Marek34

co wybrać krone kr 125 czy krone kr 8-16

Polecane posty

Marek34    0

a na przykład od warfama będzie pasował lub innej prasy czy tylko krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek34    0

Po przeczytaniu instrukcji podanej na forum mam pytanie czy ktoś posiada listwy zgarniające montowanych na drążkach łańcucha dna rolującego i ich używa jeśli tak , to kiedy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer7745    19

Ja je mam i kilka razy je montowałem, jak zbierany materiał był za suchy albo za mokry.


ZABRANIAM BEZ MOJEJ ZGODY KOPIOWANIA, POWIELANIA I WYKORZYSTYWANIA ZDJĘĆ Z MOJEJ GALERI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek34    0

A możesz pokazać na zdjęciu jak to wygląda a można to sobie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianzetor9540    2705

Ja bym na twoim miejscu kupił krone 8-16 ponieważ:

1.Duża siła zgniotu

2.Możemy wybrać sobie wielkosć beli

Jeśli będziesz brał prase obojętnie jaką to bierz ją z rotorem a jak do sianokiszonki to też nożami(jak ciągnik da rade)

pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek34    0

Dowiedziałem się że te prasy potrzebują wolny spływ oleju.

Posiadam ursusa c 385 i nie wiem gdzie to można podpiąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Jak nie masz wolnego spływu oleju w 80-tce to go zrób. Podnośnik jest podobny jak w nowszych ursusach ciężkich więc wystarczy otworzyć katalog i skompletować brakujące części i masz 3 wyjście. Tam z tyłu obudowy podnośnika po jej lewej stronie pewnie jest taka spora śruba trzeba tam się wpiąć z tym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamber60    0

a czy wie ktoś jakie łańcuszki powinny być zamontowane do aparatu owijania siatką przy krone 125 [czerwona]proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam prase krone kr 125 i podczas belowania slomy bele nie chce mi wyleciec z komory, podczas belowania siana nie ma tego problemu. Wie ktos moze jaka moze byc przyczyna ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maly86    18

Może sprzegło kłowe za szybo się rozłącza. Już łańcuch się nie obarca i stąd właśnie bela nie wylatuje! Weż podkręć trochę może to pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szpec140    1

witam panowie czy podpowie mi ktos czy prasa krone kr 125 bedzie dobra na pierwsza prase oraz jak działa mechanizm podawania sznurka w tej prasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witolo1    0

Witam, mam krone 8-16, sterownik starego typu, proszę o pomoc w zmianie rozmiaru balota, na pilocie mam ustawione 120 ale na prasie mechaniczne wskaźniki po nabiciu do pełna pokazują 130 i balot też ma 130 - czy można to poprawić?, czy po prostu pilnować jak będzie 120 wiązać i wywalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez zyzek
      Ostrzył ktoś może nóż w tej belarce? Co trzeba zdemontować aby się do niego dostać?
    • Przez osoba123
      Sprzedam prase Sipma Z-224. Stan bardzo dobry. Link do ogłoszenia: https://www.olx.pl/oferta/prasa-sipma-z-224-CID757-IDyyjNG.html#86e7b8573e

    • Przez Pan_AgroPrezes
      Witam wszystkich użytkowników i mechaników mających styczność z tym sprzętem od zeszłego sezonu mam taki problem że owijarka przy 2-3 ostatnich obrotach zwalnia prawie do zera czasami zatrzymuje się całkowicie a momentami aż wraca nie mam zielonego pojęcia czym to może być spowodowane pracuje ona z ursusem 3512 od nowości taki zestaw bez awaryjnie tyle tysięcy kulek a teraz nawet po przepięciu do NH TD5.85 ta sama sytuacja myślałem że za słabe ciśnienie ale wszystko jest okej wyczyściliśmy wszystkie elektrozawory wymienilismy rozdzielacz ale to nic nie pomogło jeden pierwszy cykl zrobi dobrze potem przestaje działac potem znowu zrobi 1 może 2 sama i dalej nie działa jeszcze myśle żeby przeczyścić węże jak to nie pomoże to już nie wiem niech ktoś doradzi co może być powodem PROSZĘ !!!!
    • Przez komura85
      Witam.
      Proszę o pomoc nabyłem prasę kr 160 z szerokim podbierakiem. 
      Ma tylko owijanie siatką i może pytanie brzmi jak się uruchamia proces i kończy? Proszę o pomoc. 
    • Przez maciej2013
      witam poszukuję kogoś kto by mi powiedział, doradzil jak w tym modelu ustawić pasy żeby szły równo po obu stronach ciągle mi ściąga w jedną stronę aż trze po rolkach i pas zaczyna się drzec może jest zły naciąg pasów nie wiem próbowałem naciągnąć raz z jednej raz z drugiej i nic to nie daje jeśli koledzy mi nie pomogą to może znacie jakiegoś fachowca ewentualnie serwisanta kto by mi pomógł rozwiązać ten problem Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj