Zaloguj się, aby obserwować  
tycha

WETA Łomża

Polecane posty

tycha    2

Witam

 

Jest ktoś tutaj kto chodzi do wety?Jak tak to proszę o wpisy :)

Ja uczę się w tej szkole już półroku i jak na razie jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caniek    7

No witam,uczęszczam do tej szkoły xD


MF 1014;U-4514;C-360;T-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

Ja też chodzę do Wety :)


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

Ja Ciebie nawet też :P


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Witam koledzy

Napiszcie cośik o tej szkole bo też się bede wybierał w tym roku do Łoży albo do Wrześni.

Jaki był próg punktów, jakie średnie mieliście, ile punktów z testów, jedna klasa jest czy więcej? duzo osób sie nie dostało?

Napiszcie wszytko co wiecie.

 

Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

Cóż w bawełnę owijał nie będę próg był 21 lub 23 punkty. Ja osobiście miałem średnią 4,12. W tym roku są dwie pierwsze klasy weterynaryjne.


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Jak 23 punkty? Nie rozumiem. Kuzyn konczył we wrześni weta to 4 lata temu próg był 70 punktów.

Mógłbyś odpowiedzieć na inne pytania i tak więcej napisać?

 

Dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

No jak we wrześni miałeś 70 to tu 23 punkty. ile osób się nie dostało nie mam pojęcia.


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Coś kolego chyba przekręciłeś. Jak do zawodówki na jakiś lepszy zawód coś mi sie o uszy obiło ze trzeba mieć z 30 punktów. Coś za mało tych punkcików. A wiesz moze dlaczego jest taka duża różnica między punktami? Był jakis konkurs świadectw? Powiec coś więcej o szkole, fajna? gdzie praktyki? lekcje fajne czego sie nauczyłeś?

Dziewczyny w klasie są? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

Nic mi się nie pokręciło. Nie mam pojęcia dlaczego tak jest. Dla mnie szkoła jest super środowisko mi odpowiadające bo rolnicze, praktyki mamy w stadninie w Kisielnicy i u weterynarzy nauczyć na pewno ciekawych rzeczy. Dziewczyn jest u nas 7 a chłopaków 21 :D


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

A mógłbyś się dowiedzieć jaki próg w tym roku będzie? A czemu w stadninie koni a nie np. przy krowach, świniach? Można sobie wybrać czy nie? U weterynarzy w gabinetach czy jak? Dziewczyn macie troche mało ale da rade. :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Wiesz może ile ludzi było chętnych ilu przyjecli a ile odrzucili? Ciężko w szkole jest? Jakie przedmioty sie liczą? polak biola matma i obcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

Próg na pewno nie będzie wysoki. Trzeba się trochę uczyć ale nie jest tragicznie. Biola jest bardzo ważna na tym kierunku i chemia.


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Biola to tak 4 będzie ale chemia to około 3 matma2 polak 3 Dwoma słowami szału nie ma. Ile miałeś punktów z testów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konopek    18

A mógłbyś się dowiedzieć jaki próg w tym roku będzie? A czemu w stadninie koni a nie np. przy krowach, świniach? Można sobie wybrać czy nie? U weterynarzy w gabinetach czy jak? Dziewczyn macie troche mało ale da rade. :lol: :lol:

 

 

ty piszesz że 7 dziewczyn w klasie to mało? hahahaha ja się uczę w ZSCKR w Marianowie/k.Łomży(zje**sta szkoła) to w całej szkole jest 6 dziewczyn:P a u mnie w klasie tylko jedna na 26 chłopaków :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Piszę że mało bo u mnie w klasie w gimnazjum jest 12 dziewczyn i 12 chłopaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tycha    2

Zależy o czy myślisz dalej jak studia to wybrał bym liceum o biologi i chemii rozszerzonej a jak tylko gospodarkę i troche w głowie na temat żywienia,chorób,anatomi zwierząt to może być i ta WETA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Studia raczej nie, za ciężko na weterynarii. Tam próg był naprawde 23 punkty? Jakos niebardzo mi sie chce wierzyc że tak bardzo mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tycha    2

ja jak skladalem papiery to taka jedna pani powiedziala ze liczy sie zlorzenie podania i dobre checi a wiec wszystko przed toba

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caniek    7

Potwierdzam powyższe zdania kolegów, z przyjęciem do szkoły nie będziesz mial żadnych problemów...xD


MF 1014;U-4514;C-360;T-25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Może i tak, ale druga sprawa to odległość między domem a Łomżą to jest 400km!!. Wiecie gdzie jest jeszcze jakaś fajna szkoła w okolicach woj. POmorskiego? Myslałem jeszcze o wecie we Wrześni tam mam bliżej bo 250km i to idzie jako pierwsza szkoła potem łomża potem jakieś rolniczaki, chyba ze podacie jakieś propozycje to rozpatrze. Jest ktoś na forum z wety z Wrześni wiecie może? Chyba trzeba będzie nowy temat założyć bo o Wrześni chyba nie ma jeszcze.

Te 23pkt to prawda tak? powiedziałem mamie to się śmiała. Czemu taka niska punktacja? Punktacja na poziomie zawodówki. kuzyn kończył rok temu wrześnie to jak zaczynał to próg był 70pkt więc czemu tu tak mało? nie kumam tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

U nas w klasie jest koleżanka spod Zielonej Góry jak się nie mylę :P


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentka17    5

Koledzy powiedzcie czy dojade z bytowa do łomży jednym autobusem? gdzie to sprawdzić? podajcie strony PKS'ów czy gdzie to sprawdzić? Ile h autobusem musiałbym się tłuc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miczu    15

Oj na pewno bez przesiadki nie dojedziesz. Trzeba by w Gdańsku się przesiąść ale nie wiem jak to sprawdzić.http://www.pks.lomza.pl/


"Ziemia człowieka wydała
i Ziemia człowieka zje,
ale za to trzeba ją wielbić..."
Piękne słowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez samia
      Cześć! Ktoś zapisany na egzamin w czerwcu w Radomsku? Słyszeliście jak taki praktyczny wgląda? Ile pytań, poziom trudności? Da się zdać? Pozdrawiam! 
    • Przez PeppeRoni
      Witam, widzę często posty z pytaniami o praktyki i staże. Jeśli ktoś ma taki problem, to pamiętajcie, że takie oferty są dostępne też na stronie serwisu pracy gowork.pl. Warto zaglądać, bo naprawdę sporo ciekawych propozycji można znaleźć.
    • Przez sandrii
      jakie są roserzenia w technikum rolniczym w naklu śląskim?
    • Przez Kondrado18
      Kat-T mam pytanie jezeli chodzi o egzamin czy znacie przypadki wsrod osob przystepujacych do egzaminu bo mam stres przed egzaminem zalozmy ze jakis starszy pan ma jazdy na ciagniku ktory zapala sie inaczej a zdaje na takim ktory zapala sie inaczej i do tego dochodzi stres wiec stad moje pytanie myslicie ze na egzaminach zdarzaly sie przypadki ze ktos nie byl w stanie uruchomic ciagnika z gory przepraszam za bledy w pisowni ale na klawiaturze nie moge zrobic polskich znakow
    • Przez Koralina
      Czym trzeba rozpocząć uprawki przedsiewne?
      Orką siewną czy talerzowaniem?
      A może bronowaniem czy włókowaniem?
      Choć te 2 z dołu odrzucam. Potrzebuję wiedzieć tego na jutro do szkoły. Jestem nowa w rolnictwie a sprawy orek mi nie specjalnie wchodzą do głowy. Tata mi tłumaczył ale on by postawił na talerzowanie, a ja wyczytałam na już kilku forach, że to orka. Sama już nie wiem.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj