Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Macin2

regulator siłowy R50 nie opuszcza

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Regulator
Macin2    0

Witam,padł mi regulator siłowy stary typ,założyłem nowy,podnośnik ma swój udzwig podnosi dżwignią przy siedzeniu lecz nią nie opuszcza-kombinowałem regulować długości cięgien i bez efektów(opuścić da sie tylko dżwignią przy kierownicy),co może być przyczyna????

maxtronix    1

Wszystko dobrze sprawdziłeś, może została jakaś zaslepka? Dobrze cięgła skręciłeś? Najlepiej odkręć je i bez nich spróbuj, będzie większy zakres regulacji, ja u siebie oba wyrzuciłem i dopiero teraz zkończyły się problemy.

Macin2    0

Wszystko dobrze sprawdziłeś, może została jakaś zaslepka? Dobrze cięgła skręciłeś? Najlepiej odkręć je i bez nich spróbuj, będzie większy zakres regulacji, ja u siebie oba wyrzuciłem i dopiero teraz zkończyły się problemy.

A czy może być przyczyną jakieś nieprawidłowy złożenie regulatora np jakiegoś zaworka kulowego?

Wiadomość z agroFakt.pl

Macin2    0

Koledzy dziś cały dzień kombinowałem z ustawieniami tych cięgieł i nic za żadne skarby nie mogę opuścić tą dżwignią przy siedzeniu,może ktoś z was ma jakiś patent na sprawdzenie tego regulatora poza ciągnikiem,myślałem nad pneumatyką może zadać ćiśnienie od powrotu oleju z siłownika i kombinować regulacje z obu stron,może ktoś z was ma jakieś foty gdzie jest opisane który otwór jest zasilanie a który powrót,prosze o pomoc

Macin2    0

Koledzy PROSZĘ O POMOC możecie mi opisać po kolei otwory którymi jest zasilanie a który powrót na rozdzielacz, oraz którym króćcem jest wyjście i powrót oleju z siłownika dwustronnego działąnia w tym regulatorze

lhttp://allegro.pl/re...2192353636.html

gdzie znajduje sie w nim zawór zwrotny i zawór przelewowy,liczę na was

Macin2    0

Koledzy PROSZĘ O POMOC możecie mi opisać po kolei otwory którymi jest zasilanie a który powrót na rozdzielacz, oraz którym króćcem jest wyjście i powrót oleju z siłownika dwustronnego działąnia w tym regulatorze

lhttp://allegro.pl/re...2192353636.html

gdzie znajduje sie w nim zawór zwrotny i zawór przelewowy,liczę na was

Problem rozwiązany,regulator siłowy był niekompletny,brakowało małej kulki 10mm i trzpienia w 'fajce' która wychodzi na siłownik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować