przelew zaliczkowy na te spodkanie. Wiadomo z jakich marek beda ci dealerzy ? , ja bym proponowal nowego dealera LINDNERA http://www.hydro-masz.pl/ moze by jeden ciagnik na pokaz przywiezli :] i musowo ktos z LG


tgEgF.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

hahahah.... nie zgodzi się mickas@ :)

 

Dziedzina... LG KWS moze JD, Fendt, NH, PROCAM POLSKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

O właśnie przypomniało mi się - z racji tego ze impreza trwa trzy dni to nocleg dla tyhc co chcą byc cały czas trzeba zgłosić do konca lutego - i przesłac hubertowi zaliczke na rezerwacje


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dane do przelewu do nabycia u mnie na PRIV bądz u MECHANIZATORA@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Petekw    3

Dlaczego to jest gdzieś pod ruska granica??? Ludzie. Normalnie to jestem pierwszy chętny. Ale 500km ode mnie czyli wielkopolska to już pszesada. Także podejżeweam że wielu mnie poprze że lokalizacja coś kiepsko wybrana.


Zetor 8540
MF 365
Ursus C-360 3P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Akurat z Wielkopolski będzie najliczniejsza ekipa :) za rok będziemy jechać pod szwabską granicę, a jak się spodoba to kto wie? Może co roku będzie ruska granica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Petekw - nie narzekaj - Hubert jako pierwszy zadeklarował że pomoże w organizacji i dlatego jest w jego okolicy - Ja też jestem z Wlkp i jade - a razem ze mną jeszcze 6 osób - zreszta napisałem TERMIN I LOKALIZACJA NIE PODLEGA NEGOCJACJI - jak wam naprawdę bęzdzie zależało to przyjedziecie


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

A co do cennika kwater to ma to być tak jak na stronie ??? bo trochę drogo mi się to widzi może mieszczuchów i dużych gospodarzy stać ale dla uboższych osób może być problem zapłacić 360 zł za sam nocleg plus jedzenie bo samym śniadaniem chyba nie wyżyjesz i zrobi się 500 zł od osoby plus dojazd to drogo mi się to widzi ale może ja biedny jestem i dlatego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Wstępnie sie pisze bo to raptem 120 km ode mnie, postaram sie zebrać jeszcze cztery osoby ode mnie, żeby grono się zwiększyło, no i zawsze dojazd sie podzieli na pare osób;) @uglibugli ze strony Huberta to jest jedynie deklarowany nocleg, masz czas przecież samodzielnie coś znaleść;)


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A co do cennika kwater to ma to być tak jak na stronie ??? bo trochę drogo mi się to widzi może mieszczuchów i dużych gospodarzy stać ale dla uboższych osób może być problem zapłacić 360 zł za sam nocleg plus jedzenie bo samym śniadaniem chyba nie wyżyjesz i zrobi się 500 zł od osoby plus dojazd to drogo mi się to widzi ale może ja biedny jestem i dlatego ;)

 

Hubert duże podworko ma, pewnie z pół hektara odstąpi na pole namiotowe


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Hubert duże podworko ma, pewnie z pół hektara odstąpi na pole namiotowe

Pierwszy pokos będzie dostępny i z 2 zbieraczki(przyczepy) siana dla mniej zamożnych ^^ Dobry termin, tylko czy nie będę za stary :lol: , tak w porównaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Kto jest na bank zainteresowany i wie że przyjedzie to to jak chce nocleg w tym wskazanym miejscu to trzeba zaliczke wpłacić - jutro Hubert poda jakieś konkrety ile ten nocleg by kosztował i czy jest do tego wyzywienie - jeśli nie ma to ile by kosztowało :) dają tam dobrze zjeść i obsługa miła i fajna :)


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Pierwszy pokos będzie dostępny i z 2 zbieraczki(przyczepy) siana dla mniej zamożnych ^^ Dobry termin, tylko czy nie będę za stary :lol: , tak w porównaniu.

Kurczę jak nic nie wypadnie (już to widzę :( )-to pojechałbym choćby z tego powodu żebyś nie musiał się jako jedyny tak staro czuć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Chłopaki wszyscy jestesmy ludzmi o podobnym zainteresowaniu,pracy ... wiek tu nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

 

Ja się piszę na 99%, bo pracuje w piekarni i różnie to bywa. Jutro idę do kierowniczki zaklepać tydzień urlopu :)

Ja mieszkam w Warszawie, koszta będą duże bo pewnie pół wypłaty będę musiał wydać ale co tam. Mam nadzieje, że będzie zajeb... :)

 


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiek10314    196

czytam i patrzę że jakoś ciekawie się zapowiada, ja do Hajnówki mam 25km więc raczej na 100% będę(chyba że coś naprawdę pilnego wypadnie, ale postaram się żeby nie wypadło).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jesli mozna tylko na jedna noc (31.5 i caly dzien 1.06), to tez sie pisze.

przyjaciel sie zeni 2.06, wiec musze wracac :D .

 

ps. ale damy ognia :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

Brzozak - nam to nie przeszkadza - kwestia tylko taka czy po takim spotkaniu będziesz w stanie iść na ten ślub :D


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

no raczej.

 

bez roznicy czy sie upodle z agroentuzjastami, czy przy wedzeniu kielbasy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redek    47

Żeby podnieść średnią wieku też się chętnie wybiorę, chociaż ode mnie to 700km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Zbierz kilka osob i busem wpadajcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kserkses
      nie znalazłem nic na ten temat, więc zakładam wątek ( nie wiem czy dobre miejsce, ale lepszego chyba nie ma ).

      Kabarety, duży wybór skeczy
       
    • Przez dallas220
      Może jakieś zabawne zdjęcia związane z rolnictwem? Przy okazji witam forumowiczów
      Na siłownie chodzo a w polu to by godziny nie wytrzymały

    • Przez kamil16251290
      Witam. Jestem ciekaw jakie macie swoje ulubione kabarety i skecze. Mile są widziane linki do ich obejrzenia oraz dyskusje na temat kabaretów :mellow:
       
      Ja lubię kabaret Neonówka oraz kabaret Młodych Panów.
      Z kolei moim ulubionym skeczem jest to:
      http://www.youtube.com/watch?v=js_MzccqDBo http://www.youtube.com/watch?v=lNJzAk9mM5s...feature=related
       
      Pozdrawiam: kamil16251290 :lol:
    • Przez Lesnik13
      To ja proponuje kawały o rolnikach:
       
      Pewnemu rolnikowi z dnia na dzień przestał stawać. Chłopina z rozpaczy zaczął pić, bić babę, generalnie popadł w stan depresji. Nic nie pomagało. Jak mu wisiał tak wisiał. Jednak szczęście mu dopisało i któregoś dnia gdy wracał od lekarza, w autobusie PKS-u podsłuchał rozmowę o pewnym znachorze, który czynił wręcz cuda, a mieszkał niedaleko. Na drugi dzień był już pod drzwiami cudotwórcy. Ten wysłuchał z uwagą opowieści o problemach naszego bohatera i powiedział:
      - Mam na to sposób. Dam ci małego trolla, którego złapałem kiedyś w Norwegii. Zabierz go do domu i daj mu jakąś ciężką pracę, Jak troll będzie zajęty, to będzie Ci stał jak maczuga. Ale gdy tylko uwinie się z robotą to znowu ci zmięknie i będzie wisiał.
      Chłopina trochę niezadowolony wracał do domu, bo tak szczerze mówiąc nie za bardzo wierzył w zapewnienia znachora. Ale gdy wrócił postanowił spróbować. Kazał trollowi skopać ogródek. O dziwo gdy ten wbił w ziemię pierwszą łopatę, członek stanął chłopu jak maczuga. Radosny chłop rzucił babę na lóżko, zaczął zdzierać z niej ubranie i... nagle wchodzi troll i mówi:
      - Skończyłem.
      Fiut wrócił do stanu pierwotnego.
      - Ku**a - wrzasnął chłopina - To teraz buduj garaż... Fiut znowu zaczął się podnosić. Już się zabierał za babę....a tu wchodzi troll.
      - Skończyłem - mówi z uśmiechem patrząc na resztki erekcji swojego właściciela.
      Wtedy wstała baba i powiedziała coś na ucho trollowi, ten pokiwał głową i wyszedł. Erekcja wróciła, rzucili się na lóżko i tak baraszkowali bez jedzenia i bez spania cale trzy dni. W końcu chłop zapytał z ciekawości:
      - Jaką ty żeś dała temu stworzeniu robotę, ze już trzy dni nie wraca?
      Kobieta pociągnęła go za rękę nad pobliskie jezioro. Podchodzą... patrzą ....a tam troll siedzi nad brzegiem jeziora cały w mydlinach, wyciąga z wody chłopa kalesony, ogląda pod słońce i ze złością mruczy do siebie:
      - Cholera! Cały czas żółte na d*pie!
    • Przez ssv115511
      https://www.youtube.com/watch?v=SaSSot_EXNA
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj