Skocz do zawartości

Polecane posty

mtz82r96    4

Nie chcę zakładać nowego tematu, więc piszę tutaj. Poszukuję sita do śrutownika bijakowego. Sito to zbudowane jest z siatki plecionej z drutu stalowego o grubości ok 1,5-1,6 mm i oczku 3 mm. Tu https://www.google.p...ione%2F;600;399 poglądowy rysunek o jaki rodzaj siatki mi chodzi. Gdzie mogę takie sito kupić lub ewentualnie, gdzie mogę kupić taką siatkę w większym wymiarze. Ile to może kosztować?

rudy112    0

takie sito do śrutownika bijakowego? Nie słyszałem jeszcze o takim. Do jakiego młynka go potzrebujesz

mtz82r96    4

Śrutownik to jakiś stary bijakowy niemiecki, nie pamiętam w tej chwili jaki, musiałbym sprawdzić. Sito 46 cm x 22,5 cm.

post-18836-0-20812600-1391598224_thumb.jpg

Wiadomość z agroFakt.pl

misiu21692    2

gdzie mogę kupić sito do rozdrabniacza ssąco tłoczącego bin ? interesuje mnie sito od 3mm w górę

kgal    2

Zastanawiam się nad zakupem śrutownika i mieszalnika - co myślicie o urządzeniach firmy Osuch lub takiej firmy z Radziejowa na olx się wystawia - to chyba coś made in garage - link https://www.olx.pl/oferta/srutownik-ssaco-tloczacy-7-5kw-rozdrabniacz-do-ziarna-mieszalnik-CID757-IDiai75.html#85379f7ef3;promoted .

Szukam czegoś nie za drogiego - wiem, że dozamech czy m-rol albo zuptor są lepsze ale też droższe, a będę miał to śrutowania i mieszania w roku tylko ok. max 30 ton - teraz śrutuje bijakiem do worków ale już mam dosyć dźwigania tych worów i kurzu - chce sobie poprawić warunki.
Nie musi też za dobrze zasysać bo mam blisko 4-5 m - a zresztą chyba dorobię jakiś kosz zasypowy. więc starczy jedno komorowy śrutownik - zresztą (tak gdzieś czytałem) chyba są lepsze bo nie przypalają białka.

I jeszcze co za różnica pomiędzy 7,5 kw a 11 kw - oprócz mocy - szybciej śrutuje ?

Podsumowując co mylicie o tym z Osucha oraz Radziejowa na olx.

artek27    0

Witam. Mam pytanie dotyczace obrocenia nozy w mieszalniku m-rol czy ktos juz to robil jesli tak to prosze o porady. Czy trzeba ten srodek sciagaczem sciagnac i jak wyjac noze zeby obrocic.

saszeta    73

chyba w śrutowniku

podejrzewam że jest jak w dozamechu( firmy sąsiadują przez płot). U mnie ten środek czyli głowica musiałem uderzyć jak pierwszy raz zmieniałem noże. Jak puści to bez problemu się wsuwa i wysuwa. W głowicy noże są na sworzniach. Odkręcasz sworzeń, wysuwasz, obracasz nóż. Tylko patrz dobrze jak rozkładasz bo te podkładki muszą być tak samo złożone.

Normalnie to z pół godziny roboty

artek27    0

U mnie na tej glowicy jest klin i nie wiem wlasnie czy obedzie sie bez sciagacza.

saszeta    73

zawsze jest klin. Inaczej silnik by się kręcił a głowica by stała

U mnie na tej glowicy jest klin i nie wiem wlasnie czy obedzie sie bez sciagacza.

bez sciagacza nie zdejmiesz.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez abuk14
      Zmienię temat. Co sądziecie o rozdrabniaczach bel np. Sipmy. Nadaje się do ścielenia słomy, może służyc jako wóz paszowy. Ma ktoś coś takiego??
    • Przez oFsik
      Witam, jaką i za ile można kupić, nową sieczkarnie do bizona z056?
    • Przez WitekW
      Poszukuję rozdrabniacza lub kosiarki do rozdrabniania i koszenia trawy w sadzie. Potrzebuję rozdrobnić gałęzie pozostające po przycinaniu. Średnica tych gałęzi to od 0,5cm do 10-12cm. Ciągnik jakim dysponuje posiada 74KM.
    • Przez LonelySoul
      Witam, czy ktoś z użytkowników posiada rozdrabniacz bijakowy ssąco tłoczący ? potrzebuję porady ! chodzi mi o wydajność i nie katalogową tylko praktyczną , chce zrobić mała mieszalnie pasz i zastanawiam się jak wybierąć zboże z silosów. czy za pomocą węzy prosto na rozbijak czy za pomocą żmijek na kosz zasypowy i dopiero na rozbijak , zależy mi głównie na wydajności
    • Przez Morkolinabis
      Witam wszystkich.
      Zwracam sie z uprzejmą prośą o udostępnieni mi filmów z rozdrabniaczem uniwersalnym LEOPARD firmy TALEX. Pragne nadmienić ze wykorzystam te filmy do swojej reklamy.
      Z góry dziękuję Morkowski Maciej