gregJCB

jcb 2135 dla wtajemniczonych!

Polecane posty

gregJCB    0

Witam. koledzy mam kolejny problem z fastraciem.(wkurza już mnie ten typ)

problem polega na nie działającym podnośniku.Na początku dziąłał z przerwami, mrugały diody góra dół jednocześnie.Zadziałał po nie równościach a na tą chwile nie działa wogóle.kontrolka książki sie lekko zaży. Pare razy w czasie jazdy jak kontrolki mrugały nawet jak nie był podnośnik urzywany, oraz było słychać w okolicach oparcia kierowcy dzine trytenie,pukanie delikatne.

Następny problem dotyczy biegów- Nie załacza trubów M oraz H tryb L oraz Wsteczny na każdym trybie działa. Dodam za jak ystawie te siłowniczki pneumatyczne koło skrzyki po środku swożni toładnie żałączy pare razy a pózniej zostanie w jednej pozycji i nie załączy jazdy na przód na H i M.wbija mi błedy do21 to60. Może ktoś mi coś do radzi bo poprostu już mnie to wkurza. Jak nie wysprzęglik wtrysk albo coś.

Licze na jakąkolwiek pomoc.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Na błędy skrzyni to zadzwoń do interhandlera w olsztynie bo tam są fajni ludzie i może ci pomogą ale ja bym stawiał że coś jest nie tak z czujnikami na siłownikach .Co do podnośnika to może zacina się czujnik przy ramionach ,może jak byś go odkręcił oraz zawiesił na podnośniku jakąś maszynę i ręką go naciskał to można by było coś wykluczyć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

koses piszesz o tych tzw. sęsorach na siłownikach?one wogóle są wymienne?ci by im było?. co do podnośnika to ten czujnik masz na myśli z prawej strony tuza pod taką blaszką?Jak mam zawiesić maszyne skoro nawet nie drgnie podnośnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

Nie wiem po co założyłeś kolejny temat skoro w tym już zadałeś to pytanie ? na pw dawno ci wysłałem swój tel .ale skoro szkoda ci paru złotych na połączenie to życzę powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregJCB    0

koses nie o to chodzi zwyczajnie brak czasu! sunek mi sie urodził dryndne na pewno.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koses    13

A to wszystko zmienia niech się zdrowo chowa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Enter_680
      Kupiłem nową  kosiarkę Stark 175 i mam problem z paskami  lub kołem klinowym. Chciałem wypróbować ją na dość wysokiej trawie . Dałem jej duże obroty , opuściłem i jechałem . Jechałem z nią z 20 m i wszystko było ok ale po chwili zaczęły się kopcić z osłony pasków i przestała kosić  . Jak rozebraliśmy osłony , koła były bardzo gorące . Wie ktoś czy to wada produkcyjna czy ja robię coś nie tak? Proszę na odpowiedź . 
    • Przez mariusz4321
      Czy ktoś z Was spotkał się z sytuacją, że po zimie czujnik nie działa- wskazówki nie odchylają się. Wszystki przewody i płytki w puszkach są sprawdzone. W poprzednim sezonie układ działał do samego końca żniw. Z góry dziękuję za odpowiedź.
    • Przez Matik7171x
      Witam, mam problem z Areską, a mianowicie gdy się rozgrzeje silnik to mam problem z przerzuceniem biegów zolw/zając. Czego to może być wina ?
    • Gość SebastianAdamski
      Przez Gość SebastianAdamski
      Deutz
    • Przez aress
      Witam.
      zakupiłem nie dawno John deere 7600 z skrzynią Powershift 1994r
      Pytanie jest następujące
      Przy dłuższym przytrzymaniu sprzęgła zaświeca mi się na żółto kontrolka (zębatka) i rozłącza skrzynie muszę ponownie uruchomić silnik by można było jechać. 
      wie ktoś o co z tym chodzi ?
      Pozdrawiam     
       
          
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj