cuabab

Co myślicie o tych aukcjach

Polecane posty

cuabab    1
Napisano (edytowany)

Jakiś czas temu na allegro pojawiły się takie aukcje wszystkie są od jednego gościa. Można się z nim komunikować przez pocztę. Rozmawiałem z nim normalnie tylko że po angielsku po 4 wiadomości poprosił o dane dałem mu je myślałem że chce oszacować koszt wysyłki a on mi ty przysyła umowę z firmą kurierską. :o A firma prosi o wpłatę jakiejś kaski żeby mogli ruszyć z transportem. Trochę mnie strach obleciał ale John Deere 6300 z turem z transportem 4800euro? Co o tym myślicie?

 

http://allegro.pl/listing.php/showcat?id=78188&listing=1&listing_sel=2&listing_interval=7&postcode_enabled=0&state=0&order=t&p=4&price_from=10000&price_to=30000&view=gtext&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E

Edytowano przez cuabab

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senator    45

Daj sobie spokój od razu, oszuści i nic więcej, w jakimś temacie było coś o takich aukcjach i ktoś był oszukany na 10 tys zł bodajże, wpłacił kasę i gościu zniknął. Swoją drogą pomyśl, kto ci sprzeda Fendta 514C za 13600 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezesmax    4

widać że to lipa ja bym to zgłosił na policje ze są takie oferty i że chcieli wyłudzić pieniądze a jak coś to pod kontrolą policji możesz dokonać transakcji


Zetor i tylko Zetor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tedizetor56    95

w ostatnim tyg rolniczym jest napisane ze zatrzymali jakiegos goscia w angli ktory bral zaliczki od rolnikow z calej polski moze to on!


Zetor Team.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mincek18    8

tak jak koledzy piszą oszustwo i nic więcej :) aż mi trudno uwierzyć że są jeszcze tacy naiwni ludzie którzy w takie coś wierzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piciaj    31

kolego jeśli masz Tygodnik rolniczy" to jest tam na 4 stronie opisany los takiego oszusta który wyłudził w ten sposób 270 tys zł , zaliczki wynosiły od 2 do 14 tys zł , ten koles wydaje sie mieć podobną taktykę . radzę uważać


znalazłem to czego szukałem ..:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qamil    0

Niema co sobie tym głowy zawracać. Ja jakiś czas temu też pisałem z takim" handlarzem" jeśli można tak to nazwać. Po jakiś 2 wiadomościach klient pisze że jest żandarmem i wysyła mi skan "swojej legitymacji", że niby wszystko będzie ok.transport już gotowy za darmo, ale ja pisze ze sam przyjadę obejżę niech mi poda adres do tej pory zero kontaktu. TO WIELKA ŚCIEMA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

tak jak koledzy piszą oszustwo i nic więcej :) aż mi trudno uwierzyć że są jeszcze tacy naiwni ludzie którzy w takie coś wierzą ;)

Ale że niby ja jestem naiwny? nieee... po prostu ciekawy... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziomek16142   
Gość ziomek16142

jak w aukcję z FENDTEM wejdziecie to jest cos takiego:

 

Znane braki: elektronika (elektronicznych i hydraulicznych)

 

Czyli coś uszkodzone. Ale ja uważam że te aukcje to jakiś wałek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

A może to zwariowany rolnik który wygrał w lottka 50milionów a teraz chce obdarować innych rolników traktorami za marne pieniądze bo wie jaki to ciężki chleb bycie rolnikiem? :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
volvo    47

I po co wymyślać napędy na przód do tej sześćdziesiątki,jak tu takie ciągniki za grosze...

Najgorsze jest to że znajdą się naiwni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

Ja go chyba jednak nie kupie, bo podobno jak traktor chodzi z ładowaczem to ma zniszczona przednią os.

Za to ten będzie dobry za sześćdziesiątkę: http://otomoto.pl/massey-ferguson-4235-A134994.html

Ma napęd na 4 koła, w sumie to ciekawe jak ciągną takie bez protektora. No i ma 2 piloty! Ciekawe do jakiego telewizora pasują. A może ona ma wbudowane żeby się pasażer nie nudził na polu a drugi dla traktorzysty jak na światłach stoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cuabab    1

Ja go chyba jednak nie kupie, bo podobno jak traktor chodzi z ładowaczem to ma zniszczona przednią os.

Za to ten będzie dobry za sześćdziesiątkę: http://otomoto.pl/ma...35-A134994.html

Ma napęd na 4 koła, w sumie to ciekawe jak ciągną takie bez protektora. No i ma 2 piloty! Ciekawe do jakiego telewizora pasują. A może ona ma wbudowane żeby się pasażer nie nudził na polu a drugi dla traktorzysty jak na światłach stoi.

 

 

Ty tak nic nie myślisz!

Jeden do włączenia napędu na przód.

A drugi do wyłączenia! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz1995    3

W takim razie ten ma od każdego osi pilota.

http://otomoto.pl/new-holland-8360-A134992.html

 

Może jakaś wyprzedaż tych pilotów była skoro do każdego dokładają po kilka.

http://otomoto.pl/new-holland-tm165-A134981.html

 

A ten to chyba tylko od tylnej osi.

http://otomoto.pl/new-holland-tl100a-A134940.html

 

Ten jest fajny ale ma strasznie wąską oponę z tyłu:

http://otomoto.pl/massey-ferguson-6490-frontloader-A134970.html

 

Jak widać naciągaczy nie brakuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Po mojemu to koleś używa tłumacza np google i dlatego takie jajca wychodzą, a cena może w funtach, nie przeliczył tylko zmienił na zł. Jedyne realne w miarę wytłumaczenie. Albo jak piszecie

-oszust

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj