Zaloguj się, aby obserwować  
GeS1u

Do 100 Koni Mechanicznych

Polecane posty

GeS1u    0

Chcę kupić traktor do 100 koni mechanicznych , najlepiej URSUS.

Używany lub Nowy.

Dajcie jakiś dobry model.

Pozdrawiam!

 

:D:P;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

Podstawowe pytanie jaką kwotą dysponujesz?Jak masz brać nowego Ursusa to już może coś używanego innej marki,to wszystko zależy od tego jakie masz ziemie,ile masz ha,jakie prace będziesz nim wykonywał,jakie teraz posiadasz ciągniki,co chodujesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Case Mx 100C ? 4 Cyl 100 km albo Case Mx 100 6 cyl 100km fajne są to są dwa modele różnią się że ten jest 4 cyl a ten 6 cyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Z modernizacji A:

Ursus 1002 74 kW (100 KM),

Ursus 1004 74 kW (100 KM)

 

Z modernizacji B:

Ursus 1012 70,5 kW (95,8 KM),

Ursus 1014 70,5 kW (95,8 KM)

 

Nowsze serie:

 

Ursus 1134 72,2 kW (97,8 KM)

 

@zetor7045xD kolega wyraźnie pisze że chciałby "URSUSA" ^^

Edytowano przez MF6180Dynashift

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7045xD    7

Kolego wyżyj on napisał NAJLEPIEJ a nie tylko URSUS Czytaj ze zrozumieniem. Niech weźmie za tą samą cenę coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalcase95    1

radziłbym case jx 90 -90km lub jx95----95km

temodele mają wszystko mechaniczne i są to najtańsze modele z case jx 95 kosztuje chyba 150tys brutto ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalc355    104

Ja bym poradził MF 3080 100KM 6cyl. kolega ma 2 MF w tym 3080 i mówi, że to był dobry wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadek5228    132

Ja bym poradził MF 3080 100KM 6cyl. kolega ma 2 MF w tym 3080 i mówi, że to był dobry wybór

 

Mój sąsiad ma właśnie MF3080 z turem i sprawuje mu się bardzo dobrze zarówno do pracy w polu jak i pracą z turem,mocy też mu nie brakuje,więc także polecam ten ciągnik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Jeżeli ma to być nowy ursus to może ursus 10014 h 102KM. To jest to samo co wcześniej pol-mot h tylko teraz z maską ursusa http://www.ursus-salon.pl/

Układ napędowy i skrzynia biegów 12/12 z rewersem pochodzi od valtry A natomiast silnik perkins.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
legionik    0

Jaki ciągnik używany z roczników 2007-2012 o mocy 95 105 KM za 110 tys brutto będzie najlepszą opcją zakupu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal93    3

Powiedz jeszcze w jakie prace bedzie wykonywal, czy bedzie to ciagnik glowny czy pomocniczy i na jakim areale bedzie pracowal. )

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Przez kamil5421
      Witam. Moja sprawa przedstawia się tak . Posiadam tego  DF Agrofarm 410 GS z ładowaczem z 2011 r . i chcę go sprzedać i kupić coś innego na jego miejsce w przedziale  90-100 km. Powiedzcie mi co polecacie . od razu mówię nie chce DF . sam myślałem nad renault 110.54 lub jakiegoś Fendt'a . Ciągnik ma głównie pracować jako pomocniczy z ładowaczem , opryskiwacz itp ...  przy areale 70 ha łaki + orne .
      Domyślam się że znajdą sie osoby które beda pisać po hu* zmieniać nowy na stary :)) ... rozważę też propozycje i nowszych modeli ...

      A może ktoś też zainteresowany kupnem tego DF ( nigdy nie orał itp tylko pomocniczy ) 
       
    • Przez PrzedstawicielGS
      Witam, Szukam części do traktora Deutz z 1940 roku f2m 315 lub podobne. Ewentualnie mogę kupić cały ciągnik. Jeśli ktoś coś wie lub ma, to polecam się pamięci. 
      tel. 507 79 79 04
      Marek
    • Przez przemo101112
      Witam.  Mam pytanie odnośnie handlu ciągnikami Z UK. Czy jest ktoś kto się tym zajmuje.?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj