Zaloguj się, aby obserwować  
Wyder

pod jakie przewody podłączyć + i - radia w kabinie 4514 z 1996 r

Polecane posty

Wyder    0

Witam na początku chciałem dodać że aż tak nie jestem niezaradny ale chcę się poradzić opinii innych osób którzy zamontowali radio w tym ciągniku . Więc jak radzicie czy podczepić pod akumulator czy pod bezpiecznik (w puszce u góry , lub na dole ) czy może pod jakiś przewód ukryty za atrapą plastikową w dachu . Zamierzam w wolnym czasie podłączyć radio wiec , chciałbym wiedzieć dokładnie aby nie wydłużać czasu pracy .Dziękuję.

izydor6280    943

plus mozesz do akku przez bezpiecznik, a minus do ramy

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

Wyder    0

plus mozesz do akku przez bezpiecznik, a minus do ramy

a o jakiej sile najlepiej lepiej zamontować bezpiecznik ? Na ile amper ?

Wiadomość z agroFakt.pl

izydor6280    943

gdzies byl temat o podlaczeniu radia i tam ktos pisal jakies metody na obliczanie, ale mysle ze 20A powinno byc odpowiednie

Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

ursusek94    15

ja do radia podpiołem sie kablem w bezpieczniki od świateł, czyli tak aby działało ono z jak i bez kluczyka, musisz zobaczyć który bezpiecznik jest taki i po prostu sie podpiąć, no a masę to każdy wie ;) .

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez rolnikgospodarny95
      Witam muszę kupić akumulator do ursusa 5314 na akumulatorze nie ma żadnej nalepki 
      jakiej mocy by był akumulator potrzebny do tego ursusa dodam że pracuje również zimą 
      jaka musi być pojemność akumlatora?
      i jaki prąd rozruchowy 
      z góry za ODPOWIEDZI BARDZO DZIĘKUJE
    • Przez Case
      Czy można przełożyć wtyczkę ISOBUS która jest przy prasie do ciągnika który nie ma takiego wejścia? Jak wymienić taka wtyczkę w ciągniku na Isobus? PROSZĘ O POMOC! 
      ZDJĘCIE nie powiązane z tematem 🙈

• Przez ziomal1224
      witam . Mam problem Ursus 5314 z roku 2006 po przekręceniu kluczyka wogóle nic nie reaguje .Kontrolki się świecą .Prąd do rozrusznika dochodzi .Co może być nie tak ?
    • Przez 5714mf255
      witam mam problem z 5714 nie odpala bywa tak że x razy zimny czy ciepły odpala a nieraz słychać tylko pykanie automatu i cisza sprawdzona masa akumulator nowy żelowy wymieniłem rozrusznik i stacyjkę i ciągle to samo ktoś ma może jakiś pomysl proszę o pomoc
    • Przez radek5314
      W moim 4514 jak podłącza wtyczkę od przyczepy to nie ma prawego kierunku w przyczepie, podłącza przyczepe samochodową i wtyczkę od siewnika do zboża to wszystko działa jak podłącza ta przyczepę do zetora to są kierunki to co to może być dziwne mi się wydaje to jest nowy Pronar spotkał się ktoś z czymś takim? To w przyczepie czy w traktora szukac
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj