Zaloguj się, aby obserwować  
4porucznik01

światła ostrzegawcze(kogut)

Polecane posty

4porucznik01    15

witam . nie wiem czy to dobry dział , jeśli jest zły to przepraszam .

koledzy mam pytanie w sprawie światła ostrzegawczego potocznie nazywanego kogutem .słyszałem że od stycznia są nowe przepisy , jak to jest w tej sprawie czy każdy ciągnik musi je mieć gdy porusza się po drodze ?? jakie są kary za nie posiadanie tego światła ? z góry dzięki za odpowiedzi :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:

• Przez WojtekBuawski
      Witam Czy ktoś pisał do ochrony środowiska lub wód polskich o odszkodowanie za zalane łąki przez bobry? jak to wygląda?
    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez armo0802
      Witam. Chciałbym założyć jakiś sklep albo coś podobnego na wsi, ogólnie jest wioska Ale blisko jest główna trasa, pobliskie wsie są nawet dobrze zaludnione. Mam jeden duży budynek w którym jest chłodnia oraz  hala na której są półki,  piec i toaleta też jest  oraz dwa pomieszczenia puste. Sklep z częściami odpada ponieważ są już dwa w okolicy. Macie jakieś pomysły?  Może nie sklep A coś innego  obok budynku mam 2Ha ziemi 
    • Przez PatrykReich
      Witam, mam pytanie odnośnie przetargu na grunty rolne. KOWR wystawia na licytację działkę, która leży w sąsiedztwie mojej działki, jestem jej właścicielem. Na przetargu będzie wielu chętnych na tą działkę, Czy mogę się starać aby wydzierżawić tą działkę bez licytacji i w jaki sposób ? 
      Kiedyś, gdzieś w TV mowili o możliwości odstąpienia od licytacji lub przetargu jeżeli napisze się podanie do dawnego ANR jeżeli się sąsiaduje z tą działką i jest się jej właścicielem. 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj