Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
henek1k    0

Od kogo z Krakowa brales? Jakie duze i jaka rasa?

 

Od Janeckiego . Miały około 100 kilo są to krzyżówki mięsne (sm lm bbb) . Trochę chorowały ale dostały szybko antybiotyk i teraz fajnie rosną.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek19    0

Witam Panowie  ja dziś kupiłem piekne cielaki mieszańce ze Skulska i powiem wam że nawet ładnie to wygląda cenowo też ok

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

Brał ktoś cielaki z miejscowości Gluzy koło Buska bo w czwartek jadę oglądać i chcę się co dowiedzieć o tym handlarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek19    0

Wstawisz foto? Kupiłem tam ostatnio ale bez szału... Ostatni raz tam byłem drogie sztuki, jak tylko kolor t

 

to  cześc mojej gromadki ze Skulska 

 

post-31349-0-10461000-1460624683_thumb.jpg

Edytowano przez czarek19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarek19    0

cielaki w wadze 80-90 kg 4800  za 5 sztuk   Są to mieszance no i  odpukać narazie nie chorują  ;)

Edytowano przez czarek19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pw34    0

Czy ma ktos namiary na byczki z okolic Rypina kuj- pom, potrzebuje okolo 12 sztuk okolo 100 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy polecacie dostawcę byczków ze Zgłobienia od Koczynasza do dalszej hodowli.Skąd te byczki są i jak z cenami ponieważ mam kilkanaście sztuk byczkow lecz potrzebuje wiekszej ilosci iż w mojej okolicy brak ras mięsnych. Proszę o info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
martinezo    41

cielaki ze Skałąg koło Kluczborka to porażka.Chore kaszel zapalenia płuc to norma 

rok temu kupiłem od nich 5 szt (pochodzenie - Słowacja) wszystkie chorowały, 2szt  padły pomimo bardzo intensywnego leczenia, 

 

 

Edytowano przez martinezo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romualdR    10

Kupował ktoś ostatnio w e-mate lub primarolu? Jak ze zdrowotnością?

Edytowano przez romualdR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek3110    239

mam 3 sztuki z Trzebiszyna już ponad miesiąc, nie jest żle, narazie weterynarz wziął ok 150zł ale to tak profilaktycznie, dwa po przyjeździe miały stan przed zapaleniem płuc, trochę biegunki było, ale do opanowania. Chyba rosną, narazie jestem dość zadowolony. Kolega wziął też 3 sztuki ale 2 miesiące wcześniej, 1 padł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seba07101    3

Witam mam zamiar kupic kilka odsadków tak do 250 kg moze ktoś poleci gdzie by było najlepiej kupić i nie za drog ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni69    37

Jak bralem od niego to kazał przyjeżdżać i wybrac, wiec watpie ze ci na telefon przywiezie, chyba ze jakis stały klient jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek6911    5

Mój kolega dwa razy brał od niego i nie jeździł tylko na telefon ja będę pierwszy raz brał to ciekawe,jechać do niego na miejsce to kawał drogi bym miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez witek103
      Witam. Mam pytanie czy ktoś handlował z firmom  MAJ-POL z Barkowa? 
      Gość chce zaliczki za sprzęt który stoi w niemczech , powiedział  ze jak go przywiezie do polski i mi się nie spodoba to odda całą kase. Pytanie czy można mu zaufać? Miał ktoś takom sytuacje?
    • Przez matijas67
      Witam 
      Mam do was pytanie czy u Was też jak kupicie cielaki około 5-6 tygodniowe to po tygodniu od kupna wam chorują..
      Zaczynają się biegunki, gorączki, cielaki robią bokami, kaszlają..
      U mnie kiedyś tak nie było ale teraz ostatnie dwa rzuty to ciągle cielaki chorują
      Dodam że cielaki są odchowywane w jednej oborze A byki już w innej 
      Pozdrawiam
    • Przez DANDYS
      Kupie byczki do odpojenia hf lub mieszance . Zachodniopomorskie Lubuskie 
    • Przez Adamek7
      Witam. Posiadam 3-miesięcznego cielaka, który jeszcze popija niewielkie dawki mleka.  Problem w tym ze nie chce pić w ogóle wody. Ma do niej ciągły dostęp jednak nie chce jej pić . Wiaderko w ktorej jest woda jest czyste, a woda ma temterature pokojową. Czy jest jakiś sposób aby nauczyć go pic wodę czy przyjdzie to z czasem ? 
    • Przez Zico99
      Witam 
      Brał ktoś ciągnik w tym finansowaniu? Jak to wygląda przy modernizacji? Jaki wkład własny? Jaki długi okres kredytowania?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj