radekwwola

Zetor 5011- 1500mth, wart 30tyś zł,

Polecane posty

radekwwola    0

Witam, obejrzałem wczoraj ciągnik Zetor 5011, 1500mth, gośc ceni za niego 30tys zł, nie ma wspomagania, stan jest jak nowy ,czy on jest wart tyle? Proszę o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naspin    0

no jeśli jest jak nowy brak korozji silnik ładnie chodzi nie kopci to może i jest. Sprawdź mu płyn chłodniczy czy rdzy nie ma żeby przegrzany nie był. Licznik mth może być cofnięty. KTÓRY TO ROK??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

a moim zdaniem nie watr.. moze za ta kase znalesć chocby i nawet zetora 5211, 6211, 7211 badz jakiegos nieduzego zachodniaka z 4x4. gdyby to był 5211 ze wspomaganiem itp to moze i tak ale 5011 to juz stra generacja i nawet jesli by miał te 1500mth to i tak takie spwary jakhydraulika elektryka pod wpływem lat mogły ulec samocynnemu zuzyciu... wiec jesli szukasz czegos kolo 30 tys w tej mocy proponuje np..:

 

http://otomoto.pl/john-deere-1640-A133859.html

http://otomoto.pl/landini-nie-ferguson-ursus-rozrzutnik-6550-c-360-3p-cyklop-kosiarka-A114197.html

http://otomoto.pl/zetor-6211-A115429.html

http://moto.allegro.pl/mf-255-nie-ursus-3512-przyczepa-hl-6011-i2099647120.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

Jak dla mnie nie warto, nie wiesz jaki jest jego faktyczny przebieg. Druga sprawa to to że troche latek ma i w starej budzie i bez wspomagania. Koło mnie handlarz miał 7711 wolał za niego 34 tyś ale było cacko . Miał 233 mtg nawet wtyski nie były odkręcane i myśle że lepie młodszego uchodż nie pchaj sie w starocia. Pozdro :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekwwola    0

ROK 1982, KABINA jest duża komfortowa, nie ma nawet kropki rdzy, wadą jest to że nie ma wspomagania, przebieg raczej oryginał, opony oryginalne dosyć podtarte myśle ze przydała by się wymiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

ja osobiscie bym saobie dał z nim spokój daj załozmy 30 kola wymien opony komplet zalózmy za okoł 5 tys tak mi sie wyjade no moze 3????? i masz stary ciagnik bez wspomagania bez napedu nie za duzej mocy ze skrzynia bez wielu przełozen itp.. ale wybór nalezy do ciebie.. podałem ciagniki z linku powyzej wiec porównaj sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek1975    1396

ROK 1982, KABINA jest duża komfortowa, nie ma nawet kropki rdzy, wadą jest to że nie ma wspomagania, przebieg raczej oryginał, opony oryginalne dosyć podtarte myśle ze przydała by się wymiana

Troche to mi sie nie chce wierzyć że ma 1500 i opony do wymiany, ja jeżdziłem tylko po asfalcie z przyczepą i i opony do wymiany 4700 mtg. Myśle że to nie orginał przebieg ale to tylko moje zdanie. Zrobisz jak uważasz ^^

 

Troche to dziwne że 1500 i opony zdarte, mój ciągnik od nowości ciągał przyczepe po asfalcie i opony były wymieniane przy 4700 Mtg. Moim zdaniem nie warto sie w to pchać. -_-

 

Sory za podwójny post pomyłka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grucha18    15

Jeśli tylne opony są do wymiany to i pod 8000 moze podchodzić a nie 1500 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekwwola    0

a czy zetory to dobre ciągniki? nie miałem z nim nigdy styczności, postaram się jutro dodać foto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamin60    1
http://moto.allegro.pl/ciagnik-rolniczy-international-case-955-xl-i2091556131.html to moja propozycja do 30tyś gość życzy sobie 27tyś zł ale może jak się trochę potargujesz to ze 2 tyś zejdzie to akurat będzie na transport a za 3 tyś możesz jeszcze w niego zainwestować bo zetor 30tyś i jeszcze opony to tu już byś miał na przednie zostało by tylko na tylne no i napęd 4x4 i tym to już coś pociągniesz a zetorem to tylko dwukółkę zapiąć i z byczkiem do ubojni i to tylko w lato bo w zimę to niekoniecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210

A jeżeli upierasz sie za zetorem 3cylindrowym to pomyśl nad zetorem 5245. Za około 35tys można znaleźć ładny egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Sory kolego ale czy ty w garbate aniołki wierzysz , ciągnik z tego roku i taki przebieg - za te pieniądze bierz z przodem i potem podziękuj nam za radę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekwwola    0

Mam nowego Fendta z przodem, właściciel nie bardzo chce z ceny zejść, ale wygląda ze ma te godziny, mial robione sprzeglo i pompe wtryskowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naspin    0

Ovi 3 cylindry to 3345 , 5345 ma 4 gary i 67 koni. Kamin tego dojcza to na złom tylko . Akurat złom w cenie. Za darmo bym tego wybitego grata nie wziął. Do wioski wstyd prowadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radekwwola    0

dodam że jest on od starszej osoby, ciągnik stoi w garażu około 15-20 lat i pompa była zepsuta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185
Napisano (edytowany)

Chyba sam siebie chcesz oszukać. 1500 mth i pompa wtryskowa robiona, sprzęgło? Mój 5211 ma coś koło 7500 mth i pompa nie ruszana, sprzęgło też. Opona lewa się zużyła przy około 5000 mth, prawa wytrzymała dłużej (to chyba od orki bez blokady). Ciągnik może nie jest zły ale nie za te pieniądze i przebieg najprawdopodobniej znacznie zaniżony.

Chyba że znasz tą starszą osobę, znasz ciągnik to może warto za niego tyle dać. Ale czy nie jest to tylko tłumaczenie sprzedawcy?

Edytowano przez wlamaj1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Nikt z nas nie wie (może nawet właściciel nie wie) jaki ma przebieg ten ciągnik, może jest prawdziwy, może nie, tak czy siak tej mocy ciągnik w takim wieku to trochę za duża cena, więc w mojej ocenie nie warto kupować. Bo to, że on stał to też mu całkiem na dobre nie wyszło.


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafix255    39

  1. zetor z 82 roku za 30 tys juz wczesniej pisalem za ta kase zasrty se gosc robi chyba za 15-19 tys to tak... ja to bym nawet na takiego w tej cenie z tego roku nie spojrzał mam na mysli ten model bo co innego john deere fendt czy case a i ten przebieg 1500 mth jest autentyczny tylko ze... w 1987 moze heh a pózniej stał??? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

te 1500 mtg to chyba od kiedy licznik stanal-ten typ tak ma, ze wiecej pradniczka nie wytrzyma, jak na taki przebieg to nawet klucze ze skrzynki nie powinny byc wyciagniete, a nie jakies naprawy, dowiedz sie skad byl sprowadzony bo cos za ladnie wyglada jak na zachodnie klimaty. pewnie wymalowany.

 

ogolnie nie ten rocznik[zmeczenie materialu-slyszales o tym] za te pieniadze, niech szukaja innego frajera-za duzo chca zarobic.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210

przeczytaj dokladnie post. Mówiłem o zetorze 5245 a on ma 3 cylindry i 45 lub 47 km.

Ovi 3 cylindry to 3345 , 5345 ma 4 gary i 67 koni. Kamin tego dojcza to na złom tylko . Akurat złom w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Obi32
      Witam, można ten luz na przedniej osi jakoś wyregulować?

    • Przez ddd4233
      Witam czy może ktoś z was instalował zewnętrzny rozdzielacz zamiast tego oryginalnego ? (Zepsuty rozdzielacz nie potrzebuje ehr)  już mam wypatrzony rozdzielacz 3 sekcie (dwie pływające jedną zwykła ) z podłączeniem nie będę miał problemu. Tylko chodzi o to że na jednym poście w forum widziałem jak ktoś zakładał rurkę taka dłuższa(c360)  ta od tłoka potem widziałem jak ktoś zakładał rurkę tą od powrotu też od c360 . I teraz moje pytanie jest takie  czy zamiast tego rozdzielacza co jest w środku w zetorze założył bym adapter taki od c360 to by miało prawo chodzić? Dodam zdjęcie poglądowe o jakie elementy mi chodź . Prosił bym o pomoc

       

    • Przez Obi32
      Zetor 7745, rok 1990,.sprowadzony z Finlandii, 3800 mtg. 
      Po regeneracji pompy jak to bywa trzeba, ustawić kąt wtrysku. No i tutaj zaczynają się schody tak mnie zastanawia bo mam te 3 kreski ale przed demontażem kreciłem jeszcze kołem zamachowym i paliwo drgalo w pierwszej sekcji zupełnie w innym miejscu A dokładniej 1/3 obrotu koła zamachowego dalej.Dodam że ciągnik chodził dobrze przed regeneracją pompy jak i ustawieniu kątu na znakach i normalnie odpala, tylko dlaczego paliwa na kapilarce drgało w innym miejscu. Może ktoś miał podoby problem i wie jaka jest przyczyna. Z góry dzięki za odpowiedź!
    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj