Zaloguj się, aby obserwować  
74581

TUR Metal-Fach T-229 (PROBLEM )

Polecane posty

74581    1

Witam

Problem polega na tym ze jak mam podlaczony do niego chwytak do bel lub krokodyla to wariuje,zacina sie itp.. np(zamkne chwytak, chce otworzyc nic nie reaguje tylko unosi chwytak do gory lub odwrotnie wariantow jest sporo :D mial ktos podobny problem, moze cos tam trzeba wymienic wyczyscic ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek4514    0

kolego wymień te euro złącza co podłączasz do chwytak do hydrauliki musisz sprawdzić czy są złe gniazda czy wtyki najczęściej są wtyki. ostatnio to norma wśród polskich producentów bo pewnie przeszli na chińskie elementy wielu znjomych miało z tym problem raz działa raz nie i się zacina. Można ocenić tągłówkę w wtyczce co się wciska może ją za dużo wytoczili i jak podzczepisz do końca po prostu jej niazo za mało wpycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
74581    1

kolego wymień te euro złącza co podłączasz do chwytak do hydrauliki musisz sprawdzić czy są złe gniazda czy wtyki najczęściej są wtyki. ostatnio to norma wśród polskich producentów bo pewnie przeszli na chińskie elementy wielu znjomych miało z tym problem raz działa raz nie i się zacina. Można ocenić tągłówkę w wtyczce co się wciska może ją za dużo wytoczili i jak podzczepisz do końca po prostu jej niazo za mało wpycha.

 

Ze dwa lata bylo dobrze teraz tak zaczal szalec . Druga sprawa chwytaka lub krokodyla wtyczki reka sam nie wlozysz trzeba mlotkiem puknac takie cisnienie pcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2601    3

 

Ze dwa lata bylo dobrze teraz tak zaczal szalec . Druga sprawa chwytaka lub krokodyla wtyczki reka sam nie wlozysz trzeba mlotkiem puknac takie cisnienie pcha

Bo to trzeba z głową robić a nie wszystko młotkiem... Wez sobie podczep krokodyla i opuść go zeby na luzno juz był tur zgaś ciągnik i przerkeć kluczyk i spuść ciśnienie, naciśnij ten przyciski od elektrozaworu i poruszaj joystickiem w prawo i lewo i bedzie po problemie. A co do tego zacinania się to może elektrozawór coś nie może załapać i nie chce Ci sie krokodyl ruszać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
74581    1

Wez sobie podczep krokodyla i opuść go zeby na luzno juz był tur zgaś ciągnik i przerkeć kluczyk i spuść ciśnienie, naciśnij ten przyciski od elektrozaworu i poruszaj joystickiem w prawo i lewo i bedzie po problemie.

Jakbym tak nie robil to bym wcale nie podpial

 

A co do tego zacinania się to może elektrozawór coś nie może załapać i nie chce Ci sie krokodyl ruszać

I co mam go wymienic ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursus11    57

U mnie to samo sie dzieje. Moim zdaniem to wina Yoi-a. U nas tez po 2 latach dopiero zaczęło sie tak dziać ale na razie jakoś jeszcze chodzi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

U mnie po 2 latach wystąpił podobny problem a był on spowodowany przetarciem kabla na elektrozaworze.


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
casejx    30

To morze elektrozawór padł


Sprzedam kombajn claas senator tel.502157401. Zainteresowanych zapraszam na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    512
Bo to trzeba z głową robić a nie wszystko młotkiem... Wez sobie podczep krokodyla i opuść go zeby na luzno juz był tur zgaś ciągnik i przerkeć kluczyk i spuść ciśnienie, naciśnij ten przyciski od elektrozaworu i poruszaj joystickiem w prawo i lewo i bedzie po problemie.

dokładnie ja też tak robię a młotkiem to w końcu to roz****sz

a co do problemu to pewnie elektrozawór pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
74581    1

Bez przesady to tylko jedno pukniecie :D zna ktos ceny takiego elektrozaworu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arku3060    74

to kabel ma zwarcie od przycisku w dżojstiku u mnie było to samo w którymś miejscu musiał się przełamać lub przetrzeć a z tym ciśnieniem to zgaś traktor i włącz prąd i poruszaj dzojem z wciśniętym przyciskiem i bedzie leciutko wchodzić bo wtedy zbijesz ciśnienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
74581    1

to kabel ma zwarcie od przycisku w dżojstiku u mnie było to samo w którymś miejscu musiał się przełamać lub przetrzeć a z tym ciśnieniem to zgaś traktor i włącz prąd i poruszaj dzojem z wciśniętym przyciskiem i bedzie leciutko wchodzić bo wtedy zbijesz ciśnienie

Czytaj wyzej posty kable wszystkie sprawdzone w yoju przy elektro wszedzie !

zgaś traktor i włącz prąd i poruszaj dzojem z wciśniętym przyciskiem i bedzie leciutko wchodzić bo wtedy zbijesz ciśnienie

Tak tak wiemmm ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
74581    1

Zrobie tak jak pisal marek wymienie koncowki na nowe w chwytaku i krokodylu no i gniazda w turze moze cos to da .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekfajny3    0

też mam tura zmetal fachu i takie sa probellemy mamgo niecałe 2 lata alenajgorsze w nim sa słabe i gipkie ramy ja mam takie rozwiazanie sprzedac to badziewie i kupic urzywaeg tura quika sam tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kojot629    257

czy ktos wie moznaby dostac czesci do tura t229 trzysekcyjnego? potrzebuje tej czesci w ktora wkreca sie dzwignie sterujaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez zetor6211
      Mam taki ładowacz. Chciałem podpiąć krokodyla ale coś jest nie tak. Ulistnić na 4 guziki. Ale najpierw pytanie czy to podpięcie jest wszystko okej i po co są te 2 kostki. 3 kostki są podpięte a 2 są luźno. 


    • Przez MKHarikeen
      Witam,
      Mam problem ze znalezieniem nazwy tego typu mocowania:


      Mam taki rodzaj, posiadam łyżkę i szukam do niego wideł. Nie jest to mocowanie typu SM ani EURO
       

    • Przez waldekwaldek
      Cześć. Mam problem z ładowaczem Mailleux mx 80. Jak pociągnę yoistyk  do końca do się blokuje przepływ oleju i nie podnosi. Musze tak na minimalny przepływ oleju pociągnąć to powoli podnosi. Jak się zablokuje i nie podnosi to muszę opuścić i dopiero zacząć podnosić. 
      Gdzie jest przyczyna ? W rozdzielaczu wymienione zostały oringi i nic się nie zminiło. 
       
      Z góry dziękuję za pomoc 
       
    • Przez MiłoszKr
      Witam, ma ktoś może dane techniczne ładowaczy mx t10 lub t410 albo t12 i t412. Interesuje mnie dokładnie szerokość mocowań na haki. Jeśli ktoś ma taki ładowacz i jest w stanie zmierzyć i podesłać informacje to byłbym wdzięczny.
    • Przez Pajej
      Rozglądałem się za ładowaczem do ciągnika nh TM, ale ceny kosmos. Za te same pieniądze można kupić Ostrówek. Teraz pytanie czy warto?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj