Klepk995

Jak przerobić sadzarkę do rozsady

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Klepk995    189

Witam zakładam ten temat po chciałbym się dowiedzieć od kogoś kto się z tym spotkał lub coś takiego robił a mianowicie chodzi mi o to jak przerobić sadzarkę do rozsady z takiej sekcji sadzącej o takiej jak na fotcehttp://moto.allegro.pl/sadzarki-sadzarka-opony-15-cali-ziemniakow-rozsady-i2026888784.html na tarczową sekcje sadzącą http://allegro.pl/sa...2029413393.html, jeśli ktoś coś wie to niech napiszę i w ogóle czy jest możliwość zrobienia czegoś takiego za odpowiedzi z góry dziękuje :)

Edytowano przez Klepk995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

popraw pierwszy link

a dlaczego na talerzykach, potrafi zasadzic nawet korzeniami do gory :D


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

chce po prostu inną sekcje sadzącą a że mam sadzarkę to interesuje mnie czy dało by się ją przerobić bo jakoś kupca na tą moją nie ma , a w tej co ja mam też jak źle podasz sadzonkę to korzenie będą oglądać niebo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariuszczs    23

Dlaczego by się miało nie dać - z pierwszej wywalasz to czego nie ma druga a potem dorabiasz i montujesz do pierwszej to co ma druga a czego nie ma pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

ładnie napisane :P tylko słyszałem że ta pierwsza pracuje na innym działaniu niż ta druga i sam nie wiem z co najpierw się mam wziąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LUKASZ82mtz    0

koledzy a gdzie można by kupic takie radlice i koła zagniatające orjentuje sie ktos tez chciałem zrobic taką sadzarke sam tylko 4 rzedową ale brakuje mi rozeznania. radlice koła czy tarcze pasowało by kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Z własnego doświadczenia ci powiem, że takie przeróbki wcale nie wychodżą tak tanio jak to się wydaje na początku, zaczniesz jeżdzić za różnymi duperelami za które w sklepie sobie przecież sobie liczą i to całkiem sporo, elektrody tarcze, paliwo, jak sam nie będziesz tego robił to majster też skasuje swoje i w końcu jak dobrze policzysz to wyjdzie nie wielka różnica w porównaniu do tego co byś kupił orginał. Ja na twoim miejscu tą co masz zawiózł bym na złom,( drogawy jest, na początku stycznia był po 1zł a podobno poszedł trochę w górę) do tego co dostaniesz dołożył i kupił gotową (nawet używki się czasem fajne trafiają jak nowej nie chcesz)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

na złom nie będę zawoził bo i tak ona ciężka nie jest więc co ja za nią wezmę , i chyba zrobię tak jak mówisz bo z tymi przeróbkami to różnie bywa i kupie nową a z tej coś innego wykombinuje , ale znów jakby była możliwość to może by i to taniej wyszło ale nie sądzę ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gieno77    0

Sam nie tak dawno robiłem podobną sadzarkę wszystkie części do niej można kupić na zwykłym składzie gdzie takimi handlują.pamiętam że za samo koło dogniatające facet zaśpiewał 100zł,jak to wszystko przeliczyłem dałem sobie spokój z gotowymi częściami i wszystko robiłem od podstaw sam.Myślę że nie wiele taniej mnie to wyniosło ale robiłem ją pod troszke inne zastosowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    189

ja tak przemyślałem tą przeróbkę i doszedłem po waszych wypowiedziach do wniosku że jednak lepiej jak kupie oryginalną bo skoro prawie w jednej cenie wyjdzie to po co mam jeszcze czas tracić na przeróbkę ale dziękuje za wszystkie odpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pylos
      Sexual adventures
      Verified Women
      Prime Сasual Dating
    • Przez Soczi87
      Witam wszystkich. 
      Mam problem ponieważ montuję do przyczepy samoróbki jednoosiowej siłownik hydrauliczny który zakupił mój wujek w latach 90. W załączniku przesyłam zdjęcie tabliczki. Siłownik ma kulę o średnicy 53mm 
      i mam problem z doborem gniazda pod ten wymiar. W ofercie
      na rynku dostępne są rozmiary gniazd 52 i 55 nic pośredniego. Chce założyć gniazdo z zabezpieczeniem na seger. Czy roztoczenie gniazda 52mm to dobry pomysł ? 
      Moze ma ktoś z Was gniazdo na 53mm 
      Dziękuje. 

    • Przez fliegl
      Jaki jest kod RAL lub nazwa tego koloru?
       



    • Przez luki987654321
      Witam, chce zamontować halogeny led na tyle beczkowozu forschrit. czy można je podłączyć pod złącze trzy pinowe w ciągniku lub ewentualnie pod co innego można podłączyć? dodam że mam zamiar w kabinie zrobić włącznik aby się cały czas nie świeciły tylko na czas pracy.
    • Gość
      Przez Gość
      Witam, 
      Koledzy poszukuje kogoś z użytkowników kombajnów Jarek lub Arek celem wsparcie wymiarowego.
      Buduje kombajn do porzeczek i potrzebuje informacji jaka powinna być odległość miedzy podajnikiem taśmowym szerokim a profilem podtrzymującym wał otrząsacza, będę wdzięczny za zdjęcie z przyłożoną metrówką. 
      Wymiary jakie poszukuje to te zaznaczone na jednym ze zdjęć,, nie chciałbym połamać  krzaków przy pierwszej próbie jeśli do niej dojdzie :) 
      Zdjęcia z budowy w załączniku, dziękuje za pomoc:) 











×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj