• ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez sabuliga
      Siemka panowie ostatni mój temat został skasowany nie wiem dlaczego. Chciałbym was poinformować że już dwie piątki wpadły mi na konto na studiach
    • Przez Palmiszon
      Siemanko mam kilka zadań ze statystyki może ktoś to ogarnia i pomógł by ?
      1.
      Wysokość rośliny żyta wynosi 120 cm a odchylenie standardowe 12 cm
      Masa 1000 ziaren żyta wynosi 36 g a odchylenie standardowe wynosi 0,72 h
      Która z tych cech charakteryzuje się większą zmiennością ? Podaj wyliczenia .
      2. 
      Wykonano pomiar średnicy i wysokości drzewka jabłoni . Wyznaczono następujące miary :
      Średnica : x-1,2mm z-4mm
      Wysokość X= 120 cm z-12 cm
      Która z cech charakteryzuje się większą zmiennością ? podaj wyliczenia
      3.
      Średnia próby o liczebności n=100 wynosi X=160 a odchylenie standardowe jest znane i wynosi Alfa=40 . Oblicz 95% przedział ufności dla średniej wiedząc , że tabelaryczna wartość krytyczna rozkładu normalnego dla Alfa/2 wynosi 1,96
      4.
      Oceny dwóch zaliczeń ze statystyki wynoszą odpowiednio 4 i 3 . Wyznacz średnią ocen przyjmując , że skala trudności tych zaliczeń wynosiła odpowiednio 1 dla pierwszej oceny i 5 dla drugiej oceny . Podaj sposób liczenia i wynik .
      5.
      Badano zależność między terminem zbioru jabłek(wczesny, późny) a ich zdrowotnością(zdrowe, chore) Wiedząc , że X^2 Emp. = 3,64 oraz X^2 tab. = 3,84 przedstaw wniosek z analizy (Alfa= 0,05).

6. 

W tabeli analizy wariancji dokonaj niezbędnych przeliczeń i wybierz odpowiedni wniosek .

Rodzaj zmienności
      Liczba stopni swobody
      Suma kwadratów
      Średni kwadrat
      F emp.
      F tab.(0,05)
      Ftab.(0,01)
      Obiekty

60

3,06
      4,89
      Błąd
      15

Ogólna
      19
      105

Zmienność międzyobiektowa nieistotna
      Zmienność międzyobiektowa istotna
      Zmienność międzyobiektowa wysoce istotna

• Przez dominika_96
      Szanowni Państwo, prowadzę badania na Uniwersytecie Zielonogórskim na temat: "Wpływu Technologii Informacyjnej na Bezpieczeństwo Pracy w Rolnictwie", przygotowałam ankietę online, jeżeli mają Państwo chwilkę, to bardzo proszę o pomoc  
      https://goo.gl/forms/U30CVwKQAaYVokbN2
    • Przez nowaktomasz
      Cześć wszystkim. Mam pytania. Jaką szkołę rolniczą wybrać w woj. oOlnośląskim?
    • Przez FranasNH
      Witam. Mam pytanie do studentów rolnictwa a w szczególności Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Potrzebowałbym materiałów dydaktycznych na kierunek rolnictwo i stąd moja prośba do Was, czy ktoś nie posiada jakichś sprawozdań, kolokwiów itp? Byłbym bardzo wdzięczny za okazaną pomoc!!

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.