Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
faofar

Valtra A 92 -Łańcuchy na koła

Polecane posty

faofar    0

Witam ,czy ktoś z uzytkowników ma załozone łancuchy na kółka i gdzie je dostać, konkretniej szukam do A92

BEDE WDZICZNY ZA WSZELKIE INFO

kamin60    1

Ja radze zajrzeć do jakiegoś sklepu rolniczego w pobliżu i raczej będzie u mnie ostatnio były w Łomży

Wiadomość z agroFakt.pl

Ginterpol    17

stary łańcuch rolkowy załóż np. od podajnika pochyłego bizona lub kubełków. Chyba że masz "pełną" felgę

faofar    0
Napisano (edytowany)

:huh: miły kolego zajrzyj może tu http://www.goralmet.pl/lanciagniki.php :o nie jest to chyba za trudne :ph34r:

dziekuje bardzo miły kolego :):ph34r: ,łancuchy w dobrej cenie ciekawe jak z trwałoscią

te łancuchy sie nie nadaja do lasu co najwyzej mozna na nich robic kulig pozdr

Edytowano przez faofar

racha    2

Ja mam łańcuchy z goralmetu i nie nażekam wiadomo że to niesą pewag i że tylko zwykłe poprzeczki ale jak ktoś potrzebuje konkretne łańcuchy to nie kupuje za 1000 zł tylko za 10000 niemożna porównywać komarka z harlejem ;))) ja mam w zetorze gunnebo leśne i polecam wszystkim cena ok 4-5 tys. komplet na tylne koła

Edytowano przez racha

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez mlodociany17
      Co sadzicie o ciagnikach Valtra serii A | C | M ?? Który ciagnik z tych serii byłby odpowiedni na 30 do 50 ha
      MI najbardziej podoba sie C100. Jakie zalety ma ten ciagnik a jakie wady?? Jakie ma spalanie?? Prosze o komentarze wypowiedzi, i czy ktos jedził lub posiada taki ciagnik??
      Co to jest ten Wentylator ze sprzęgłem lepkościowym??
    • Przez rafal3514
      co sądzicie o VALTRACH. przede wczystkim o serii N.
    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez marioc14
      Witam niedawno kupilem  i mam takie pytanie czy szum w tylnym moscie i nagrzewanie sie go jest normalne ?
    • Przez Adam26
      Mam pewien problem ponieważ zgubiłem przewód który podgrzewał mi ciągnik (Valtra A95) i teraz nigdzie na internecie nie mogę go znaleźć i jakbyście byli tacy mili i mi pomogli z góry dziękuje