Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aro321    19

znajomy kupił 90 konnego polmota H i bardzo miło mnie zaskoczył, bardzo zwinny do tura, dobre wyposażenie, niskie spalanie. Rok temu rozglądałem się za nowym traktorem i zastanawiałem sie nad 100 konnym polmotem ale wybór padł na belarusa

ursuss    12

Wydaję mi się że pod względem parametrów bardzo podobne ciągniki oba proste i mechaniczne... Tyle że case ma renomę i wiesz czego się spodziewać i za ta pewność trzeba trochę dopłacić a co do polmota to nie wiadomo jak to będzie chodziło za kilka lat. Jeśli jesteś odważny to bierz polomta . Myślę że prawdopodobieństwo awarii jest bardziej prawdopodobne w polmocie jest u nas jeden w wsi od jesieni więc mało właściciel może powiedzieć...

Wiadomość z agroFakt.pl

Kamillo0    132

Jeśli chcecie się sprzeczać czy Aaltra A i Polmot H to to samo to zapraszam tutaj: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/34883-dla-niedowiarkow-ze-pol-mot-h-i-valtra-a-sa-z-tej-samej-lini-produkcyjnej/

@Artur96 Twierdzisz, że NH będzie tańszy? To wytłumacz mi jaka jest różnica między Case i NH oraz od czego NH będzie tańszy.

Jeżeli autorze tekstu, porównujesz te dwie marki to ja osobiście polecam Case. Czemu? To proste, Case jak kolega wyżej napisał ma renomę. To znana i polecana marka utrzymująca się na rynku od ponad stu lat więc doświadczenie mają i to spore. Polmot nie jest tak potężną marką i choć może ma niezawodne rozwiązania techniczne to jednak nie zostały one dobrze sprawdzone przez posiadaczy. Osobiście radziłbym rozejrzeć się również za innymi markami i innymi modelami a wtedy podjąć najlepszą decyzję.

pawel885    753

Składaki typu Farmtrac, Polmot czy nawet Ursus mają "stare" licencyjne silniki czy inne podzespoły czyli naprawy i ich koszt będzie dużo niższy niż renomowanych marek jak case... Renomą też bym się nie kierował dziś, firmy tną koszty jak tylko się da , płacisz za markę nie za jakość

Kamillo0    132

Kolego wyżej, skoro twierdzisz, że tzw. "składaki" mają starsze licencję to owszem koszt naprawy może być tańszy ale za to częstość awarii może być większa. Od zawsze płaciło się za markę nie wiem czemu dopiero teraz to zauważyłeś. Jednak jeśli ta marka jest godna wydania danej kwoty to lepiej ją zapłacić niż żałować. A wybór nie należy do nas.

andrzej2257    110

Dokładnie Valtra A i tak jest lepsza silnik Sisu mależy do tych lepszych perkins też ale to już nie jest to.

JD 5720, Fendt 412 vario, MF255

AF już nigdy nie będzie takie jak kiedyś...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez IgorZadarnowski
      Witam mam problem z case cs 120 po odpaleniu silnika zapala mi sie blad 36 i nie mam polbiegow ciagnik do przodu i do tylu jezdzi . 
    • Przez Barm03
      Witam
      Szanowni agrofotowicze, mam takie pytanie dotyczące case 856 xl. Mam problem z gniazdem wtryskiwacza. Miałem przedmuch na 4 wtrysku, wymieniłem nakrętkę wtryskiwacza, jednakże dalej dmucha. Wie ktoś może w jaki sposób wyciągnąć gniazdo wtryskiwacza ? Może już ktoś to robił i chciałby podzielić się ze mną cennymi informacjami ?  Za odpowiedzi z góry dziękuję
    • Przez marcin21n
      witam mam problem odnośnie wskaźnika paliwa. pokazuje ciągle pelenzbiornik po przekreceniu kluczyka. nie ma kabli podłączonych do pływaka. wie może ktoś jaki kolor kabli do pływaka? plywak działa mierzylem multimetrem rezystancja się zmienia.
    • Przez pradzik28
      Witam.Niedawno kupiłem case mx 150 2000 rok wyskakuje błąd 0 i 5 i licznik od prędkości jazdy nie wyświetla prędkości , te 3 przyciski co są na dole ekranu też nie działają. Proszę  o pomoc .
    • Przez Patryk3600
      Witam stoję przed zakupem ciągnika na dofinansowanie na młodego rolnika, z wyboru mam Zetor Major 80 i Case Farmall 75A, którego polecicie? Ma on być do ciężkich prac

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.