Zaloguj się, aby obserwować  
rafalcase95

jak wybrać używaną przyczepę, która będzie potrzebna głównie do bel ?

Polecane posty

rafalcase95    1
Napisano (edytowany)

potrzebuję przyczepy do bel ale nie wiem czy kupić platformę czy wywrotkę 8 ton lub większą albo jakąś mniejszą 4 lub 6. pomocy!

Edytowano przez krzysiek16m
ortografia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

minimum autosan d 47 mniejsze sa za waskie. jak obsiewasz to lepiej wywrotke bo platforma to tylko do beli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

kolego podstawowe pytanie: cena?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Ja na twoim miejscu kupiłbym hl 8011. Za 20tys to spokojnie kupisz ładną z nowymi burtami a stara poczciwa hl-ka przeżyje jeszcze nie jedną nową polską przyczepe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

Ja mam dwie d50 na sprzedaż :P


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Osobiście wybrałbym starą naczepe od ciężarówki kupisz za 10tys plus jakieś siodło tutaj ceny już różne, tylko nie wiem jak z rejestracją takiej przyczepy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sztywna Ci odpowiada to j/w D-616. O ile pamiętam ma pakę 2,4m/7,2m. Jeszcze niedawno na allegro widywałem takie w sensownym stanie za 6-7 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28
Napisano (edytowany)

ok 7 tysięcy. podłogi i burty w bardzo dobrym stanie , instalacje hamulcowe jak i elektryczne sprawne ;)

Edytowano przez krzysiek16m
ortografia

Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DF24    28

Jutro ok ?? bo w tej chwili to nie mam fotek przyczep :(


Małorolny jestem. (106ha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor12741    11

Rafał na te twoje 15 hektarów to taką D-47 za jakieś 8 tyś. i ci wystarczy taka będzie wszechstronna i do żniw i do wożenia belek to zepniesz 2 przyczepki i też sobie poradzisz a jak taką 12 ton kupisz to ona będzie aby z CASE śmigała bo do c-360 jej nie podoła

a i resztę kasy na jakiś inny sprzęt przeznaczysz w szkole coś wspominałeś o przetrząsarce


Zetor Forterra 115, Ursus c-385+tur, Zetor 7745, Zetor 7211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

Ja bym kupił jakąś wywrotke bo w gospodarstwie też sią przyda np. do wożenia zboża,ziemi i itp.

A platforma to tylko do bel ;)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
Napisano (edytowany)

Jakbyś przeczytał uważnie, to wiedziałbyś, że założyciel tematu posiada wywrotkę. Moim zdaniem jakaś sztywna zachodnia od ciężarówki, na paraboli.

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

Jeśli chcesz kupić pierwszą przyczepę to musi być wielofunkcyjna a tu masz do wyboru np. D47 lub czeska BSS i w tym wypadku wozisz nią wszystko - okopowe , zboże , baloty .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

Witam

Nie będę zakładał nowego tematu, bo byłby prawie identyczny.

Mianowicie chcę kupić przyczepę najlepiej wywrotkę (latem dużo wożenia piachu przede mną), ale żeby i bele można było wozić, takie coś pod C-360.

Znalazłem coś takiego http://otomoto.pl/autosan-d-732-A135918.html, tylko nie wiem czy opłaca się dać aż tyle i jeszcze jedno, czy na tą przyczepę wejdą dwie bele na szerokość tak żeby spokojnie z nimi jechać (tylko jeden rząd bel sianokiszonki, nie dociśnięte drugim) ?

 

p.s.

Opłaca się kupić przyczepę 3-4 tony za 3tys. zł do remontu, uprzedzam że jej nie widziałem i nie wiem jaki jest jej stan techniczny, oprócz tego że trzeba kupić oba tłoki, pewnie zmienić blat i poprawić burty no i nie wiem w jakim stanie jest rama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

dwie belki raczej nie wejda, chyba ze rozlozysz burty, szerokosc paki to 2m moze 2.1, widzialem ze na d47 rokladaja burty,

cena nawet niezla jak za ta przyczepe, ale warto powalczyc o jakies 5 stowek, a z piachem na 15 ursus bedzie mial ciezko


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dex1988    7

dwie belki raczej nie wejda, chyba ze rozlozysz burty

ja planuje całkiem zdejmować burty na wożenie bel, tylko do piachu i zboża będę zakładał

 

z piachem na 15 ursus bedzie mial ciezko

w zeszłym roku pożyczałem taką od sąsiada i 60-tka jakoś szła, pod warunkiem że koła są napompowane, nawet się zdziwiłem że nie muszę podnośnikiem tyłu dociążać jak całą nałożyłem (cała skrzynia z porządną górką, resory się wyprostowały).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej612b    227

To chyba od deta , C- 360 przy pustej ledwo zipie ale do większego super i konstrukcja na prawdę solidna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz95    5

Lepiej kup jakąś z wywrotem na dwie strony jeżeli wozisz dużo piachu bo te z wywrotem na 3 strony się ramy gną i pękają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pacio
      Witam,
      Jestem zainteresowany tą przyczepą. Zauważyłem ze nie ma obrotnicy , dyszel idzie bezpośrednio do osi.
      Czy to jest jakaś wada , jak to się ma w praktyce ?
      Link do ogłoszenia:
      https://www.olx.pl/oferta/przyczepa-ruska-wywrotka-CID757-IDybBtt.html#29c7c012de;promoted
       
      Z góry dzięki za odpowiedzi
    • Przez Mariusz998
      Witam,
      Czy ktoś posiada przyczepę hakową.
      Zastanawiam się nad zakupem.
      Chciałbym poznać opinię na temat tego typu przyczep.
      Z góry dziękuję za odpowiedzi.

    • Przez gadzet
      Mam na zbyciu części do przyczepy KRONE HSD 5002T. Jak by ktoś potrzebował.
    • Przez przemek111447
      Witam.Szukam oferty na nowa przyczepe 8 T( 2 sztuki) rozwazam kazda opcje firmowa...ktora waszym zadniem jest dobrym wyborem??Transport głownie zboża..opony nie regenerowane 385/55 r22 hm metal tech DB podobaja mi sie ale maja dosc wysoko osadzona skrzynie..w gre wchodzi pronar oraz auto tech
    • Przez Damian54
      Witam. 
      Mam problem z hamulcami w przyczepie (hamulce dwuobwodowe). Gdy podepne ciągnik (MF 6150) hamulce w przyczepie się blokują ale gdy nadepne pedał hamulca hamulce w przyczepie puszczają. Jaka jest przyczyna tego zjawiska i jak to naprawić? Z góry dziękuję za odpowiedź 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj