Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
FendtCedry

New Holland T4030 Deluxe

Polecane posty

FendtCedry    0

Mam zamiar kupić New Hollanda t4030 deluxe. Ciągnik miał by być ciągnikiem pomocniczym w turze (przy Fendt- dzie 307 Ci). Zajmował by się załadunkiem obornika, zwożeniem bel. Pracował by także z beczkowozem 5000 l, kosiarką bębnową 1,85 słupską. Czy poleciliście byście ten ciągnik do tych prac? Jak ze spalaniem w tym modelu? I czy w podstawie będę miał sprężarkę (ewentualnie ile za nią bym musiał zapłacić)?

Pawel0792    0

hmm... do tura trochę wąski (mi się wydaje) spalanie będzie naskie bo 3 cylindry może seria 5000 była by lepsza? takie moje zdanie ale ciągnik dobry, a zastanawiałeś się może nad inną marką np. deutz fahr??

napisz do @waldek2708 on ma 4040 to ci odpowie na twoje pytania. pozdr.

Edytowano przez Pawel0792

FendtCedry    0

Zastanawiałem się nad wieloma ciągnikami;p Ale głównie chodzi o wysokośc . Chodzi o to żeby też ten ciągnik był niższy aniżeli 249 cm. Bo tak wejdzie mi do obory;p

Wiadomość z agroFakt.pl

roter    2

Do Tura jest dobry napewno z powodu wyjatkowej zwrotności.

badyl321    0

hmm... do tura trochę wąski (mi się wydaje) spalanie będzie naskie bo 3 cylindry może seria 5000 była by lepsza? takie moje zdanie ale ciągnik dobry, a zastanawiałeś się może nad inną marką np. deutz fahr??

napisz do @waldek2708 on ma 4040 to ci odpowie na twoje pytania. pozdr.

T4030 ma 4 cylindry tak dla jasności.

http://agriculture.newholland.com/poland/pl/Products/Tractors/T4000Deluxe/Pages/T4030%20Deluxe_modelversion.aspx

FendtCedry    0

Ciągnik zakupinony, przyszedł do mnie w lipcu, teraz ma coś pod 300 mtg. Sprawóje się świetnie!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować