Zaloguj się, aby obserwować  
danio1194

Jak rozwinąć gospodartstwo rodziców ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
danio1194    0

Witam :)

mam takie pytanie a mianowicie jak zagospodarowac gospodarstwo areał 20 ha w co zainwestowac co uprawiac ?

za odpowiedzi z góry dzieki :)

Dawid381010    1

napisz ile masz łąk ? czym się aktualnie zajmujesz jaką hodowlą ? jakie masz wymiary budynków inwentarskich ?i park maszynowy. co byś chciał produkować bydło mięsne,mleczne,trzodę chlewną ?

karol259    0
Napisano (edytowany)

I ile mozesz na to wszystko przeznaczyc pieniedzy?

Edytowano przez karol259

Wiadomość z agroFakt.pl

SZYMANOX    475

Człowieku ,nikt ci nie napisze co masz zrobić bo nikt nie zna twojej sytuacji i możliwości :wacko: .Jeśli nie znasz odpowiedzi na pytanie które sam postawiłeś i nie masz pomysłu na własne gospodarstwo ,to nie bierz się za gospodarowanie,bo z tego nic nie będzie <_< Ogółem post napisany jak przez 10 latka.

Księga życzeń i zażaleń na PW.

bubel500    4

Całkowicie zgadzam się z kolegą wyżej.

Zetor Team
Pomogłem? Naciśnij zieloną strzałkę obok mojego postu :)

radex    4

ahh te ferie:P aż się czytać nie chce takich beznadziejnych tematów...

janczar810    302

Moze i temat kreowany przez 10latka ale nalezy i na takie pytania odpowiadac a nie wyśmiewać. Wierzcie mi piszecie o tym iż temat 10latka a odpowiedzią reprezentujecie to samo.

A wiec jak juz wspomiano napisz jakie masz

-budynki

-ziemie

-czy masz mozliwosc rozwoju (mam na mysli postawienie jakiejs nowej obory, zakup ziemi itd.)

-co aktualnie produkujecie

-nad czym myslaleś typ produkcji, hodowli, uprawy

-i najważniejsze fundusze

Aha i chyba w najbliszysz latach nie masz co liczyc na dofinansowanie UE

SZYMANOX    475

Ja nie mam pojęcia gdzie są moderatorzy...?Jakiś czas temu takie tematy były od razu kasowane,a teraz jakieś zmiany nastąpiły...?Poza tym temat sam mówi o autorze [ortografia i udzielanie się autora w temacie].

Księga życzeń i zażaleń na PW.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Folia-Rolnicza
      Witam jest ktoś na forum co posiada Baterie sloneczną (Solary) ..
      jak myslicie oplacalny biznes ?

• Przez McisawBystrzanowski
      Chciałbym zamontować kamery w kilku miejscach aby monitorowały mi plac. Zależy mi na tym aby dobrze "widziały w nocy". 
      Na co należy zwracać uwagę przy ich zakupie? Jaki może być ich koszt?
    • Przez bartusx5
      Witam.Mam od kilku lat postawioną dosyć dużą wiatę na maszyny i mamy problem bo wcięły się wróble już dawno ale teraz mamy nowy ciągnik i coraz bardziej zauważamy bałagan brzydko mówiąc ,,napaskudzone od odbytu wróbli'' na wszystkim maszyny ciągniki szafki posadzka konstrukcja dachowa...Przynoszą sobie słomę kiszonkę siano sznurki wszystko co się da a zaś wszystko po całej wiacie lata i ja muszę sprzątać Szkoda gadać.Nie mam bram zrobionych.Co zrobić aby je przegonić na stałe? Mam powieszonego zdechłego wróbla na sznurka ale to nie pomaga może blisko niego nie latają ale i tak są w wiacie..Co zrobić by je przegonić?
    • Przez jacek3773
      Mam dylemat jaki kocioł wybrać. Dzwoniąc do instalatorów czy producentów każdy chwali swoje. Moc kotła +- 14Kw. Obecnie jest zasypowy górnego spalania. Chodzi o to jaki palnik .sterownik jak z serwisem .bo pewnie już wielu zmieniało i ma doświadczenie czy porównanie. 
    • Przez McisawBystrzanowski
      Czy korzystacie w budynkach gospodarczych systemów alarmowych? Mam trochę sprzętu, materiałów i innych wartościowych rzeczy. A pies niestety nie jest najskuteczniejszych straszakiem
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj