pawelek98

jaka temp dziś w nocy i okrywa śnieżna na rzepaku

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pomorskie: -14 śniegu i lodu do 5 cm taka okrywa niewiele chroni przed mrozami.Ziemia zmarznięta

Edytowano przez KRISTOFORn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

-20. Sniegu na oziminach moze 5 cm. małopolskie


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Pogranicze Małopolski z Podkarpaciem - temperatury jak na razie do -20 w nocy , okrywa śnieżna około 30cm


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Centralna Polska, śniegu brak -12 dzisiaj ale ma być coraz więcej, a śniegu nie zapowiadają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan23    1

Zachodnia Wielkopolska ok. Pniew mrozu -10, śniegu brak do tego wieje i zapowiadają większe mrozy i bez śniegu czyli nie zbyt wesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault9514    54

Lubelskie -21, śniegu 10-14cm. Niedaleko mnie odnotowano najniższą temperaturę -23, nawet w wiadomościach mówiły :D


ZETOR Team !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

Granica Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego śniegu jest ok 25-30cm w nocy było -23 stopnie a obecnie jest -15 stopni. Ziemia pod śniegiem nie jest zmarznięta. Na środę i czwartek zapowiadają jeszcze większe mrozy... :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

w nocy -10, teraz -5 bez okrywy, lekki wiaterek

Edytowano przez BARABUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
argoz    0

Rano było -15 stopni, śniegu prawie wcale nie ma. U kolegi 6km dalej było -21.

Edytowano przez argoz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Okolice Radomska i Bełchatowa -15 w nocy śniegu prawie wcale nie ma może 2-3cm więc wesoło nie jest na jesień pomalowałem pługi bo niby miały być nie używane aż do orki pod rzepak w sierpniu a teraz to już nie jest takie pewne czy nie wcześniej oby nie

 

Okolice Radomska i Bełchatowa -15 w nocy śniegu prawie wcale nie ma może 2-3cm więc wesoło nie jest na jesień pomalowałem pługi bo niby miały być nie używane aż do orki pod rzepak w sierpniu a teraz to już nie jest takie pewne czy nie wcześniej oby nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

U mnie tak samo. Żyto i pszenica ginie, z resztą pszenżyto tak samo. Rzepak w dołkach jakoś się trzyma ale na górkach będę chyba musiał orać. Słaby rok się zapowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kyristo    0

Rano -21, śniegu miejscami więcej miejscami po odsłaniał grudy, średnio z 10 cm.

Obstawiam że ten ruski wyż postoi co najmniej ze 3 tygodnie, w porywach do końca lutego.

Nie wesoło ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PeterG14    115

Skoro już jest temat o wymarzaniu. Co mogę posiać po rzepaku na wiosnę ? Myślałem nad łubinem. Czy może pszenicę jara czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

wyż raczej tak długo nie postoi ale niestety przy takim mrozie muszą być straty płn wsch część dln śląska śniegu zero temperatura dzisiaj - 13 najgorsze przed nami


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wschodnie mazowieckie: w południe -10, o 7.30 -17, w nocy -21, pokrywa śnieżna o grubości 10-12 cm.


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
S-Piotr    58

Legnica brak śniegu ale i mróz nie jest wielki do -9 w nocy i nad ranem.


Wszystko należy robić w sposób tak prosty, jak to tylko możliwe,i ani trochę prościej.
.......... [Albert Einstein]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Powiat Tomaszów Lubelski. ok - 20 w nocy.Na szczęście śniegu jest pod dostatkiem.Myślę,że ponad 25 cm.dobra śnieżna pierzynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jaką macie strategię nawożenia i ochrony rzepaku w sezonie 2023/2024? Macie już zakupione środki?
      Kontynuacja tematu:
       
    • Przez slonju77
      Jak w temacie,nie mogłem ubezpieczyć w listopadzie,czy macie jakiś namiar na firmę która ubezpieczy rzepak po 1 grudnia?
    • Przez Paweł332211
      Pryskałem dziś zboża środkiem attribut po czym wylałem resztki cieczy i 3 razy go przepłynąłem lecz zostało trochę piany z tej cieczy, później pryskałem rzepak od słodyszka. Moje pytanie brzmi czy mam się martwić skutkami które moga wystąpić po tym zabiegu ?? 
    • Przez jarekvip99
      Mam 1.5 ha rzepaku na dzialce bez melioracji i zastanawiam sie czy da sie go ubezpieczyc w sensowny sposob aby w razie dlugiej i mokrej miosny cos z tego ugrac. Pszenica zazwyczaj tam wytrzymuje i daje w miare dobry plon ale rzepak to zalezy od roku. raz bylo lepiej a raz wygnilo calkiem jak wiosna byla zimna i dlugo mokra. czy da sie jakos ta dzialke ubezpieczyc zeby w razie co dostac jakieś ubezpieczenie?
    • Przez yacenty
      O co najczęściej rolnicy pytali w minionym sezonie w kontekście uprawy rzepaku.
      Optymalne warunki glebowe i klimatyczne dla uprawy rzepaku Najlepsze nawozy i odmiany rzepaku dla danego regionu Jakie szkodniki i choroby są najbardziej niebezpieczne dla rzepaku i jak je zwalczać Jakie środki ochrony roślin należy stosować, aby zapewnić dobre plony rzepaku Jakie są najlepsze metody zbioru rzepaku i przechowywania zbiorów Jakie są najlepsze praktyki uprawy, aby zwiększyć wydajność i jakość nasion rzepaku.  
      Kontynuacja dyskusji dotyczącej sezonu 2022
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj