chuckm

Rozdzielacz 4-sekcyjny Minitraktor, Tur, Wywrot

Polecane posty

chuckm    0

Witam. Chce założyć rozdzielacz 4-sekcyjny do minitraktora Mitshubishi MT1801D. Moje pytanie jest następujące 3sekcje będą wykorzystane do tura jedna do szybkozłącza na tył do siłownika jednostronnego działania. Przy zakupie rozdzielacza powiedziano mi że jedną sekcję przerobią tak aby była możliwość współpracy z siłownikiem jednostronnego działania. Czy taki rozdzielacz moge wpiąć bezpośrednio za pompą szeregowo? a dokładnie mówiąc Pompa > Rozdzielacz 4sekcyjny > Orginalny rozdzielacz na tył ?? Widziałem z tyłu jest zamontowały malutki siłownik dzieki któremu moge ustawiać "kąt" np. pługa. Tam jest rozdzielacz z Wyjściem P-zasilanie i powrót jest z napisem TF?? może lepiej tam zrobić trójnik do zasilania i powrotu i tam podpiąć ten zasilacz 4sekcyjny ??? Dodam jeszcze że ten siłownik pracuje niezależnie od podnościka osprzętu tylniego.

Napisano (edytowany)

Możesz podpiąć się tak jak napisałeś ''szeregowo '' z tą sekcją do wywrotu to też mądry pomysł .jeden warunek to że rozdzielacz powinien mieć zawór przeciążeniowy (bezpieczeństwa).

Edytowano przez mercedes250d

chuckm    0

Rozdzielacz wyposażony jest w zawór przelewowy. CIekawi mnie tylko czy mogę podpiąć się pod te wejścia gdzie jest ten mały rozdzielacz na siłownik z tyłu. Tam wystarczyło by że wkręcił bym trójniki i był by miód (mała integracja w orgyinalną hydraulikę traktorka) w innym wypadku jeśli pozostanie mi podłączenie tylko szeregowo będę musiał rozciąć rurkę która doprowadza ciśnienie pod siedzenie, zarobć końcówki i reszta już wężami.

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Micho97
      Witam jaki polecacie ładowacz 3 sekcyjny do ursusa c-360? Na oku mam trzy firmy. Wol-met, Art-tur, hydramet.
    • Przez velFoka
      Witam. Czy ktoś wie do czego służy te wejście w rozdzielaczu O1?

• Przez panmino
      Czołem, nie znalazłem jednej jasnej odpowiedzi jak dobiera się hydroakumulator do ładowacza. Chodzi mi o hydroakumulator bańkowy podwójny. 
      Wiem, że pojemność hydroakumulatora jest ściśle uzależniona od pojemności siłowników i rośnie proporcjonalnie. 
      Sprzedawca zesklepu z hydrauliką siłową, na podstawie wymiaru mojego siłownika, wyliczył mi pojemność na 0,7 czyli mam dać 2 x 0,35.
      Pojemność jednego siłownika u mnie to około 0,65 l. Czy mamę rozumieć, że liczy się do tego tylko pojemność jednego siłownika? 
    • Przez krystek_auu
      Witam, zastanawiam się nad założeniem ładowacza do New holland T5. 120 Ładowacz nie będzie pracował zbyt wiele big bagi, palety, i łyżka. Prosił bym o opinię przeróżnych ładowaczy
    • Przez Freek
      Witam poszukuje osób oszukanych przez tą firmę może ktoś się znajdzie wiem że na pewno nie jestem sam. Chce odzyskać swoje pieniądze bo ten tur to porażka liczyłem się z tym że to nie będzie cudo ale bez przesady. Tur został na ciągnik dosłownie powieszony strach go używać a wgl to nawet się nie da, nic nie podłączone joystick wrzucony do kabiny tur cały chodzi śruby sworznie luźne. Prawdopodobnie przy próbie użycia poważnie uszkodzę ciągnik. Panowie wraz z szefem uciekli z montażu zostawiając mnie z tym szrotem. Liczę na was razem coś zdziałamy. Zamieszczam link do tego bubla. 
      https://www.olx.pl/oferta/tur-5-ladowacz-nowy-ursus-zetor-mtz-new-holland-CID757-ID8HqDR.html#85cd672596
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj